Отговори
# 60
  • Мнения: 157
Здрвейте ит от мен    Hug
Margy наистина мина през кошмар мила, радвам се сега сте добре   bouquet
Old Sport Извинявай ако съм те засегнаал с поста си, не исках това  Embarassed Наистина много често срещам дас е пише по този начин и понеже и аз изпадам в чуденка проверих и аз намирам все правилното да е без Т -както и да е. Не съм искала да прозвуча грубо  Hug
milli_vanilli Наистина времето си минава, ама на мен далече ми се струва баба Марта, предполагам е таак защото си стоя в къщи  Crazy
И аз изпадам в разни страхове особено като чета сега в сайта за протеста пред Тина Киркова -разказите, направо ми настръхва косата. Но гледам да съм спокойна и вярвам, че всичко ще мине добре  Mr. Green

# 61
  • Мнения: 6 175
има толкова много жени, които имат най-прекрасни спомени от раждането,
аз съм от тези ,на втория ден след раждането казвах че съм готова още едно на момента да родя,най важното е спокойствието и позитивната нагласа,аз имах доверие на лекарката,а покрай нея и на акушерката.Така че се настройте позитивно и всичко ще е наред

# 62
  • Мнения: 289
  Момичета прави сте,че страхът от раждането не помага  Peace
  Аз само да кажа,че искрено се надявам този път при мен нещата да минат ако не по-леко,то поне по-бързо,че се измъчих с Йоана доста часове  ooooh!  ooooh!  ooooh!

 Браво на всички разбрали пола! Peace
Понеже при мен има доста и най-различни предположения съм повече любопитна кой ще се окаже прав.Майка ми казва твърдо момиче,мъжът ми също натам клони,а най-добрата ми приятелка(която има силна интуиция) и братовчедка ми са за момче. Laughing  Laughing  Laughing

# 63
  • София
  • Мнения: 313
Здравейте и от мен, момичета. Поздрави на всички!

Ани, ЧРД на много патерици, но едва днес разбрах.... Пожелавам ти да вървиш по пътя на живота, обсипан с рози и цветя, нека всяка твоя мисъл бъде сбъдната мечта!!!!!

ЕлиМели оздравявай бързо!

Iman радвам се за добрите ти резултати и аз!


# 64
  • Мнения: 51
Привет и от мен!
Ето ме и мен в новата тема, ама чак сега успях да се впиша.
Момичета закъсах със запек- па една седмица и нищо не действа от бабешките лекове а д-рката  ми каза че не можело да се направи нищо и сега пробвах със свещички че не се издържаше вече ама не е както трябва. Това ако е така до края незнам как ще издържа. Sad

# 65
  • Мнения: 3
cveti ss ,една седмица си е много време миличка!
Поне свещичката помогна ли?
Яж повече мляко с трици, плодове-круши, сливи, цитруси. Пий повече течности. Пробвай сутрин на гладно да пиеш чаша топла вода с лъжица мед. За сега друго не се сещам....но пък ако можеш да споделиш някоя друга рецепта за по-лесно ходене до WC smile3550 ще се радвам много.
Късмет миличка!!! newsm51

# 66
  • Мнения: 38
Моми4ета,колкото и на  мен да ми е притеснено,жсе си повтарям,4е трябва да мисля позитивно! ина4е изпадам в страхове и ужас..Трябва да си даваме кураж!
  мен пък се опитва гърлото да ме наболява-уж нямаше никой болен в4ера от гостите,но може само да ми пренасят бактеррийки   Whistling   по4нах с 4ай4ета от рано,4е за всеки слу4ай!   Peace  
cveti ss ,много е неприятно това със запека,но пробвай всякакви методи-мляко,киви,апу4ини,мюсли с мляко пак...
Vesi-mesi  ,вси4ко е минало нормално и вси4ко е наред!успокой се,мила,не се тормози излишно...
  а това с болките "отдолу"-не мисля 4е задулжително е от шииката,защото и мен мин седмица ме понаболяваше по-малко,и аз затова мн се притеснявах,4е съм със серклаж,но като ходих на преглед,ми гледаха шииката-беше дълга и затворена!и дано си остане такава!    Praynig  Praynig  Praynig
Ели мели,гледай и ти да по4иваш максимално!Дано отминат тези контракции...

# 67
  • Мнения: 1 710
Честит рожден ден, Ани! Пожелавам ти да бъдеш много щастлива и обичана, да се радваш на къща пълна с детски смях и да си обградена с много красота, хармония и любов!


Момичета, ако успявате да се настроите позитивно за раждането, ще бъда откровена с вас и ще призная, че ви завиждам. Мен никак ме няма в положителните мисли и ме е страх от раждането и то при положение, че предишното беше леко и безболезнено.

# 68
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
megan, честито  Hug благородно завиждам  Mr. Green
И на мен времето ми минава бавно, явно защото се налага да си седя в къщи  Tired

# 69
  • Мнения: 4
Привет и от мен в новата тема!
Ани, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН със закъснение!!! newsm59С пожелания за здраве и успех във всичко и на пролет най-сладкото бебче!

И аз съм от мамите, които все още не са разбрали какво ще е бебчето!Нямам търпение да науча, а иначе нямам претенции за пола- важното е да е живо и здраво!

# 70
  • Мнения: 38
Emily 81 ,благодаря и на теб за пожеланията!аз въпреки,4е разбрах пола на боболинка,също като теб казвам,4е нямам никакви притенции-само да се роди живо и здраво!!!!   Hug
Margy ,благодаря и на теб ,мили4ка!

# 71
  • Мнения: 107
Хайде и аз да се запиша тук, че много бързо пишете. Една вечер не влязох и сте изписали 5 страници.  Simple Smile

Old Sport, за съжаление трябва да ти кажа, че "порасна" е правилно. Аз имам специално отношение към българския език, тъй като съм филолог и затова казвам "за съжаление", понеже според мен няма никаква логика да е така, все пак идва от "раста" и Т-то не би трябвало да се губи, но поне в "пораствам" се е запазило.

Ани, честит рожден ден и от мен със закъснение!

Бебчо и аз го усещам на различни места да поритква и побутва - понякога много ниско долу, понякога под пъпа или отстрани. Но вчера и днес много слабо го усещам, съвсем леко побутва от време, на време, колкото да не умра от притеснение, че нещо се е случило, а в петък и събота непрекъснато шаваше и ми беше толкова хубаво. Някой може ли да ми каже дали това е нормално така да затихва с дни, или да се притеснявам, макар че от притеснение полза няма.

# 72
  • Мнения: 683
anni2002 пробва ли със свещичките Ева Кю? на мен ми помогнаха през първите месеци, когато имах страшен запек. вярно, че не е същтото, но върши работа. иначе аз сутрин хапвам плодове и главно киви - много разхлабително действа + чайчета с мед сутрин. като цяло, не знам с какво се храниш, но трябва да изключиш тестените и сладките, защото запичат.
относно болите, аз също от време на време имам пробождания "отвътре и отдолу". малко се стреснах от какво е. ще питам лекарката тая седмица. дали е шийката?

# 73
  • София
  • Мнения: 313
Бебчо и аз го усещам на различни места да поритква и побутва - понякога много ниско долу, понякога под пъпа или отстрани. Но вчера и днес много слабо го усещам, съвсем леко побутва от време, на време, колкото да не умра от притеснение, че нещо се е случило, а в петък и събота непрекъснато шаваше и ми беше толкова хубаво. Някой може ли да ми каже дали това е нормално така да затихва с дни, или да се притеснявам, макар че от притеснение полза няма.

И при мен е така, миличка. Мисля си, че не е проблем.

# 74
  • Мнения: 63
Здравейте, мами Simple Smile
Бързам и аз да се разпиша - нямаше ме в събота и неделя и вече има нова тема. Да ни е честита и само с хубави новини да я пълним! Марини, благодаря ти за чудесното празнично оформление  bouquet.
Честит Ден на Християнското семейство със закъснение!Честит рожден ден, Анни2002  bouquet (отново със закъснение) - желая ти здраве, щастие и хубаво здраво бебче напролет Heart Eyes!
Цвети, добре дошли на българска земя! Дано се чувствате добре тук. Имаш ли болки все още?
Дон Бибероне, аз имам такива болки - ниско в таза и продължават към единия крак. Странни са, но ги търпя, поне не са силни. Предполагам, че това е от разширяването на костите там.
Taigi и cveti ss, и аз имам проблеми с ходенето до тоалетна. Помагат печения пипер, крушите, тиквата, медът, сините сливи.... Пишете на вас какво ви помага. А, сетих се, че за бебета препоръчват капки БиоГая, попитайте в аптеката стават ли и за бременни, ако искате.
Old Sport, стана ми интересно, с какво е по-вредно нес кафето от другите, освен, че е концентрат?
Вяраа, движенията на бебчо и аз ги усещам по-често ниско долу, вероятно това са ритничета, а и сигурно бебоците са с главичките нагоре все още. По-нататък, като се обърнат, ще усещаме риткане и по-нагоре, дай Боже Simple Smile
Дениса, радвам се, че се "обади". Пиши, когато имаш нужда и чакаме скоро да ни се похвалиш с най-прекрасната новина Heart Eyes !
qnikzp, много се радвам, че БХС е излязло с добри резултати. Надявам се да си се поуспокоила вече Grinning .
Марги, чудесно е, че детенцето ти оздравява Hug! Дано нямаш повече такива притеснения.
Ели Мели, дано болестта бързо да те пусне Hug Peace. Наблягай на чайчетата, медеца и витамините.
Иман, радвам се, че резултатът от амниото ти е добър Grinning. А на теб кога ти откриха таласемия майор, имаше ли някакви по-изявени симптоми?
Добре дошли на новодошлите мами  bouquet .

Сега да ви кажа, че в събота и неделя, вместо да си почивам, взех че почнах да правя едни тутманици, дърпани баници и др. вкусотии (няма да казвам, да не ви се поще Wink), почувствах се много добре, само дето сега ме е страх  да се кача на кантара Joy
Хайде, до после Hug , че мнооооого писах, има ли въобще кой да прочете толкова дълъг пост Blush?



Общи условия

Активация на акаунт