От UK да напазарим, под елхата дарове да наредим ! - тема 22

  • 59 305
  • 761
  •   1
Отговори
# 315
  • София
  • Мнения: 1 718
За обща поръчка от Аргос през Габко - питах ги може ли утре да си пратим индивидуални поръчки към тях, а те да направят обща към Аргос и да поделят доставката между нас. Щом получа отговор, ще пиша да им поръчвате. Така че се подгответе Laughing

# 316
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
момичета колко е доставката до българия ако се поръча директно от мдирект
моля някой който е плащал с карта да сподели кой ги доставя и за колко време
Че за какво ти е да поръчваш директно до БГ?
35 лири е доставката, но се пуска само по факс, иначе не виждам причина да си усложняваш живота като можеш да си поръчаш с БГ карта на английския адрес на някой от фирмите превозвачи, аз ползвам Гив Транспорт и дори и за малък пакет доставката до България ми излиза 3 лири.
 

# 317
Момичета моля да ми помогнете.Искам да си поръчвам от Некст,но нямам нито познати в Англия нито такава карта,нито пък разбирам нещо Cry Cry Cry.Ако има мами от София и ако може да си поръчвам чрез тях ще съм им страшно благодарна. Hug

# 318
Оставям си е-майл адреса за всеки случай,че не съм непрекъснато на компа,само когато си идвам при майка ми.

# 319
Оставям си е-майл адреса livi78@abv.bg  за всеки случай,че не съм непрекъснато на компа,само когато си идвам при майка ми.
Колко съм разсеяна.

# 320
  • Пловдив
  • Мнения: 685
и АЗ ПАК ДА ПОМОЛЯ,АКО НЯКОЙ ОТ пЛОВДИЯ ПРАВИ ПОРЪЧКА  (сориии) към Некст да ми пиши на лични за да се включа  Praynig

# 321
  • София
  • Мнения: 1 718
За обща поръчка от Аргос през Габко - питах ги може ли утре да си пратим индивидуални поръчки към тях, а те да направят обща към Аргос и да поделят доставката между нас. Щом получа отговор, ще пиша да им поръчвате. Така че се подгответе Laughing

Съгласни са да си делим доставката.
Пишете в мейла "Включете ме в общата поръчка от Аргос!".
Моля да отбелязвате и тук, че сте пуснали поръчка, за да сме наясно на колко се делят тези 5,80 лири.
Ще чакат до 16ч.
Аз съм първа Simple Smile

# 322
  • Мнения: 28
За обща поръчка от Аргос през Габко - питах ги може ли утре да си пратим индивидуални поръчки към тях, а те да направят обща към Аргос и да поделят доставката между нас. Щом получа отговор, ще пиша да им поръчвате. Така че се подгответе Laughing

Съгласни са да си делим доставката.
Пишете в мейла "Включете ме в общата поръчка от Аргос!".
Моля да отбелязвате и тук, че сте пуснали поръчка, за да сме наясно на колко се делят тези 5,80 лири.
Ще чакат до 16ч.
Аз съм първа Simple Smile
Вероятно ще съм втора.
Обаче единият артикул,който искам е изчерпан.
Мила-мама,писах ти ЛС.

Последна редакция: вт, 01 дек 2009, 11:02 от sansil

# 323
  • Мнения: 4 693
[quote author=Мила-мама link=topic=448740.msg13313555#msg13313555

Съгласни са да си делим доставката.
Пишете в мейла "Включете ме в общата поръчка от Аргос!".
Моля да отбелязвате и тук, че сте пуснали поръчка, за да сме наясно на колко се делят тези 5,80 лири.
Ще чакат до 16ч.
Аз съм първа Simple Smile

Защо си усложнявате живота, че и техния? В Аргос се пазарува с нашите карти.  Няма никакъв проблем. И Виза Електрон приема.

# 324
  • Мнения: 4 693
Момичета, моля ви препоръчайте хлебопекарна, ако сте купували от английските сайтове  bouquet

Аз имам тази: http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/4229399/Trail/s … %3EBREADMAKER.htm

Доволни сме. Имаше на Делонги за 30 лири, но вече си бяхме взели тази. След нас поне 10 човека си я взеха.
Аз лично смятам, че не е нищо особено. Върши работа. Прави хляб, тесто, мармалад.

# 325
  • Мнения: 0
Здравейте, шопахолички! Реших да Ви споделя какво мернах току що - Само днес на 1ви Декември има промоция безплатна доставка на облекло от Асда! Офертата важи до полунощ и само за облекло и обувки!  Money

# 326
  • София
  • Мнения: 1 718
Защо си усложнявате живота, че и техния? В Аргос се пазарува с нашите карти.  Няма никакъв проблем. И Виза Електрон приема.
Защото искам неща за 20 лири, а доставката до англ. адрес ми е 5,80. Ако купувам за 200, ок, ама за 20 не си струва. А не е сложно да поръчат накуп нещата, мисля Peace

# 327
  • софия
  • Мнения: 33 375
За обща поръчка от Аргос през Габко - питах ги може ли утре да си пратим индивидуални поръчки към тях, а те да направят обща към Аргос и да поделят доставката между нас. Щом получа отговор, ще пиша да им поръчвате. Така че се подгответе Laughing

Съгласни са да си делим доставката.
Пишете в мейла "Включете ме в общата поръчка от Аргос!".
Моля да отбелязвате и тук, че сте пуснали поръчка, за да сме наясно на колко се делят тези 5,80 лири.
Ще чакат до 16ч.
Аз съм първа Simple Smile
А как ще се плати поръчката? На тях ли трябва да преведем пари? Нали 8% ще е комисионната?
Харесах 3 нещица.

Последна редакция: вт, 01 дек 2009, 07:09 от zvanche

# 328
  • Мнения: 141
Момичета , продавам тези http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=853694

А за ММДирект ползвам Гив транспорт и видях,че следващата ми поръчка вече е при тях Mr. Green

# 329
  • София
  • Мнения: 4 412
Момичета, моля ви препоръчайте хлебопекарна, ако сте купували от английските сайтове  bouquet

Аз имам тази: http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/4229399/Trail/s … %3EBREADMAKER.htm

Доволни сме. Имаше на Делонги за 30 лири, но вече си бяхме взели тази. След нас поне 10 човека си я взеха.
Аз лично смятам, че не е нищо особено. Върши работа. Прави хляб, тесто, мармалад.
Мерси, Stryper!

Общи условия

Активация на акаунт