В БУРГАС за винцето шарани готвят всички, чакат пухкав сняг и коледни звездички

  • 35 547
  • 745
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 995
Добро утро! Честит сняг!

Честит рожден ден на Лилита!  bouquet на патерица

# 286
  • Мнения: 1 701
Тихо се сиииипе белият сняг
Галено щиииииипе бузките пак...
 
 superuu  superuu superuu
 newsm19

Прибрах мушкатото от балкона. Готова съм за снежните човеци! Mr. Green

# 287
  • Мнения: 995
Един колега каза, че е по-адекватно да се поздравяваме с честита първа кал:)))

# 288
  • Бургас
  • Мнения: 1 372
Предполагам какичките са се представили блестящо днес  Mr. Green  fingerscrossed

Сдухано ми е, исках да изляза, евентуално да уча, че не остана, а сега какво: ни да изляза, ни да уча  Tired Смотано ми е, Кривайло обърна къщата, сега следва да я разруши, майка ми ме върза в къщи - чакай ще дойдем. Искам да си купя поне изкуствен сняг, че да нарисувам прозорците - ми не ми е достатъчно снежно... искам много сняг, ама без кучешки дири по него  Whistling 

# 289
  • Бургас
  • Мнения: 334
С нашия късмет тъкмо се наканих да я запиша на кухня те ще вземат да я увеличат  ooooh!

# 290
  • Мнения: 1 813
шуш, повече от перфектно.  Flutter  Joy

# 291
  • Мнения: 1 035
момичета, кога ще е детското коледно парти?
на 23.12. заминаваме за Гърция, там ще сме по празниците и ми се искаше да е преди 22.12. Rolling Eyes

# 292
# 293
  • Мнения: 1 035

това какво трябва да означава?!

# 294
  • Мнения: 1 280
 http://dnes.dir.bg/2009/12/11/news5533754.html   Sunglasses Вече ме напушва на смях, дали ще изредят всички животински видове тази година  Thinking

 /да побутна темата, че сме отишли много назад/

# 295
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
 Grinning вече ще се пукна от смях,аз имах предположение,че следващия ще е рибешкия грип,пък то изкочи кози.....

# 296
  • Мнения: 581
Като се появи марсианския грип тогава ще трябва да се плашим Wink

# 297
  • Мнения: 5 714
Аз залагах на змийския.  Wink

# 298
  • Мнения: 723
http://dnes.dir.bg/2009/12/11/news5533754.html   Sunglasses Вече ме напушва на смях, дали ще изредят всички животински видове тази година  Thinking

 
това е лудост бе,
като не могат да ни сринат физически искат да ни довършат психически,
пуууууууууууууууу,
ама те пък не знаят ли ,че човек колкото повече го "налагат",толкова повече се калява,
да му се не види и световната политика ...... Close

# 299
  • Бургас
  • Мнения: 1 372
maimp, не се Идосвъй. Вредно е  Hug Няма да ни затрият, иска им се.  Mr. Green
Оф сдухано ми е.

Общи условия

Активация на акаунт