Здравейте пак от мен, мами!

  • 1 253
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 714
Както обещах, разказвам и аз. Не го приемайте буквално, все пак е пречупено през моята гледна точка.
Италианките имат всички условия да се поддържат и изглеждат добре, друг въпрос е, че не го правят. Считам, че процентът на красивите жени е много по-нисък отколкото в България. Всички са ми като по калъп извадени - много черни от солариума, задължително изрусени. Обличат се добре. Фитнесите са пълни с дами на 40-60 г., които имам чувството, че само там стоят, а пък има младежи, на които много им харесва да се "виждат" с такива дами, по подразбиране богати.
Италианците се женят масово за чужденки, като най се "котират" славянските момичета.
Италианките третират мъжете си зле, качват им се на главите по мое мнение. Не готвят и не чистят (да живеят полуфабрикатите), това го правят перуанките и тайландките, които идват в къщите да чистят и гладят.
Това, което си "откраднах" са някои идеи за подредбата на дома, както и страхотни рецепти от местната кухня, с които радвам семейството и гостите си.
Когато кажа на някоя италианка откъде съм, защото рано или късно по акцента се разбира, най-често реакцията е каменна физиономия с тенденция на главата да се извърне настрани ... Когато го кажа на италианец, му светват очите, става още по-общителен от обикновено.
Считам, че се подразбира, че нямам приятелки италианки.
За съжаление не мога да се изкажа за италианките като майки, нямам много впечатления. Виждам ги, когато заведа детето на училище, отиват си на групички, после ги виждам по кафенетата, където стоят до обяд. Сигурна съм, че вече не съм им интересна, защото са ме обсъждали поне 100 пъти.
Това е от мен засега.
Поздрави от мен.
Валя

# 16
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
....където стоят до обяд.
как до обяд, бе? четох в една книга, че италианците си пиели капучиното до 10 часа сутринта Mr. Green

и тук се събират на групи мамите и ходят дружно на кафе в някой бар, след като заведат децата на училище.

# 17
  • Мнения: 1 854
Привет и от мен,Валя,
за холандките-много самостоятелни,винаги сьс собствено мнение,готови за спор и доказване,повечето са с модерни прически,ново и сьвременно облекло...дори и по вьзрастните са с по 2 обеци на ушите,пиьрсинг и всякакви декорации по дрехите,украшения и бижутерия.Повечето работят,а ако не и са по-богати се занимават с балове и благотворителност...дейни натури!По улиците и в домовете ми прави впечатление,че децата са по привьрзани кьм бащите си.На разходка почти винаги бащата е гушнал детето или бута количката,докато майката блее напред  Animal Cow.Както и ти казваш за италианките....и тук жените готвят "полуфабрикати" през седмицата,но мьжете са много активни в помагането и готвенето като цяло.Онзи ден прочетох вьв вестника,че се предлага услуга "Доставка на топла храна по домовете" за хора които не умеят да готвят,не обичат или нямат време..сьщо и вегетариански ястия.Неомьжените момчета и мьже си мечтаят тук за някоя чужденка...защото не намират местните жени за много интересни,женствени и желани от тях newsm78.
И аз както каза Теди искам да сьм баба холандка...ама чак до 104 години не ми се живее/много дьлголетници има тук/.Баба искам да сьм,за да си ходя по почивки няколко пьти в годината и да не се страхувам за утрешния ден и размера на пенсията си.
Още нещо за вьншния вид-повечето са високи и груби,руси с тен...на колело Grinning.Като гледам накьде са трьгнали нещата-жените все повече ще си остават стари моми или лесбийки....а мьжете ще "осеменяват" индонезийки,африканки,рускини и полякини.

# 18
  • Мнения: 964
Като гледам Душица ги е описала вече американките ама и аз да кажа.Възмутена съм от хранителните им навици,побеснявам като видя семейство на ресторант да яде не кво да е ами хамбургери.Неможели да готвят за това ядът само полуфабрикати пици и разни такива.
Обличат се както им падне,че била дебела карай и тя с минижуп корема напред,задника назад и заминава.Като живеех във Флорида ходех в колеж там да видите цирк,нещо страшно беше.Като дойдеха зимните месеци през който в повечето дни става за плаж девойките почваха да обичат едни зимни пуловери,якета други пък с ушанка,шал ръкавици и по къси гащи с джапанки.Те джапанките ама хасал гумените си и с официални тоалети ги носят.Най-добрата комбинация на която съм попадала е джапанки през пръста с чорапи хавлиени че е хладно.
В Чикаго е по друго тука има многоооо европеици данеказвам половината град сме такива.Видиш ли една жена веднага можеш да разбереш че е европеика чиста,облечена с прическа грим.Съвсем различно се обличат по модата ужким.

Общи условия

Активация на акаунт