Февруарски гаджета отбрани в тази пъстра тема са събрани

  • 19 864
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 242
Теди,не се бия в гърдите за начина ми на захранване,нито пък ви казвам точно мен да слушате,щото съм най-зян сигурно от всички,но аз дадох само два пъти по 1/4 жълтък и след това директно минах на половинка.Не сме имали проблеми,така че явно е индивидуално и най-вече според преценката на родителя...

Сега прочетох и поста на ирисчето..Леле,моите деца май наистина са печка Перник Crazy Пу-пу,ей тъй като мама да са..всичко да ядат Laughing

Последна редакция: сб, 21 ное 2009, 23:53 от •● foxy81 ●•

# 46
  • Мнения: 24
Фокси аз изобщо не твърдя , че така трябва , просто казвам какво съм чула. Пък като му дойде времето ще питам пак вас  Mr. Green и ще преценя кое мнение ми приляга най-много на мойта особа и на мойто злоядо дЯте  Mr. Green
 Hug

# 47
  • Мнения: 242
Фокси аз изобщо не твърдя , че така трябва , просто казвам какво съм чула. Пък като му дойде времето ще питам пак вас  Mr. Green и ще преценя кое мнение ми приляга най-много на мойта особа и на мойто злоядо дЯте  Mr. Green
 Hug

Бе да ти кажа това ,което си чула е по-правилно от това,което аз правя (за бой съм си..) Аз ти дадох за пример просто моите мушмороци,че нищо не им стана.Затова казах,че явно всичко е индивидуално за всяко едно нещо,което става с бебето. А ти как разбра,че Евичка е злояда? Питам,та да знам и аз кога да се притеснявам...

Аз май ще лягам да ви кажа Thinking Нещо клавиатурата взе да ми се размазва пред очите.Пък и да взема да си догледам 2012,щото за трета поредна вечер ще го пускам Laughing

Ми хайде, по живо,по здраво.Лека и приятна, дълга,поспалива,сладка,изпълнена с хубави сънища или с много любовни трепети  и емоции нощ Hug

Ууупсаааааа..

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА СОФИ ВАЛЕНЦОВА!!!! Здраве,щастие,любов и другите три неща по-долу ти пожелавам в изобилие Hug

Последна редакция: нд, 22 ное 2009, 00:06 от •● foxy81 ●•

# 48
  • Мнения: 360
м даааа,май съм прекалила с жълтъка Blush
Ири ис мерси  за съвета,ще понамаля дозичката да видим как ще е другия път като и дам.
Тя досега не ми е реагирала на никаква храна отрицателно, и днес направо се изумих с тея колики. Confused
Честит рожден ден на Софи,бъди здрава,щастлива и много усмихната

# 49
  • Мнения: 23
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПРАЗНУВАЩИТЕ! ВСИЧКО, КОЕТО ВЛАГАТЕ В ДУМАТА ЩАСТИЕ ДА ВИ СЕ СТОВАРИ НА ГЛАВАТА!Набързо изчетох и да кажа / мале как тежко празвуча Embarassed/:
за срещи досега не съм успяла да се организирам, а иначе се опитвам да координирам пубертета и критическата така, че да имат възможно рядко и възможно кратки близки контакти, капризите на изникващите зъби засега всички ги понасят стоически.
С моя часови пояс на включване остава само да ви пожелая лека нощ!

# 50
  • Мнения: 24
Ами Фокси днес на обяд например изяде по-малко от половин бурканче пюре от 220г. И обикновенно е така като каже , че няма да яде и като извади оня ми ти глас и край залъгваме се с кво ли не , понякога постигам успе , понякога частично , а друг път ич  Confused Дори и на любимите и преди време пюрета сега се мръщи понякога. За домашно сготвено да не говорим като хапне и чак потреперва от погнуса  Sick Пук не е чак толкова гнусно , нали го опитвам  Confused Иначе кисело мляко ядем вече , но не всеки ден. Днес яде кисело мляко с бисквитки вместо каша , ама нещо много ли и дойде , що ли  newsm78 точно преди следващото ядене в 22 часа го повърна поне половината  Confused Малко се стреснах , че нали имахме премеждия с повръщането , та сега точно преди да заминем хич не ми се ще да се получи нещо такова  Praynig
Оффф аз и домати още не съм въвела , и още доста други неща. С това темпо май на кухня ще се запишем към година и половина  Rolling Eyes

2012 и ние го гледахме на кино , не е лош ама както винаги хамериканците са попрекалили с ефектите и с невероятните умения на героите  Laughing

Упс , аз докато поздравя едната рожденничка и то нова се появи  Blush
Софи

# 51
  • Мнения: 2 829
Включвам се набързо да кажа че децата вече са съвсем здрави, мина им без лекарства, някакъв лек грип е било. Аз вчера също бях тръгнала да се разболявам, но леля ми дойде на гости, сутринта оставих децата на леля ми и свеки, наспах се на воля и ми мина. Сега само покашляме леко аз и Дими а Алекс точи малко сополи, но се чувстваме добре.

Цвети, ще се моля за вас, дано оздравеят дечицата и да не стигате до болница!

За захранването- моя Дими май все още кърмата му е основно ядене. Иначе хапва от всичко, но май не в много големи количества. Но си е добре детето- енергичен е, пухкавичък... Иначе моите също всичко ядат, но те нямат избор. Аз сервирам яденето и викам всички. Имаме правило- когато се яде всички са длъжни да седнат на масата и да опитат яденето. После- който иска яде, който не- остава гладен и чака следващото ядене.

# 52
  • Мнения: 24
Сега чета по-предната тема ( досега все не намирах време  Embarassed) Та да кажа Гея, Фокси имате и моя глас  Peace

А аз нали съм на всяка манджа мерудия, та да не останем назад  лепнах и Евичка там Blush

Последна редакция: нд, 22 ное 2009, 01:53 от wondertedy7

# 53
  • Мнения: 24
Абе да ви попитам дали е рано за свинско месо  newsm78

wondertedy7, •● foxy81 ●• и 0 Гости преглежда(т) тази тема.

Май е време и аз да се хоризонтирам в леглото  Thinking

# 54
  • Мнения: 236
Добро ви утро!

София, честит ти рожден ден! Да си здрава, обичана и много щастлива!



По важните въпроси:
1. За Народния - ще дойдем, ама няма да е лошо да кажете кога точно в понеделник.
2. Зъби още нямаме.
3. Жълтъци не сме и помирисвали даже.
4. Свинско ядохме веднъж досега - преди 4 дни, ама вчера внезапно нещо се изприщи в памперс зоната, а не е яла нищо ново или непроверено, та отлагам второто ядене на свинско за неопределено време.
5. Беззъби сме още, прозират във венците зъбчета, ама може и догодина чак да дойдат. Mr. Green

# 55
  • Мнения: 4
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА СОФИЯ! МНОГО ЛЮБОВ, КЪСМЕТ, ЩАСТИЕ И СБЪДНАТИ МЕЧТИ! И МНОГО ДА ТЕ СЛУШАТ ДВЕТЕ КУКЛИЧКИ!

# 56
  • Мнения: 46
София,честит рожден ден.Желая ти много щастие,любов и всичко което си пожелаеш!

След Салмонелката,мойто педи каза,че може да си кара Валето и без жълтък,ама до кога не съм питала  Thinking

Дайте идейки за супичка на малкия(зеленчук),че само на пюрета кара и каши,но поне си хапва с апетит,пу-пу(и АМдавам естествено)

За зъбките не се косете,на мои познати на хлапето чак на година и 3 месеца и изби 1 зъбче.

# 57
  • Мнения: 1 021
Добро утро, пиша на бързо, че Мира още спи  Shocked
За срещата съм ЗА  Peace само кажете кога? И понеже не се познаваме, ще ви разпозная по снимките и ще се намърдам в кокошарника и аз  Mr. Green , така че очаквайте и коки Деси  bowuu
за жълтъка - давах на Мира преди около 3 седмици, когато баба ми ми беше донесла пресни яйца от свободни кокошки, може би 3-4 дни, по по-малко от 1/4, но от тогава не съм.
Мира все още има някакъв бебешки режим на хранене.....
По цяла нощ се кърмим вкл. и като се събуди към 6:30-7
след това пак кърма като я приспивам към 10 - 10:30
пюре към 100гр. между 12 -13 и после обикновено кърма за да се приспим (от 2 дни не съм я дохранвала  Simple Smile)
кърмене отново към 16:30
каша , корички хляб и и каквото там и дадем докато вечеряме към 19:30
и после кърменеееееееееееееееее цялааааааааааааааааааа нощ.
Трябва да направя промени ми се струва  Thinking
А днес както спи все още, а е 9ч, въобще не знам какъв режим ще има  Crazy

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Доро утро

нещо за диетуващите

# 59
  • Мнения: 139
Добро утро и от мен!

София, Честит РОЖДЕН ДЕН! Здраве, щастие, любов, много радост от децата и приятни изненади от тати!
Зъби - нямаме и ние. Но не съм се притеснила, на съпругът ми са израсли на 11 месеца няколко, явно и Дени ще е така.
Жълтък - не давам, и няма да давам...Много четох, само в БГ се препоръчва ранното му въвеждане.
Свинско - тук няма Simple Smile, пък и до колкото знам то не е особено полезно, и смятам да го въведа след като навърши година и половина.
Манджи - всякакви яде, не отказва нищо. Количеството е около 190-220 гр. Папка и домашни супи, и попара със сухари и извара, и кисело мляко...кремчета още не давам Embarassed, не знам как да ги правя. Каже вие с какво ги приготвяте. Тук ми е много трудно да намирам нишесте. Имам картофено брашно и оризово брашно (това нишесте ли е newsm78).

Режима ни е АМ в 7.00, после каша/попара в 10, спане от 10,30 до 11,30-12, после супа/пюре, игра, ядене в 15,00 - АМ/ каша/попара, спане до 16,30-17,00, игра, борба; 18,00 АМ, игра, борба; 19,30 -20,00 - къпане, АМ и спинкане.

Да ви питам, може би сте казвали, но не се сещам, слагате ли захар на попарата? Аз й правих без захар и не я яде. Днес сложих много малко захар ( половин чаена лъжичка, 3 сухара, 4-5 чаени лъжички извара и топла вода) и излапа всичко.

Иначе вече се изправя сама, почна и да лази, а с проходилката е факир Simple Smile
Пее и пляска с ръчички, любимата й играчка е микрофона.

А сега отивам в кухнята да шетааам, до скоро!
Патеее, как си патеее Hug?

Общи условия

Активация на акаунт