ИЗГУБЕНИ ГОДИНИ (Kaybolan Yillar) - тема 13

  • 30 318
  • 751
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 1 433
Павлинкааа, мерси много Hug Hug
брех, вие Зизка и Тони, добре се уредихте, а ние кво да кажем newsm78 newsm78
айде, благодарско на всички дето вадят таквиз убави снимки та и ние дето ич ни няма да пооплакнем очи  bouquet  bouquet

# 736
  • Мнения: 1


Че я земем майка Фатош ....че много работа по колетите се е задала....ама поне да знаех къде е...ако некой я държи ...да ми я праща много бърже... smile3521 smile3521 smile3521 smile3521

Зизка, до нас има баничарница - то малко като лафка такова ... подозирам че там бачка , нощна смяна ...
Ако кажеш ,че човека ти изнемогва, да  залагам пусията  отпред  и да чакам  newsm78

Галя , блазе ти поне ,че не плащаш сметки за вода Алито ....

# 737
  • Мнения: 0
Мен ме гони детето щяло да гледа ММС ако някой незнае какво е това ще уточня Моите мили съседи до утре #Cussing out

# 738
  • София
  • Мнения: 1 433
Тонии, ми нали кенан е у нас, Зизка батиса Алито, ма аз от цигуларчето не съм се отървала, тепърва започва големото рИване Sick Sick

# 739
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Галкеее, нидей Рива...нали и на тебе ти пращам колети...ама ти ако не си ги зимаш... Mr. Green
Утре чекай рано на вратата...кИфтетата...и евентуално сладките.... Laughing

Тонкаааа, давай я и нея ....то се е видело....че отглеждам полвината сериал... hahaha

Малееее, мнооо разходи ....ама нема как .....щом е за общото благо...че се набутвам... Money Money Money Money Money Money

# 740
  • София
  • Мнения: 1 433
Зизке, ше чакам кИфтета, ама без косми, разчитам на епилацията , че е ефикасна и прецизна, да нема издън hahaha hahaha
аз знам как ше прилапаме БГпапата като нещатен сътрудник-да турне некоя на Ендер снимката , ама по боксерки, там дето го беха оклещили Есмерсито и Алито, и Папето вИданага ше дойде доброволно, нали му е любимец hahaha hahaha
Всъщност само Ендерито не сме го обсъдили като артист, нали беше играл епизодично у 1001 Нощи

# 741
  • Мнения: 155
                           Фнимание  Фнимание

 



 


Офф , друго не мога да открия  #Cussing out  .

# 742
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Зизке, ше чакам кИфтета, ама без косми, разчитам на епилацията , че е ефикасна и прецизна, да нема издън hahaha hahaha
аз знам как ше прилапаме БГпапата като нещатен сътрудник-да турне некоя на Ендер снимката , ама по боксерки, там дето го беха оклещили Есмерсито и Алито, и Папето вИданага ше дойде доброволно, нали му е любимец hahaha hahaha
Всъщност само Ендерито не сме го обсъдили като артист, нали беше играл епизодично у 1001 Нощи
hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha Галкеее, обсъдихме го Ендерито...вчера с Вили...ама кво има казахме....аз немам кво да допълним...иначе требе да се повтарям......  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Линчеее, жива да си .....мнооо добри попадения...!!!! newsm08 newsm08 newsm08 newsm08 newsm08 smile3508 smile3508 smile3508 smile3508 smile3508

# 743
  • София
  • Мнения: 1 433
Че то друго има ли #Crazy #Crazy #Cussing out #Cussing out
то и на това сме щастливи, Адаш, да си жива и здрава Hug Wink Wink

Зизке, имам впредвид актьора-Ахмет Незнам кой си-дали некой знае в кви филми е играл и т.н
пък и некоя снимка и току виж Папето доброволно дошел hahaha hahaha 

# 744
  • Мнения: 1
Здравейте милички.Нямаше ме три дни и вие сте довършили темата до 50 стр.Ще има ли нова тема?Дано да има.Сега се връщам да ви изчета.

# 745
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Че то друго има ли #Crazy #Crazy #Cussing out #Cussing out
то и на това сме щастливи, Адаш, да си жива и здрава Hug Wink Wink

Зизке, имам впредвид актьора-Ахмет Незнам кой си-дали некой знае в кви филми е играл и т.н
пък и некоя снимка и току виж Папето доброволно дошел hahaha hahaha  
Па я тоя го незнам.... newsm78 newsm78 newsm78...знам че игра малко у Геджето.....ама до там...он изобщо дали е известен.... newsm78 newsm78 newsm78

Ама Галкеее, така ли да го разцъкам у ГУГЪЛЯ...Ахмет незнам кой си..... hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha ....че ме умориш.... Joy Joy Joy Joy Joy

# 746
  • Мнения: 155
  Мацки на 50 стр. сме . Викам да се местим в новата тема  newsm78  ?

# 747
  • Мнения: 1
Оххх ,ама как ги намери тези снимки  Hug
Айлинката вместо да гледа ми шъта назад, пфуу Thinking

# 748
  • Мнения: 8
Дами , значи аз имам мое становище за първоначалния замисъл на филма ,от който аблите са се отклонили впоследствие:  newsm78

1. Езото е българска мома убава, за което ТЯ не знее ,но ТЕ и казват.

2.Есмер е незаконен син на Джамджи баба - баш боса, за което ТОЙ не само че не знае ,но и ТЕ не му казват.

3. А самят Джамджи баба  държи верига стъкларски магазини из моловете по всички наши големи градове и принуден да се изнесе скоростно накрая на сериала поради технически проблем в търговската верига, който не търпи отлагане. ( това по търговски съображения самият той не иска никой да го знае) ;

4. Али всъщност също е българин , но  ТОЙ не знае това ; родителите му   също са българи , но тъй като и ТЕ не знаят, това така и НЕ СЕ  РАЗБИРА.


Ех,Тони
"Стават грешки"-казал коня и слязъл от Гойко Митич,то и със сценария така.

# 749
  • Мнения: 8
Аз сериозно да питам тез комшийте такова ли мнение имат за нас българите бе?  newsm7
Не знам за хайлайфа им,но обикновените хора са много дружелюбни,учтиви и като кажеш ,че си от България лицата им светват и почват"О - О- О комшу,комшу и там тяхното "Добре дошъл",Дори и да не разбират езика ни,разпознават го и всячески искат да ти бъдат полезни,да ти направят добро/Виждала съм как се отнасят с другите туристи и колко са блогоразположени спрямо нас/.Това е лично мое мнение .

Общи условия

Активация на акаунт