Пюрета Мандев

  • 11 649
  • 78
  •   1
Отговори
  • Мнения: 186
Здравейте!
Някой от вас давал ли е пюрета на Мандев?

# 1
  • вече Пловдив
  • Мнения: 1 978
Здравей!
Да, но само плодови - круша, сини сливи, тиква с плодове. Каня се скоро да давам и от череши. Доволна съм, бебка ги яде с апетит.

# 2
  • Мнения: 31 382
Пробвала съм плодово, не се възприе добре.

# 3
  • София
  • Мнения: 30 222
не съм ги срещала изобщо  newsm78  От къде ги вземате и чие производство са???

# 4
  • Мнения: 1 045
не съм ги срещала изобщо  newsm78  От къде ги вземате и чие производство са???
Българско производство,от магазина. Wink
Моето дете харесваше картофи,овесени ядки и още нещо,а втория вид беше спанак с извара.Нещо такова,доколкото си спомням.Двала съм и такива за разнообразие.Плодовите са много воднисти.Евтини,доста разнообразни видове,но в качествено отношение имам забележки. Peace

# 5
  • Мнения: 1 740
Не, не съм давала.

# 6
  • Мнения: 27 524
Не съм и не бих давала  Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 1 512
Не съм давала.

# 8
  • Мнения: 860
Изобщо не съм ги виждала тези.

# 9
  • София
  • Мнения: 368
За първи път чувам за тези пюрета!

# 10
  • Мнения: 11 032
Не съм, но не бих ги пробвала.

# 11
  • София
  • Мнения: 30 222
разрових се из нет-а, нещо съдържанието им не ми вдъхва много доверие   newsm78 А и имаше един вид с овесени ядки и пише БЕЗ ГЛУТЕН, да не би да го изолират някак, чела съм за такива методи, ама за подобна цена, на дали  newsm78

# 12
  • Мнения: 186
Аз вече ги пробвах и мисля,че са хубави,ако това,което пише на етикета е вярно,значи за цената си са перфектни.Производителя е от Асеновград и ги купих директно от него.Пробвах с плововите 0,80 лв. е бройката, а по магазините мисля,че са около 1,30 лв.Дъщеря ми ги възприе добре и мисля засега да пробвам с тях,нищо,че са толкова евтини,не винаги цената оправдава качеството.

# 13
  • Мнения: 31 382
разрових се из нет-а, нещо съдържанието им не ми вдъхва много доверие   newsm78 А и имаше един вид с овесени ядки и пише БЕЗ ГЛУТЕН, да не би да го изолират някак, чела съм за такива методи, ама за подобна цена, на дали  newsm78
Не е възможно според мен да са без глутен.

# 14
  • Мнения: 186
Защо да не е възможно?Защо когато нещо е българско и по-евтино,значи е боклук,не че няма и такива случай,производителя е биш технолог на някогашната Бригада(сегашния Ганчев) и сигурно си разбира от работата.Не,че гарантирам качеството,аз самата се съмнявах преди да ги пробвам,затова и пуснах темата,на мен ми изглеждат натурални,това си е моето мнение и не ангажирам никой с него.

Общи условия

Активация на акаунт