Тwilight/Здрач- тема 50 НОВОЛУНИЕ СЕГА!!!! щЕ ХОДИМ НА ПРЕМИЕРА!!! ХО ХО ХО!

  • 27 912
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 615
Благодаря за посрещането и на Дени спешъл! Hug Тук е момента да кажа, че от както се помня уча този език ангИлийския и все ме е яд като  нищо не разбирам от видеото.
Не хапете, та ще кажа, че аз също доста се вълнувам от психологията на въздействие на книгите и филмите съответно. Красиви мъже винаги е имало и не мисля, че това е причината, да се друсат от 10 годишни деца до 40-50 годишни жени. Може би нещо ни липсва?

# 16
  • Мнения: 0
Голяма драма изживявам Laughing Дръпнах, пуснах и го спрях - няма да го гледам сега... УжасТ!!!
Дени, ти си виновна!  Hug Joy

# 17
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 803
Дени, сега остава да се реши откъде да е. Харесвам фотосесиите, харесвам.... уф. Уф. Thinking Thinking Thinking

# 18
  • Мнения: 384
Неда,да нещо ни липсва,но като се застоиш в темата и се потопиш в Робобсебването не остава нищо друго освен той.  Joy И както казах голяма драма изживях докато се питах с какво да се лекувам,накрая се лекувам с болестта си.Оправям си настроението и се зареждам,мога един спринт да дръпна ей сега-точно в този момент.  Wink

# 19
  • Мнения: 2 897
По-добре да съм виновна, че не си гледала отколкото обратното Crazy Аз съм вашата гузна съвест мухах Joy

Както казва Гозде, малки сладки кученца и прекрасни еднозорози ронят сълзи всеки път, когато някой гледа New Moon с неперфектно качество Flutter (е тя го казва по повод покупката на жълти издания, но с малко модификация важи с пълна сила).

# 20
  • Мнения: 2 897
Любимият бой на Мириел


# 21
# 22
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 803
Въх, перфектен е, перфектен. Той ще ми донесе част от насладата. Обаче втори път няма да го сложа. Ще си разгледам клипчетата.....Оу, даже вече се сещам - от един фентрейлър по Офиса. Бони го беше пуснала. Як е. Дени, ще го намеря в ютуба.... ииии, дори и момент си избрах. Колко трябва да е дълъг?

# 23
  • Мнения: 84
Ехааа, момичета, вие сте уникални, нямаме само 1 ден и вие вече сте направили нова тема  Hug

Аз за феномена ЗДРАЧ също много си мисля и расъждавам. Според мен всичко се таи в това, че чрез книгите (респективно филма) се докосва една много деликатна душевна тема, а именно стремежа да изживееш неповторимата, единствена, изгаряща ЛЮБОВ. Всичко това е съчетано с много напрежение или даже емоционален заряд... Разбира се, съществуват редица още причини като фентази, мистика и др.

Специално за Новолуние, аз си имам и следната теза - почти непознавам човек, който да не е приживял болезнена раздяла в личния си живот. С тази книга е напълно нормално човек да се интерпретира с образа на Бела и да съпреживее нейните чувства. В тези случаи влиянието и емоцията са много осезаеми...

Стана много по научно му, а никак не ми е в стила  Flutter

(РОБ + ЕДУАРД) е ПРЕКРАСЕН!

И айде...., малко остана до премиерата.

# 24
  • Мнения: 2 897
Мириел, колкото искаш, но над 10-15 секунди стават тежички.. този с боя е например 7 мб. И колко висок да е, не помня тук какви бяха допустимите размери..

# 25
  • Мнения: 0
Благодаря за новата тема   bouquet
Fairy и аз няма да гледам Новолуние на предпремиерата  Hug за това гласувах и че ще го гледам първо по торентите, след това и на кино  Confused
А вие можете да си пишете всичко без предупреждение за спойлери  Peace който ще се пази да не влиза, на мен поне няма да ми пречат  Simple Smile

# 26
  • Мнения: 3
Аз спирам да  броя мацките с желязна воля   Grinning    Разбра се, че не сме толкова  малко.

 И книгите са си книги, но ако не беше кастът нямаше да си пишем тук денонощно   Mr. Green

# 27
  • Мнения: 6
Аууу вече сте на нов тема, честито, дано да я изкараме до четвъртък Mr. Green

За феномена Здрач...сборно е според мен. Ако ги нямаше книгите нямаше да се заплесна толкова по филма, ако го нямаше филма пък щях да си препрочитам месеци наред Flutter
Пък и вече сме във време в което всичко е механизирано, компютъризирано и превърнато в продукт - хубаво е да си изключиш телефона и да си четеш книгата на хартия, да се отнеш дето се казва в AU-то Grinning

Люси, направо се изненадвам колко сме много дето няма да се поддадем Hug

# 28
  • Мнения: 0
Привет момичета /и момчета, ако още сте тук/!
Няма да гледам предпремиера или премиера. Ще гледам Новолуние у дома . Всъщност, вече го изгледах.
Коментарът - после.
Приятно гледане и приятни емоции на премиерата!

# 29
  • София
  • Мнения: 615
I.a.n.a Робобсебването е факт, но това е магията на киното, помисли колко красиви мъже има и добри актьори, разбира се. По скоро в образа на героя се влюбваш, съпричастен си, всеки е изживявал по един или друг начин невъзможната любов. Ако книгите не бяха филмирани или не дай Боже акула беше изяла Роб като бебе hahaha , нямаше ли да ги четем и харесваме?

Общи условия

Активация на акаунт