Asi / Гордата Аси - 19-та тема

  • 56 281
  • 746
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 198
Добро утро!Честит имен ден на всички именнички,да са живи и здрави и късмета да не спира да ги преследва! Hug

И малка почерпка от мен,че и моята маминка е Катя! Laughing

# 16
  • София,
  • Мнения: 4 267
ДОбро утро и честита тема, снощи май пак сте купонясвали до късно Mr. Green, аз съм пропуснала, но още ден два ще е така да ми минат контролните Confused

ЧЕстит празник на всички именнички днес! ДА са живи и здрави и да си носят с ГОрдосто името!    bouquet



ХАйде почерпете се  за здраве!  Hug

# 17
  • Мнения: 1 056
Добро утро и от мен! Вчерашната серия беше по идея драматична, но комичността на някои от персонажите - Зафер и единия от служителите му, направо ме срази. Така че не знаех дали да стоя изправена на нокти или да се смея. Аслан също беше много забавен, като каза "Сарма - шък" и как се измъкна от сгледата. Laughing То той не беше и за гледане с посиненото си лице. Сцената между Аси и Демир в къщата беше много силна. Думите на Демир за това, че любовта на Аси го лекува - също. Поне осъзнава човекът, че има травма, останала му от детството.  Thinking  Все си мисля, че Демир и Керим можеха да се справят по-добре със ситуацията в къщата на Емран ли беше. Двама мъже с оръжие срещу един. Трябваше да приберат Аси още тогава и след това да организират лечението на детето. Али пак се намеси където не трябва, че и колко глупаво се простреля.  ooooh!

# 18
  • Мнения: 295
Добро утро на всички и честито на тези, които празнуват днес!

Гледам вихрили сте се снощи Peace А Моргана е била на гребена на вълната много ясно hahaha hahaha hahaha hahaha
Севи, уникални снимки, как ще се работи след тях, не знам!!!!!!! Mr. Green
Сега коментара ми за вчерашната серия:
Тоя Зафер ли е Смърдел ли е не го знам, но е пълен абсурд, горилите му са направо смешни. Да му имам охранителите. С Моргана ги разметкваме за в миг, а той иска да го пазят hahaha hahaha
Демирката уникален - вече го харесвам и като страда (аз кога ли съм преставала) newsm78
Нериман естествено на ниво - истински пожар с пламъци hahaha hahaha hahaha
Сухито ми направи много силно впечатление, като каза, че хайде Демир може и да не се обади (явно като го знае как зачезва), но Аси защо не се е обадила?! Кефи ме това, че я приема за свое дете и й вярва, май повече от колкото дори на Демир newsm78
Сарма...шък, ха да каже, че е мома hahaha hahaha hahaha, ама я изпревариха - вдовицата на Агата - тая къв е клоун не е истина

прекалих, ама нищо ново под слънцето
Хубав ден на всички  bouquet

# 19
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
Добро утро и от мен!

снощи серията беше малко екшън!

# 20
  • София
  • Мнения: 375
Алиса в страната на чудесата, добавена си в листата на лудетините, но трябвааа да почерпиш, щот си стотния фен, мисли му - да се представиш подобаващо Mr. Green

Айде и в новата тема честито на празнуващите, Гале една целувка за майчето ти   bouquet

ама армагана за Аслан /момата/ ква беше червендалеста Crazy като шамар на буза си лепнат двамцата  hahaha hahaha hahaha

Бечолина, знам аз че си приятелче, и че ще кажеш една-две добри думи за мен пред Демир бей Mr. Green - ти го излъжи, че съм добричка пък после ще му мислим, ще е късно като разбере, че не е точно така hahaha

# 21
  • Мнения: 25
Добро утро, момичета Hug

За снощната серия Аси без да иска какви каши забърка с тези разсади Whistling Не вижда какъв мъж си има, пак се е захванала с чушки и домати, Демир и предложи да работи при него ама тя не та не - ниви и дай Shocked Аз ако бях на нейното място щях да му стана секретарка hahaha Mr. Green Севи, снимките са newsm74 smile3521

# 22
  • Мнения: 1 492
Добро утро! Не съм чела назад и моля за отговор.

Али или Аси пострада?
и още един въпрос:
Какъв ден е днес? Кой има имен ден?

# 23
  • между морето и небето
  • Мнения: 885
Добро утро

Заповядайте
[

Да ви почерпя. Голямата ми дъщеря Екатерина е именичка.

Дав за живи и здрави всички , които празнуват и тези около тях!

# 24
  • Мнения: 25
Честит Имен Ден на всички празнуващи Hug  bouquet

Много здраве, късмет и любов newsm51

# 25
  • София
  • Мнения: 375
Добро утро! Не съм чела назад и моля за отговор.

Али или Аси пострада?
и още един въпрос:
Какъв ден е днес? Кой има имен ден?

Аси прострелва Али, но кучето не мре, жив е  ooooh!

и днес е Св. Екатерина

имаме си анкета, гласувайте  Peace

# 26
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
Габи, дати е жива и здрава!

Честито на всички именици!!!

# 27
  • Мнения: 1 492
Морганче,благодаря  bouquet Алито ако се гътне, няма да има кой да трови живота на Демир Tired
Габи, да ти е жива и здрава девойката Hug Честито на всички празнуващи.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 433
и аз черпя, виртуално newsm51 newsm51
и моята разбойничка е Катрин smile3525 smile3525
да са живи и здрави всички именници и техните семейства, весело изкарване на празника  bouquet  bouquet

уф, дано днес серията е малко по-спокойна, че от толкоз екшън напоследък newsm78 newsm78

# 29
  • Мнения: 8 098
Добро утро ,момичета!

Честит имен ден на имениците! newsm51 newsm51 newsm51з. Да им е живо и здраво името!

Мишел, благодаря за новата тема! Снощи голям купон се е вихрил! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Не мога да отворя нито една от снимките на Севи,  newsm78, newsm28 да не е минала?

Общи условия

Активация на акаунт