От UK да напазарим, под елхата дарове да наредим ! - тема 22

  • 59 305
  • 761
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 97
Momicheta gledam saita na sporstdirect.com i iskam da vi pitam kakvo oznachava    'C' pred nomera na obuvkite?

C = Child

# 196
  • Плевен
  • Мнения: 1 733
А някой ще пуска ли поръчка с намалението от Кларкс?
Все още не може да се поръчва от там. Явно нещо правят по сайта.

# 197
  • Мнения: 0
Всъщност може да се поръчва от Кларкс, но по телефона!
Който търси, намира...
Успех на всички пазаруващи от намаллението!

# 198
  • Мнения: 17
Извинявам се много за следващия може би глупав въпрос,но много сте писали пък нямам време да чета.От amazon.co.uk доставят ли вече до България директно и ако да къде се получават нещата.Искам да поръчам на дъщеря ми тази кукла   http://www.amazon.co.uk/Zapf-Creation-Chou-First-Tooth/dp/B0018C … 341397&sr=1-1  и колко е доставката до БГ.Предварително много ми благодаря...............а да и за колоко време пристигат нещата горе-долу.Те станаха хиляда въпроса........ Embarassed

# 199
  • Мнения: 6
Поръчах  чрез Алезар от сайта на Кларкс в сряда. Днес Гери ми писа, че в неделя обувките тръгват за Бг. С отлични впечатления съм от това момиче. Hug Hug Hug

# 200
  • Burgas
  • Мнения: 201
Извинявам се много за следващия може би глупав въпрос,но много сте писали пък нямам време да чета.От amazon.co.uk доставят ли вече до България директно и ако да къде се получават нещата.Искам да поръчам на дъщеря ми тази кукла   http://www.amazon.co.uk/Zapf-Creation-Chou-First-Tooth/dp/B0018CR43K/ref=sr_1_1?ie=UTF8&s=kids&qid=1259341397&sr=1-1  и колко е доставката до БГ.Предварително много ми благодаря...............а да и за колоко време пристигат нещата горе-долу.Те станаха хиляда въпроса........ Embarassed
аз днес я поръчах, но изпратих към габко (доставката до ук адрес е безплатна Peace ) до бг адреса ми даваше доставка 6.68 паунда заедно с това http://www.amazon.co.uk/exec/obidos/ASIN/B000NP9MBU/ref=ox_ya_oh_product

# 201
  • Мнения: 1 698
Извинявам се много за следващия може би глупав въпрос,но много сте писали пък нямам време да чета.От amazon.co.uk доставят ли вече до България директно и ако да къде се получават нещата.Искам да поръчам на дъщеря ми тази кукла   http://www.amazon.co.uk/Zapf-Creation-Chou-First-Tooth/dp/B0018CR43K/ref=sr_1_1?ie=UTF8&s=kids&qid=1259341397&sr=1-1  и колко е доставката до БГ.Предварително много ми благодаря...............а да и за колоко време пристигат нещата горе-долу.Те станаха хиляда въпроса........ Embarassed
аз днес я поръчах, но изпратих към габко (доставката до ук адрес е безплатна Peace ) до бг адреса ми даваше доставка 6.68 паунда заедно с това http://www.amazon.co.uk/exec/obidos/ASIN/B000NP9MBU/ref=ox_ya_oh_product
И аз пратих една към Гъбко Grinning, ще ми излезе по-евтино така, заради безплатната доставка.

# 202
  • Варна
  • Мнения: 1 040
BebEshOnDeL ,аз ще се включа.Тъкмо съм и от Варна. Peace

# 203
  • Мнения: 368
Поръчката от Маталан е пусната Peace

# 204
  • Мнения: 601
Вчера си взех нещата от Алезар. Много съм доволна. Перфектна комуникация. Доставена стока за 10 дни. Коректни са.
Нещата са ми от Спортдитеки и съм дала обяснения за тях в другата тема. Peace
Иска да ви питам как се като качество дрехите на George ASDA

Последна редакция: сб, 28 ное 2009, 06:26 от Innocent

# 205
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Вчера си взех нещата от Алезар. Много съм доволна. Перфектна комуникация. Доставена стока за 10 дни. Коректни са.
Нещата са ми от Спортдитеки и съм дала обяснения за тях в другата тема. Peace
Иска да ви питам как се като качество дрехите на George ASDA
И аз вчера си взех поръчката от тях,общо-16 дни от поръчването до получаването.
Супер разочарована съм от това,което си взех-една единствена пола,която ми излезе златна...но Алезар нямат вина за това,мой си е проблема. Откъм комуникация също съм доволна...

Единственото,което не ми хареса е ,че трябваше да отида да си взема нещата на място-с такси,а това още повече ми "позлати" полата, но за това са виновни от Алмуз, които супер много са ме разглезили,като ми доставят до врата  Mr. Green

Като цяло продължавам с Алмуз, за мен  те нямат конкуренция, но ако се реша да поръчвам от сайтове,които не се обслужват от тях бих ползвала пак Алезар

И за дрехите да АСДА-преди време и аз питах, никой не сподели и на риск поръчах две якета за мен, яке за малкия, анцунзи за малкия....пуловер, сега пак чакам от тях разни неща-много съм доволна. Имах съмнения за по-ниско качество с тия ниски цени,но...нямам притенции, или съм уцелила на късмет, или наистина са си качествени нещата.

# 206
  • Мнения: 959
Добро утро шопинг маниаци. Преи малко получих мейл от Гъбко, че пратката ми е в София и утре ще ги раздават на Тотлебен. А аз между временно направих нова, и този път последна за тази година  Crazy . Поръчах от Теското ето тези неща http://direct.tesco.com/q/R.206-2540.aspx и това http://direct.tesco.com/q/R.203-6563.aspx. Поръчах ги с Алезар, като пристигнат ще пиша  Peace
Лек и успешен ден на всички   bouquet

# 207
  • София
  • Мнения: 1 078
Извинете ме за "записа", но ще разглеждам сайтовете от 1-та страница и затова да ви следя.  Hug

# 208
  • В мечтите
  • Мнения: 639
Добро утро шопинг маниаци. Преи малко получих мейл от Гъбко, че пратката ми е в София и утре ще ги раздават на Тотлебен. А аз между временно направих нова, и този път последна за тази година  Crazy . Поръчах от Теското ето тези неща http://direct.tesco.com/q/R.206-2540.aspx и това http://direct.tesco.com/q/R.203-6563.aspx. Поръчах ги с Алезар, като пристигнат ще пиша  Peace
Лек и успешен ден на всички   bouquet
искам да те попитам Алезар по твой избор ли пращат куриер или си имат определен както Алмуз-Еконт  Peace

# 209
  • Мнения: 158
искам да те попитам Алезар по твой избор ли пращат куриер или си имат определен както Алмуз-Еконт  Peace
Извинявам се че отговарям на въпрос, който не е отправен към мен, но - Еконт ползват. Снощи ги питах и това ми отговориха. Confused

Общи условия

Активация на акаунт