FARMVILLE - 5-та тема

  • 37 365
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 919


Oh no! It looks like all the bits got lost on the way to your computer. Please refresh your page.

 smile3511  все това ми излиза и ми се губят подаръците  Confused

# 706
  • Мнения: 2 786
Като стане така, просто рифрешвате страницата и всичко е наред.
Аз подаръци не съм губила от това Simple Smile

# 707
  • Мнения: 24
Здравейте,момичета!Аз също играя от около 3 месеца.Редовна съм и във форума и реших да се пейстна и при вас! Simple Smile

# 708
  • Мнения: 2 280
Здравейте, посадих от тези новите червени цветя и сега като ги обирам ми хвърчът във въздуха, така както подаръците. Има ли там нещо като аналох на елхата, където да ги събирам?

# 709
  • Мнения: 1 259
Като стане така, просто рифрешвате страницата и всичко е наред.
Аз подаръци не съм губила от това Simple Smile

Да, и аз не съм губила нищо от това! Peace

# 710
  • Варна
  • Мнения: 634
Прочетох в първия пост как да си затворя човечето, за да не се разхожда насам-натам . Оградих го с бали, седи си затворено , но като си затворя фермата и вляза на ново, то пак си обикаля и вече не е заградено  Confused . Бъркам ли някъде, или може би е задължително да го оградя точно там където се намира при отварянето на фермата, а именно в средата ? Дали заради това не ми се получава  Rolling Eyes

# 711
  • София
  • Мнения: 4 051
Прочетох в първия пост как да си затворя човечето, за да не се разхожда насам-натам . Оградих го с бали, седи си затворено , но като си затворя фермата и вляза на ново, то пак си обикаля и вече не е заградено  Confused . Бъркам ли някъде, или може би е задължително да го оградя точно там където се намира при отварянето на фермата, а именно в средата ? Дали заради това не ми се получава  Rolling Eyes
Peace

# 712
  • Мнения: 2 280
Прочетох в първия пост как да си затворя човечето, за да не се разхожда насам-натам . Оградих го с бали, седи си затворено , но като си затворя фермата и вляза на ново, то пак си обикаля и вече не е заградено  Confused . Бъркам ли някъде, или може би е задължително да го оградя точно там където се намира при отварянето на фермата, а именно в средата ? Дали заради това не ми се получава  Rolling Eyes

Да, точно в средата трябва, там дето ти го пуска в началото Simple Smile

# 713
  • Мнения: 2 759
...или може би е задължително да го оградя точно там където се намира при отварянето на фермата, а именно в средата ?...
                             Самичка си си отговорила  Peace.
                             А има ли някаква далавера от тези коледни цветя? Понеже не са ми красиви и не мислех да ги садя. Но ако има нещо интересно покрай тях - зимам ги.

                            Стената ни сутринта беше пълна с постинги за даване на коледни цветя. Там ли отиват при обирането?

# 714
  • Варна
  • Мнения: 634
 Embarassed Embarassed
благодаря много на всички
при новата ми подредба обаче това не го позволява  Mr. Greenявно няма да е затворено засега, жалко

Последна редакция: сб, 05 дек 2009, 17:21 от Есенно цвете

# 715
  • Мнения: 2 786
Whatever, за цветята си има специална сграда, в която събираш букетите  Peace
После можеш да ги сложиш като украса във фермата или да ги сложиш на стената ти да ги вземат съседите ти Simple Smile

# 716
  • Мнения: 2 280
Whatever, за цветята си има специална сграда, в която събираш букетите  Peace
После можеш да ги сложиш като украса във фермата или да ги сложиш на стената ти да ги вземат съседите ти Simple Smile

А коя е тази сграда?

# 717
# 718
  • Бургас
  • Мнения: 723
Пинокио далаверка има в Коледаната звездичка бе-дава 3ХР при садене,
расте само за 1 ден и е с добра възвръщаемост -даваш 45 взимаш 126 Peace
Аз съм насяла от тях и сега ще бера Grinning

ПС а стените са пълни с тях,защото всички ги садим и съответно споделяме с вас
уловените букетчета Peace

# 719
  • Мнения: 2 280
А да попитам, сега като нямам такава сграда за цветятя и съм обрала вече едни, те ще ми се загубят ли след като си купя сградата?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт