От UK да напазарим, под елхата дарове да наредим ! - тема 22

  • 59 296
  • 761
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 1 718
А как ще се плати поръчката? На тях ли трябва да преведем пари? Нали 8% ще е комисионната?
Харесах 3 нещица.
Всичко е стандартно и е описано на сайта им Peace Ако все пак имаш въпроси, се свържи с тях и питай! Поръчва се директно на тях, плаща им се, те изпращат Simple Smile

# 331
  • Мнения: 13 391
[quote author=Мила-мама link=topic=448740.msg13313555#msg13313555

Съгласни са да си делим доставката.
Пишете в мейла "Включете ме в общата поръчка от Аргос!".
Моля да отбелязвате и тук, че сте пуснали поръчка, за да сме наясно на колко се делят тези 5,80 лири.
Ще чакат до 16ч.
Аз съм първа Simple Smile

Защо си усложнявате живота, че и техния? В Аргос се пазарува с нашите карти.  Няма никакъв проблем. И Виза Електрон приема.


Мама Вили поръчва миналата седмица. Първо и приеха поръчката, после и изпратиха имейл, че ако не им се обади ще я канселират. Наложи се няколко разговора да проведе с тях, но се оправиха нещата в крайна сметка  Peace

# 332
  • Мнения: 13 391
Аз искам един артикул от Аргос, но не съм от София. Ще ми го пратят ли на адрес в страната  Rolling Eyes


Последна редакция: вт, 01 дек 2009, 09:41 от rummi_pl

# 333
Момичета някой за некст има ли да си прави поръчка. Praynig

# 334
  • Пловдив
  • Мнения: 685
Момичета някой за некст има ли да си прави поръчка. Praynig

и аз чакам за Пловдив  Peace

# 335
  • Мнения: 340
Получих вчера чрез Габко две поръчки
От mothercare 1  2  3  -бебешките ботички са направо страхотни,естествена кожа,миниатюрни-№18,много сладко тропка с тях прохождащата ми дъщеричка Grinning пантофките са за кака за детската-изглеждат здрави;албумчето за първата Коледа е много сладко.И още едни ботички тези за приятелка-много мекички.

От pumpkinpatch 1  2  3  4  5  -с една дума-страхотни Heart Eyes Тези дни пак ще поръчам оттам,че съм си заплюла още няколко неща,а има и нови намаления.Ако има някой мераклия да си разделим доставката от 4.95 паунда нека ми пише.
Ето и снимки

# 336
  • Мнения: 13 391
Страхотни са  Hug , особено рокличката и бялото палтенце, много ми допадат  Peace
Със здраве да си ги носите.   bouquet

# 337
  • София
  • Мнения: 1 718
Аз искам един артикул от Аргос, но не съм от София. Ще ми го пратят ли на адрес в страната  Rolling Eyes

Би трябвало. Питай ги!

# 338
  • Мнения: 4 693
Аз лично съм поръчвала поне 4-5 пъти от аргос без проблеми.
Последните имейли от Габко бяха толкова лаконични, че явно са претрупани от работа. А разправиите по обща поръчка не са малко. Да се уговорят с всеки кой какво иска, да сметнат кой колко дължи, да проверят кой колко е превел, после да разпределят. Винаги има някой неразбрал, на когото пишеш поне 2-3 пъти с обяснения и тн. Времето не е малко.
Печалбата им при поръчка от 20 лири е под 2 лири. Транспорта до България така и така ще е при тях.
Затова си мисля, че ще е по-лесно и за тях и за вас някой да направи обща поръчка от там.
Но стига съм писала. Щом са се съгласили - са си преценили.
Последната поръчка от Аргос я пуснах към Габко. В края на тази седмица трябва да я взема.


За рокличките в Маталан - и аз искам една за Ема. Някой ще организира ли?

# 339
  • В мечтите
  • Мнения: 639
Някой ако поръчва от Маталан от Бургас нека пише бих поръчала  Peace

# 340
Бингъл, невероятни са!Със здраве да си ги носите.Ще помоля да ми дадете ако може сайтовете на тези марки че за първи път ги чувам,и евентуално да се вклщча в общата поръчка.

# 341
  • Мнения: 252
....................Затова си мисля, че ще е по-лесно и за тях и за вас някой да направи обща поръчка от там.
Но стига съм писала. .......

Страйпър, не мога да се сдържа Grinning. С огромно удоволствие чета постовете ти Hug

# 342
  • Мнения: 28
Да,така с Аргос наистина се усложняват нещата.
Аз имах предвид,ако някой си пусне поръчка да ме включи в нея,защото с моята карта не мога да поръчам.

# 343
  • Мнения: 141



За рокличките в Маталан - и аз искам една за Ема. Някой ще организира ли?


и аз бих се включила с костюмче за момче

# 344
  • София
  • Мнения: 166
Момичета, знам че не е  по темата, но ако може да ми помогнете, искам да си поръчам тази количка http://www.bimbomarket.it/bg/en/trio-3per8-lx-tecno-blu-94-kit-car-P13039.htm искам да знам, дали в тази цена се включват всички елементи показани на картинката кош за новородено, кош за кола, летен вариант  и чанта.

Много, много благодаря

Общи условия

Активация на акаунт