tatkoto - edno porasnalo dete

  • 4 821
  • 68
  •   1
Отговори
# 15
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Чак толкова ли го обичаш?
Ама моляте - един ден или сина ти в лицето ще ти каже, че си боклук - щото татко му се държи с теб като с такъв или таткото собственоръчно ще го учи да ти вика така...
Какво значи да крадеш от парите за детето - майчинството за да хрантутиш един мръшляк дето търси де да си го топне????  #Cussing out #Cussing out
Ти какво - нямаш достойнство ама и детето си ли не обичаш?????
И къв е тоя дето ще си седи с две любовници и ще яде от парите дето държавата ги дава за детето му??? Смръдльо някакъв си...
Ма ти си за бой - като нямаш очи да гледаш на какво те прави ще имаш гръб да носиш последиците!
Извинявай ме - но много ми дойде това, че си харчила майчинството за мухльо с две любовници, дето не си поглежда детето и само те обижда!
Айде продължавай да ощетяваш малкия заради татко му - щото той бил непораснало дете!

# 16
  • Мнения: 254
 Този ми ти момък, ей сега беше в чата и говореше глупости само! ShockedНе е истина какъв ръб е SickА ти мила ми алабала не се оплаквай тук ами си решавай живота сама, защото ако не си помогнеш сама няма кой да го направи! При положение , че апартамента , където живеете е твой и ти не можеш да го понасяш този тип, незнам какво още чакаш! Помисли най-после за това дете и се вземай в ръце!

# 17
  • София
  • Мнения: 11 116
Този ми ти момък, ей сега беше в чата и говореше глупости само! ShockedНе е истина какъв ръб е SickА ти мила ми алабала не се оплаквай тук ами си решавай живота сама, защото ако не си помогнеш сама няма кой да го направи! При положение , че апартамента , където живеете е твой и ти не можеш да го понасяш този тип, незнам какво още чакаш! Помисли най-после за това дете и се вземай в ръце!

 
  202uu

Съгласна съм !

# 18
  • Мнения: 53
В такива случаи не мисля, че трябва да се нахвърляте върху жената - тя се е обърнала към вас за подкрепа, а не за обиди и още унижение! Помислете си на нейно място как бихте се чувствали вие! Щом тя е родила дете и е живяла с този мъж, значи го е обичала, за сега - не знам.
Според мен, Алабала, трябва да се обърнеш за помощ към някой близък - роднина или приятел и твърдо да решиш какво точно искаш да правиш - да се разделиш или да останеш с този мъж, като трябва много внимателно да си прецениш последствията. Знам, че в малък град е трудно да си сама майка, но винаги можеш да напуснеш Габрово, да си дадеш апартамента под наем и да отидеш някъде другаде. Щом получаваш майчинство и вземаш някакъв наем, ще успявяш да се оправяш поне докато детето не тръгне на градина. Аз на твое място бих постъпила така, още повече че и аз съм от Габрово и знам каква клюкарщина е, но вече от доста време не съм там. А това, което твоят мъж прави си е насилие и имаш право да изискваш от Социалните служби поне консултиране  с психолог или социален работник.

# 19
  • Мнения: 149
Миличка,

Първо не мисля, че това описание, което си дала на таткото може да се нарече "пораснало дете". Според мен това е поведение на един безотговорен и безскрупулен Мъж.
Съгласна съм с предишните постинги, че когато една връзка не върви, виновните са двама. Но, каквато и да е твоята вина в случая (ти си знаеш най-добре), в никакъв случай не заслужаваш подобно отношение. Най-малкото, защото си майка на неговото дете.....
Ако продължаваш да толерираш поведението на мъжа си, ще страдаш не само ти, а и детето ти. А в крайна сметка то може да се научи от "баща" си да се отнася с теб по същия начин.....
Ако не можеш да се справиш сама, помоли някой приятел/приятелка....
Започни наново живота си и запази достойнството си....

# 20
  • Мнения: 3 569
Ти или си луда да търпиш точи човек или това е поредната измишльотина, която се публикува в този форум ...

# 21
  • Мнения: 265
deja pere ,
  наистина бих се радвала ако е измишльотина. Надявам се на теб никога да не ти се случи да попаднеш в такава ситуация , нито на някой твой близъл. Желая ти успех!
 bouquet newsm17

# 22
  • Мнения: 265
 Благодаря на тези които ми съчувстват и подкрепят. Наистина съм в много трудна ситуация. Нямам близки, които да ми помогнат, а на майка ми изобщо не мога да разчитам. Нея не я интерисуват моите проблеми, а и казва : "Койтоима деца да си ги гледа" и "Да си стояла у дома,а сега като си поела по този път страдай си, не мога да ти помогна". А и зарадаи него почти не ми останаха приятели. Не ми дава да се виждам с тях и  ме ревнува без повод дори и от сянката ми.

# 23
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Жалко за майка ти ако наистина го мисли това дето ти го е казала! Нещо чудно, че търпиш мъжа ти - той прилича на майка ти!
Но заради децата и себе си вземи се отърси от неувереността и изгони мъжа си! Ще се справиш и сама! Има жени които биха излезнали и на улицата но не биха търпяли това положение! Ти просто си несигурна в себе си - но повярвай ми, колкото повече той те мачка толкова по-несигурна ще ставаш! ЗАтова стегни се и го изгони! И не се поддавай да си го върнеш!
Ти и сега се оправяш сама с всичко, като го махнеш от живота си просто ще ти олекне!
МОля те, само ми дай поне една наистина истинска причина да го държиш в къщата си - пари не носи, за детето не се грижи, с теб най-вероятно не спи... Е за какво ти е? Да ти яде яденето и може би да започне да води к**те си в спалнята ви? Детето да почне да се чуди що татко ходи и при други жени? ЗАЩО ти е като не зависиш финансово от него??? ТА ти си гледала и него до скоро? Значи ще се оправиш пак сама!
Успех и бъди силна - не давай нито майка ти, нито той да продължават да те мачкат, още повече, че не си ти виновна както го докарва майка ти! С голям кеф бих и казала че се е провалила като майка щом в този толкова тежък миг не може даже морално да помогне на дъщеря си!
  bouquet Успех и мисли бързо преди съвсем да се прекършиш!

# 24
  • Мнения: 260
Миличка, нашия татко е пораснало дете, защото седи пред компа по цял ден, трещи на Warcraft и не мисли дори да завършва така нареченото си висше.  Твоя никакво дете не е, ами някакъв изрод. Между другото, на колко години сте двамата? Не знам какво да те посъветвам, и моя житейски опит не е особено богат, но побесняк като ти прочетох темата, заболя ме сърцето за теб, честно ти казвам. Нямаш ли към кого да се обърнеш, приятелки, или някой мъж приятел, дето да те защити или да го изхвърли ако пак се опита да разбие вратата, а и един бой да му тегли. Той явно е някакъв малоумник с комплекс за малоценност, след като се държи така и не иска да си ходи, а стои при теб да те тормози. Ако намериш парички отнякъде, сложи си хубава врата, дето да не може да я разбие и му изхвърли багажа в някоя кофа, точно прди да мине камиона. Детето ти не трябва да живее с такъв баща, представи си какъв модел ще му бъде? Ако още го обичаш и това те спира, осъзнай се, той не заслужава да бъде обичан.  Кураж мила, опъни му се!

# 25
  • Мнения: 254
В такива случаи не мисля, че трябва да се нахвърляте върху жената - тя се е обърнала към вас за подкрепа, а не за обиди и още унижение! Помислете си на нейно място как бихте се чувствали вие! Щом тя е родила дете и е живяла с този мъж, значи го е обичала, за сега - не знам.
Нямав никакво намерение да я нападам, преживяла съм точно нейния случай. Трябваше ми точно някой да ме "овика", за да се взема в ръце. Да обичах го, да бях глупава, но се взех в ръце и си поех пътя. Алабала желая ти успех и кураж, дано успееш да намериш себе си и да имаш смелост да поемеш живота си, без да има нужда да се тормозиш. Желая ти щастие  bouquet

# 26
  • Мнения: 3 569
deja pere ,
  наистина бих се радвала ако е измишльотина. Надявам се на теб никога да не ти се случи да попаднеш в такава ситуация , нито на някой твой близъл. Желая ти успех!
 bouquet newsm17
Значи е истина - еми ти си луда да си с него, само това мога да ти кажа.

# 27
  • Мнения: X
Ама наистина. Обясни ни какво намираш в него, за да знаем как да те посъветваме... А пък аз предполагам, че това което си намирала в него преди отдавна вече е изчезнало...

# 28
  • Мнения: 265
Ох и аз не знам какво още намирам в него. Когато поиска може да е мил и внимателен. Дори след поредния алкохолно-развратен инцидент ми обеща да не пие повече никакъв алкохол (това беше преди 3-4 дни) и за сега го спазва. Започнали сме да правим ремонт у дома и казва че е вложил много пари и не мисли да се изнася. За сега се държи добре, но това е само временно , вече не му вярвам, че може да се промени. Отдавна чувствата са ми изстинали към него, но е внимателен с детето и наистина го обича.

# 29
  • Мнения: 2 332
алабала, дано не съм права, но знам че всяко чудо е за 3 дни... не мисля, че мъжът ти ще се промени, дори и да ти обещава. Това, че правите ремонт и че е вложил много пари според мен е поредното му извинение. Толкова от мен. В крайна сметка - ти живееш с него, ти решаваш. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт