ЛЕНОРМАН - картите говорят... 2 ТЕМА

  • 34 880
  • 783
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 329
за магия се съмнявам във свекърва ми или в някой от родата на момчето и в самия него  за което бях сгодена преди да се омъжа. съпругът ми е все по сметките,все за пари мисли и когато няма е жив ужас,за него любовта -да я показва ,са глупости,тинейжърски работи,мисли,че като не ми липсва нищо общо казано,и ми помага значи това е любов и моите очи трябва да блестят. но те не блестят.така сме от самото начало на 18 годишния ни брак.

# 16
  • Мнения: 42
vesinko самата тя вижадм е ,че малко не е наясно със нейното желание към мъжът,страхува се дали ще намери  човекът,който ще е направи Богата и Доволна. мисля че няма място за притеснение.
 поскоро околните и внасят някакви мисли.
 относно работата ще има предложена оферта,която ще е хубава. стига да реши сама какво ще е добре за нея,обстоятелствата ще е принудят да прави избор.

Последна редакция: ср, 25 ное 2009, 15:43 от MEGGI 76

# 17
  • Мнения: 5
Мерси Меги, Последните четири карти са много хубави нали. Аз грешно подадох-няма мъж в живота и, ще има ли занапред?
Сякаш ключа за сърцето и е в ръцете на приятел.

# 18
  • Мнения: 5
Анабел мерси з аразясненията , сега по въпроса за развода споредмен няма да има , по въпроса със сумата до януари има съмнения з аизплащането й , но ще ви помогнат проиятели.По въпроса з асобствено жилище мога д акажа че е много вероятгно д аимате такова .Разглеждам по отделно въпросите ти с голяьмата подредба з ажилището ще кажа защо къщата се е паднала в собствения си дом, много е вероятно да се уредян тещат ас него.магия може и да е правено от заме змията това е жена хитра , може приятелка , или пък по вазрсатна роднина.За собствен бизнес  не мога д акажа.

# 19
  • Мнения: 5
веси аз утре ще коментирам по твоята подредба! Simple Smile

# 20
  • Мнения: 5
Добре зимма, ще чакам.
Аз виждам болест на жена в семейството и това искам да разбера дали е така.

# 21
  • София
  • Мнения: 329
зимма,много ти благодаря,ако няма още нещо по подредбата,ще ми кажеш ли нещо повече за тайната,която криел съпруга ми? дали ми е изневерявал?  мегги76,весинко,благодаря от все сърце и на вас. Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 42
пръстен+котва+градина+кораб+дете

как влияе мъж върху жена,психически и емоционално. пита жена.

*************************
одговорен и надежден.дава и'онази стабилност която се очаква от мъжът в семейството,той е човекът който движи семейният живот. или пък е твърде взискателен .
*************************

какво ще кажете и вие.

Последна редакция: ср, 25 ное 2009, 16:54 от MEGGI 76

# 23
  • Мнения: 42
vesinko а имали основание за тревога,в смисъл дали знаеш нещо. можеби някакъв интимен (женски ако е за момичето) проблем. като проследя-ковчег,дърво,коса -можеби да има някаква намеса на ''скалпел,''дали е възможно.  newsm78.

# 24
  • Мнения: 5
Не. Нямам представа, но тази комбинация не ми излиза от акъла. Да не е нещо сериозно.

# 25
  • Мнения: 5
зимма,много ти благодаря,ако няма още нещо по подредбата,ще ми кажеш ли нещо повече за тайната,която криел съпруга ми? дали ми е изневерявал?  мегги76,весинко,благодаря от все сърце и на вас. Heart Eyes
з тази тайна ккаво мога да кажа, ами свързана е била с някакви негови надежди , очаквания , не вижзам да е свързана с изневяра по скоро нещо в семейството ви.Значи тя се явява веднъж в неговот минало и веднъж в твоите мисли , ти някак подозираш ли че той крие нещо или просто си мислиш това , имащш такова усещане.Не определено няма дружа жена - любовница , по скоро негов приятел от училище или от средата в която е .Абе айде ще напиша това което означават картите нещо свързано с учение , проблеми в някакво обучение.Айде кажи сега има ли нещо такова.Или просто картата на това мято е показвала твоите мисли че той крие нещо от теб.Н е етолкова важна тази карта и не носи съществена информация.

# 26
  • Мнения: 5
набрързо да кажа з атази комбинация да определено говори за влошено здраве и възможна, операция  само незнам от къде я видяхте тази комбинация , от подредбата на Веси ли , не съм  я гледала нея ако е от ттам

# 27
  • Мнения: 42
всъщност  при картите няма точната последователност на номер и дом,но може би ще има връзка с нея едно посещение  при лекар от близък неин човек(по-малък от нея).
vesinko а имали основание за тревога,в смисъл дали знаеш нещо. можеби някакъв интимен (женски ако е за момичето) проблем. като проследя-ковчег,дърво,коса -можеби да има някаква намеса на ''скалпел,''дали е възможно.  newsm78.

# 28
  • Мнения: 307
и аз тук Peace
Меги,благодаря за новата тема  bouquet
чета редовно, но не ми остава време да се включвам (засега) Wink

# 29
  • Мнения: 5
пръстен+котва+градина+кораб+дете

как влияе мъж върху жена,психически и емоционално. пита жена.

*************************
одговорен и надежден.дава и'онази стабилност която се очаква от мъжът в семейството,той е човекът който движи семейният живот. или пък е твърде взискателен .
*************************

какво ще кажете и вие.

Подкрепям. Човек, който и дава спокойствие и стабилност. Емоционална подкрепа.

Искате ли да видим моята приятелка колко бебоци ще има на веднъж. Едно или две.

Аз изтеглих карта 1 Конник.
Смятам че ще е едно.

И още нещо. Жена пита за своя приятелка. Вярна приятелка ли е?Може ли да и се довери?

Пътища-Мечка-Лилии-Ключ-Лисица

До лисицата всичко е ок, обаче тази лисица ме обърква. Дали означава разговори или интрига? newsm78

Последна редакция: чт, 26 ное 2009, 08:33 от vesinko

Общи условия

Активация на акаунт