Коледни гирлянди, празнични балони-почват се вече Януарските купони

  • 30 976
  • 723
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 861
Привет!
Голямо четене, нямате наваксване....

Сладурче, Нане ЧРД!!! Желая ви много здраве и късмет!!!  bouquet  bouquet  bouquet


Наближават празници, рождени дни, лелеееее, направо ме втриса....
Ние ще направим генерална репетиция с именния ден на Ани та за р.д. да съм подготвена  Laughing

Четох, че яслите коментирате. Абе мацки какви работите та можете да плащате по 600 и кусур лева за ясла бре? Това са много пари. Абсурд. Ани не я приеха в нашата ясла за тази година, аз се връщам от 1-ви март и ще си я  подмятаме из нас, ще се редуваме, ще бъде купон. Сега пак ще кандидатстваме за догодина. Мечтая си за времето, когато се редяхме на опашка за ясла. Тогава поне си знаехме, нареждаш се, висиш, но го записваш детето, всичко си зависи от теб, а сега какво с тези точки и глупости...я влезе, я не. И нищо не зависи от мен в случая. Освен ако не изкарам себе си или нея(да пази господ) куца и саката. Сори за грубия израз, но съм бясна защото уважаемата г-жа Фъндъкова направи от детските градини социални домове. Даде пълно предимство на всички с проблеми и нормалните и здрави данъкоплатци като нас духат супата. Как аджеба да се върна на работа за да се изхранвам и да си плащам данъците като няма къде да си запиша детето?!? Та така, изплаках си болката...
Гери, много целувки на Петето от нас и много кураж за теб. Радвам се, че операцията се е разминала и дано занапред няма проблеми с тези шипчета.

Дони, кофти случка, данп поне документите се намерят!

Аз напоследък съм много ангажирана с какво ли не, нямам време да се обърна и да си погледна къщата камо ли да чета и пиша. Чета ви чат пат през телефона, но от там ми е неудобно писането та само с четенето си оставам
Времето, в което не обикалям по задачки прекарвам в хубавото време навън с Ани и Иники и ПреКраси.

 Ани вече окончателно приключи с кърменето, дори това за разкош. Просто вече не се вълнува от сукането, то няма и какво де. Хапва си АМ с апетит. Пуска се да ходи САМА, но прави само по една крачка и тупва и не се брои за прохождане още. Казва от 1 седмица МАМА, но го смесва и АМ-АМ и не мога да я хвана кога какво точно искА  hahaha

От нас толкова засега. Отивам да я къпя и да си ляга.
 Simple Smile

# 46
  • Мнения: 656
Лени, Виктор е пораснал страшно много! Съвсем различен ми изглежда, искам да го видя когато не спииииииии  Heart Eyes  Hug Честити му самостоятелни крачки! Дано се все уверени и без спънки!  Grinning

За тестисите пак - тук във форума пише проф. Бранков - завеждащ детската хирургия в Пирогов. Пише в здравния форум - ето му профила. Ако искаш попитай там дали трябва сега да се оперира ако действително е горе тестисът. Аз също се зачетох, понеже педката постави диагноза "асансьорни тестиси" на Калоян, та е твърде вероятно и той да се озове под ножа  Confused. Но за нас се чакало до навършване на 2 години.

Лили, аз на г-жа Фандъкова съм й също насъбрала, по подобни, но не съвсем причини... Ама хем я сърби, хем я боли  #Cussing out Няма да споделям подробности, ама и аз съм й ядосана  Crossing Arms

# 47
  • Мнения: 1 102
Честит рожден ден на рожденничките!   bouquet

Гери, много се радвам че се е разминала операцията на сладката Петя.  Hug
Ние сме малко хремави, но иначе е добре.

Поздрави на всички набори.

# 48
  • Мнения: 865
Лили, абсолютно съм съгласна с теб за яслите. какво да правим...плащаме по 500лв за ясли, а Дани като е излезнал сутринта, още не се е прибрал от работа, но това е положението и което най- ме вбесява е ,че и я избрахме въпросната госпожа #2gunfire...но хайде, че бях започнала подобна тема и ми я заключиха набързо.......
а Евгени от няколко месеца е тотално отказал АМ...яде си от кухнята, попари и каша за вечеря Heart Eyes
чрд на днешните рожденички!!!!
Гери, и тази ваша сага вече да приключва Praynig

# 49
  • Мнения: 56
Кокосче, виж тази торта, като изключим захарта, която може и да не слагаш, мисля че е подходяща за бебоци.
 Ако ти се занимава де Mr. Green И мен яко ме тресе рожденденската треска!

Лено, честити ходещи крачета!

# 50
  • София
  • Мнения: 3 249
и което най- ме вбесява е ,че и я избрахме въпросната госпожа #2gunfire...но хайде, че бях започнала подобна тема и ми я заключиха набързо.......

Да бе...аз заради нея не отидох да гласувам  #Cussing out
Мюрвет, изчезнахте кат старите пари значи. Пусни някоя снимка на красавицата Ада, колкото да не ви забравим  Heart Eyes
Лениии, айде и на теб честити ходещи крачета. Вики признавам си без бой едва го познах Embarassed
Кокосче, то дори е честа практика да се съчетават двете събития...Малиии като си представя какви бяха бебета - сега прощапулници се готвят. Ми те са си големи момичета и момчета вече. Моите вече имат напредък - започнаха леко да се заиграват - засега в банята, надявам се и в детската стая за в бъдеще Hug
Копривке, не ти е лесно и на тебе...
Ние, както обикновено мерихме китните орландовски улици с Бубчето и Делян. Та ето ги Чунчо и Кратунчо  hahaha


Дайте предложения за клуб за общия РД

# 51
  • Мнения: 865
Дони, моите отдавана си играят Heart Eyes...напр. казвам на Дари да извика Евгени да си играят и тя си го вика и си се занимават Wink..понякога тя го бута, но и той не се оставя и я скубе или се опитва да я хапе с 4-те си зъба Mr. Green...явно всеки по-малък трябва да изтърпи известна доза тормоз Hug... а в банята се къпят в душ-кабината..единия в корито, а другия-в леген Laughing

# 52
  • Мнения: 925
Чунчо и Кратунчо  rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao

# 53
  • София
  • Мнения: 120
Дони, прекрасна темичка си спретнала Peace
newsm59 nbirthday newsm67  Gift  party023 на Сладурчето и на мама Нането Hug
Бъдете много много щастливи и не спирайте да мечтаете  bouquet Желая ви незабравими моменти Hug Hug
Герииии Hug Hug HugГолям герой си ти HugНовините са добри. От сърце желая никога да не се явяват тези шипчета и да не пречат по никакъв начин на сладката Петя baby_neutralHeart EyesДай Боже всичко неприятно да е зад гърба ти Peace
Лено, страхотни снимки, не можем да те забравим Joy Sunglasses
Целувки Heart Eyes

# 54
  • Пазарджик
  • Мнения: 725
Добро утро.
Честит рожден на Сладурчеста и Нането и от мен.Да сте живи и здрави,весели и засмяни.  bouquet

Честити месечинки на всички малчугани,които съм пропуснала.


Гери,много се радвам за хубавите новини.
Лено,надявам се да се размините с операция или пък тя да мине по най-безобидния начин.Честити ходещи крачета на Виктор.
Накри,много сте сладки.
Дони,много е гадно това с портмонето.Дано наистина поне документите ти върнат.

# 55
  • Варна
  • Мнения: 389
Големи бандюхи, нашите момчета:) Ама красавци, момичетата да му мислят!!!

Браво на Доника, че ни разсмя, почти се разплаках!
Браво и на малката Петя, а това за детските отделения, освен да кажа, че трябва да са много силни родителите, и дано никоя от нас не попада там...
Ралче, мисля, че можеш да даваш хек - бяла нетлъста риба можеш.

Давате ли някакви цитруси? Аз от седмица "закусвам" с мандарини и малко и на Елия давам. А нашите на вилата обраха сума ти киви.

И да кажа, че наай-накрая реших, че Елия трябва да закусва нещо, че досега бяхме на 2 млека до 14 часа и майка ми постоянно ми се кара, че я държа гладна! Ама нали талия трябва да пазим за бандюхите  hahaha

# 56
  • Мнения: 3 861
Аз давам мандарини, хапва си ги с кеф. Давала съм и сок от портокал, добре го приема.

Въведох рибен ден, събота или неделя има 1 рибно пюре. Купувам основно на Семпер, много ги харесва и съм доволна защото Калоян плюеше рибата, каквато и да е тя като отрова.
Иначе вечер към 22.00 пие ам, около 240 мл. и заспива, сутрин в 6.30 си навивам телефона за ам 210 мл., давам го в просъница и продължаваме да спим до 10.00. Ако не и го дам в 6 часа може да изкара и до 8.00, но като се събуди и се е наспала вече, започват едни игри и край със спането. Като стане  има закуска, най-често попара, после храната от детската кухня и така.

# 57
  • Мнения: 429
Наистина сте много мили всички  Hug Далеч съм от мисълта, че никога няма да се наложи операция, защито шипчето на реброто се вижда и самата Петя няма да иска да го има...нали все пак е дама  Heart Eyes Просто се надявам да не се налагат други операции  Praynig
Сиси, казват, че шипчетата могат да растът докато завърши скелетното развитие...а това е многооо дълго време. Само времето ще покаже!
Еспа, звучи много интересно яслата. Дано сте доволни  Hug
Ралче и аз мисля, че можеш да даваш хек. Общо взето споредм мен децата вече могат да хапват почти всичко, все пак  са почти на годинка. Не съм привърженик на захранването до 2 годишна възраст (освен в случаите, когато се налага по медицински причина).
Накри, наистина сте много красиво семейство!
Бебка, за килогарми да си говорим...Качих 20 кг, в момента съм + 4кг, но изглеждам все едно съм + 10 кг  Joy
Мила, аз обезателно ще направя бисквитена торта с тиква....бързо,лесно вкусно  Hug
Лено, и аз съм чувала, че операцията е лека....но надали може да се приеме леко щом се отнася за детенцето ти! Стискам палци да се размине все пак  Praynig А снимките с тиквите са уникални  Joy
Мим, що така държиш детето гладно  Joy

# 58
  • Мнения: 63
Бебка, щом не кърмиш,  newsm78 пробвай разни диети! Не знам какво друго да те посъветвам  Hug
Давате ли някакви цитруси?
И аз това щях да питам. Гледам Копривката е отговорила за портокалите. Ами кивито  Thinking?
Мим, Настюхата още е на мляко ( кърмя я) до обяд и се чудя кога да почвам закуската. Суче към 6-7 и после към 9, а понякога само в 8. Така е по- лесно , определено , ама се чудя докога.
Много  Hug за Чунчо и Кратунчо     Joy! Ами да се разхождат, това им е работата!
Лено, браво на Вики за крачките! Много е пораснал! Интересни са снимките с тези тикви.
Мюрвет, много телеграфно, наистина.
Кали и Невенчето отдавна не са писали. Десисладка и тя се поизгуби. Какво да кажем за Златното Мери, а Иники, разбрах, че разхождаш ПреКраси с Анчето, ама и тук се разпиши  Wink

# 59
  • Мнения: 854
Здравейте абе да ви кажа честно пробвах да съм на диета дори пих разни нещо, но апетита ми е огромен не съм уж много отгоре само 9 кг ама то пък нищо да не сваля ще стане цяла година  newsm78 а съм ниска и често по градинките ме питат пак ли съм бременна  Crazy корема ми не се прибра особено много. Утре ще ходя при една докторка диетоложка  newsm78 че то така да пиеш разни неща без резултат не ми се иска да си правя експерименти повече  Thinking
Ние обедното от кухнята още не сме му свикнали но аз упорито се мъча да го привикна иначе киселите и кремовете ги харесва, а супата не я давам че вечер само мляко пие
И може ли малко информация по принцип за приема в яслите, целогодишно ли се подават молби и кога се разглеждат, защото аз четох че е целогодишно, а от другаде ми обясняват да подам сега януари а можело чак в края на годината да го пусна  newsm78 съвсем се обърках

Общи условия

Активация на акаунт