Почитатели на Майкъл Джексън 16 - SAY, SAY, SAY....

  • 28 959
  • 762
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 0
СтраоОООООООООтни!

Браво на мъжете.

Напълниха ми душата наистина.

# 601
  • Linz
  • Мнения: 11 609
Ха, и тук Beat it.

# 602
  • Мнения: 1
Нека видим
Момчета показаха, че могат да се състезават с жените!Видяхме обрат...   Thinking
 Grinning Grinning Grinning Grinning Никак не ми е добре....  Shocked Shocked Crazy Crazy Crazy
Почнах вече и като коментатор да се изявявам  ooooh!

# 603
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
Разбиха ме всички и много ги обичам! Тази вечер ми напълниха душата  всичките.

Шоуто ми хареса и най-много ме радва, че участниците, журито и публиката  се забавляваха искрено и истински.

# 604
  • Мнения: 668
Ох отивам само да сложа детето,че стана 22 ч.,не ми се иска ама вече не мога да държа фронта Joy

# 605
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
Сега за кого да гласувам.....  Rolling Eyes

# 606
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Сега за кого да гласувам.....  Rolling Eyes
И аз това се чудя Thinking

Отивам да къпя детенце.Прекарах си чудесни два часа с вас и с музиката на Любимият човек. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Желая ви приятна и спокойна нощ  bouquet

# 607
  • Мнения: 0
Yeah, BEAT IT... една от песните, които най-най ме изпълва с енергия...  Party Дори видях някой от момчетата направи moonwalk Wink
Жалко, че изтървах They don't really care about us, май е бил интересен, сварих само коментарите на журито... Ще наваксам във vbox.
Лелеее... Майкъл наистина прави чудеса с хората... дори и с празна сцена... само звучението на сладкото му, уникално гласче... изпълва цялата зала с ... магия, любов и усмивки. Но нищо чудно... Това си е Майкъл Джексън. С всеки изминал ден все повече и повече го ОБИЧАМ!!!

# 608
  • Норвегия
  • Мнения: 119


Aaaa, това не съм го гледала никога! Много ти благодаря!   bouquet

Guy: "Мichael Jackson?!?#)(&%#&^"
MJ: "Yes, happy to be here!"

Невероятна емоция са изживели тези музиканти!

# 609
  • Мнения: 1
НАЙ-ГОЛЕМИЯТ ЗАВИНАГИ!Поклон пред този велик човек   Praynig Praynig

# 610
  • Мнения: 1
Ееееееееееее браво на тях, невероятни smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 Майкъл ако можеше да ги гледа щеше много да се забавлява smile3534 newsm44 , а Годжи и Краси, когато тацуваха заедно Joy Joy Joy шоу,големи сладури и с тези коремчета

# 611
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
И аз ви благодаря за страхотната вечер, момичета  Hug Hug Hug

Беше ми много хубаво с вас и Майкъл !

 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44

# 612
  • Норвегия
  • Мнения: 119
Сега за кого да гласувам.....  Rolling Eyes

За Майкъл, в някоя от анкетите по-горе.  hahaha  Kissing Heart

Аз ако имах възможност бих дала глас за Етиен. Макар че, всички заслужават за старанието.

# 613
  • Мнения: 1
kiara много ти благодаря за този клип!Само как онемяха тези момчета като го видяха... страхотно!
Лека нощ на всички!  Hug Беше ми много приятно да обсъждаме танците заедно тази вечер!
Благодаря ви!

# 614
  • Мнения: 4 457


Aaaa, това не съм го гледала никога! Много ти благодаря!   bouquet

Guy: "Мichael Jackson?!?#)(&%#&^"
MJ: "Yes, happy to be here!"

Невероятна емоция са изживели тези музиканти!


Погледите им говорят много.
И колко пъти трябваше да попитат дали това наистина е той. MJ с нищо не показа величие и ги остави да се окопитят. Уникално е просто.

Много ме е яд, че нищо не разбирам от думите им. Да бяха пуснали поне микрофона на преводачката, че и ние да разберем за какво иде реч.

когато се здрависаха за първи път и момчето не можа да повярва, че държи ръката на MJ:

- оооо ръката ти е толкова красива (според преводачката)   hahaha

... и физиономиите им когато Майкъл им каза, че днес са пристигнали, пътували са за да присъстват на шоуто и да ги изненадат. еееехххх  Tired
 


****

Ето и продължението: ТУК!

- Чао!
- Чао!
- Ще се видим следващия път?!
- Ок ще се видим пак.
  Grinning  Толкова е земен....

Последна редакция: нд, 29 ное 2009, 22:25 от kiara

Общи условия

Активация на акаунт