FARMVILLE - 5-та тема

  • 37 347
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Бургас
  • Мнения: 723
А да попитам, сега като нямам такава сграда за цветятя и съм обрала вече едни, те ще ми се загубят ли след като си купя сградата?  newsm78

За съжаление ги губиш Peace

# 721
  • Мнения: 2 280
А да попитам, сега като нямам такава сграда за цветятя и съм обрала вече едни, те ще ми се загубят ли след като си купя сградата?  newsm78

За съжаление ги губиш Peace

А печеля ли нещо като ги събирам там? Щото , ако не печеля не ми трябва  Mr. Green

# 722
  • Мнения: 2 786
Ако нямаш сграда, те пита искаш ли да ги сложиш на стената ти да ги взимат приятелите ти.
Иначе се губят, да.
Вземи си сграда и ги събирай там, но сградата има лимит - трябва отвреме-навреме да вадиш букети, за да има място за новите.
Не печелиш нищо освен красота за фермата ти като ги извадиш от там и ги сложиш покрай къщичката примерно.
Проблемът е, че като увяхнат след 2 седмици, ги продаваш за 0 монети, тоест изхвърляш ги.

# 723
  • Мнения: 2 280
а вие показвалили сте си фермите някъде ? Simple Smile и кога са номинациите ?  Laughing

# 724
Аз да попитам за коледните звезди - изписва че има букети в гардън шед-а но той е празен  Thinking
Поредният бъг ли е това

# 725
  • Мнения: 2 786
Уатевър, моята в момента е в процес на реорганизация и не е за пред хора  Mr. Green

Марто, рифрешни си фермата, аз нямах проблем.

# 726
  • Мнения: 2 759
Пинокио далаверка има в Коледаната звездичка бе-дава 3ХР при садене...
уловените букетчета Peace

                              Ехаааааа, супер значи  Hug. Дет' домати, там и коледни звезди - все червено.

# 727
  • гр. Козлодуй
  • Мнения: 203
Здравейте, трябват ми съседи. Ако някои иска да ми стане може да ми пише на лични. Благодаря.

# 728
Уатевър, моята в момента е в процес на реорганизация и не е за пред хора  Mr. Green

Марто, рифрешни си фермата, аз нямах проблем.

Мерси много
Оправи се

# 729
  • Мнения: 44
На някой случвало ли му се  да не може да влиза във фермата си от няколко дена немога да влезна.

# 730
  • Мнения: 669
здравейте,фермери и фермерки
имам си едно въпросче и искам да го споделя с вас ако може да ми помогнете
като напълниш елхата с подаръци,какво става с другите подаръци,има ли възможност да си вземеш друга елха
благодаря ви

# 731
  • Мнения: 2 786
И аз по едно време днес имах проблем с Фармвил, зареждаше ми бяла страница и чак след няколко рифрешвания зареждаше играта.
Сигурно пак имат технически проблеми.

# 732
  • София
  • Мнения: 2 132


Oh no! It looks like all the bits got lost on the way to your computer. Please refresh your page.

 smile3511  все това ми излиза и ми се губят подаръците  Confused
И аз днес поне 6 подаръка с изгубих по този начин  Sad

# 733
  • Мнения: 1 033
здравейте,фермери и фермерки
имам си едно въпросче и искам да го споделя с вас ако може да ми помогнете
като напълниш елхата с подаръци,какво става с другите подаръци,има ли възможност да си вземеш друга елха
благодаря ви
Като напълниш елхата, нямаш възможност да складираш на друго място подаръци: Казва ти, че дървото е пълно и те поздравява, че си популярен фермер. Продаваш ги за ....5!!! коинс

# 734
  • Варна
  • Мнения: 1 841
Не е ли време за нова тема?!  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт