Отговори
# 690
  • Мнения: 427
ТиНе,прекрасна новина!Лека и безпроблемна бременност ти желая! Hug
Ирини,полезно инфо! Peace
Май Нейм,да се присъединя и аз към комплиментите за кухнята ти!  bouquet
Мире,хубаво,че вие сте добре Praynig
Мариям, става ми уютно като те чета Hug
Ина,браво за добрата новина,познати са ми емоциите през ,които си минала,нали и аз скоро имах подобен  проблем.
За белите-и Яна вече е бъркала в тоалетната.Вадеше тоалетната хартия на братовчед си,след като той се беше изпишкал Embarassed LaughingКъса чужди цветя,щото за нашите е тренирана WinkПраща на баща си ръчния часовник 2 пъти на ремонт,след старателното му пускане от високо.
Иначе дреба миналата седмица се събуди един ден с 37,7,вечерта легна с 39,3 и на следващия ден си имаше 2 пробили кътника.Сега чакаме кучешките Rolling EyesАма ми е много раздразнителна напоследък,времето ,което сме навън не и стига.Май и е доста скучно в къщи с мен,гледам през ден поне да и осигурявам компания,та маратона от гости в нас си продължава.Няма лошо Simple Smile
Ето малко снимки,да не ни забравяте  Winkhttp://danipbg.snimka.bg/baby/malkoto-sl-nchice-yana.310033.16416549

# 691
  • Мнения: 4 234
Хайде - и аз съм с пост от 6 сутринта, който публикувам едва сега.

ТиНе, честита бременност! Да е лека, а в определеното време да се радвате всички на едно здраво и сладко бебе.

Идеята на Мириам за SOS предаване е супер.

ina_lemon, страхотна новина! Много се радвам Simple Smile



# 692
  • Мнения: 7
ТиНе, чудесна новина. От все сърце ти пожелавам лека и безпроблемна бременост и здраво бебче за финал.
Момичета, възнамерявам да ви употребя като кошче за душевни терзания. Ще се пръсна от притеснения - майка ми утре влиза за операция на жлъчката. Аз за сега няма да пътувам, да видим до кога ще издържа, държа под око вариантите за пътуване, които в момента хич не са удобни.
Утре ще водя Ками да й вземат кръв, та да видим до къде сме го докарали с хемоглобина. Тя расте и дивее, белите са ежедневие, непрекъснато разглобява къде какво докопа, в количка не влиза, ходи за ръка или самостоятелно..всъщност тя търчи и се спуска към каквото види, а аз хвърча след нея да я озаптявам доколкото мога. Габи беше много по-спокойно дете, този шемет ще ми изпие соса.
Нещо хич не ми се пише, та ще се огранича само с толкова. Бъдете здрави.

# 693
  • Добрич/Етрополе
  • Мнения: 252
"Съпругът се върнал от няколкочасово ловене на риба и легнал да
дремне. Въпреки, че не била наясно с особеностите на езерото, съпругата се
качила в лодката. Тя навлязла с нея недалеч от брега, хвърлила котва и се
зачела в книгата си. Не след дълго дошъл служителя от риболовен контрол и
казал:
- Добро утро, Госпожо! Какво правите?
- Чета книга! (казала си наум:?Не е ли очевидно!??)
- Вие се намирате в забранена за риболов зона!
- Съжалявам г-не, но аз не ловя риба. Аз чета.
- Да, но имате необходимото оборудване за това. От всичко, което виждам
може да започнете да ловите всеки момент. Трябва да ви извадя от зоната и
да ви глобя.
- Ако го направите, ще Ви обвиня в сексуално нападение!
- Но, аз не съм Ви докоснал!
- Така е, но Вие имате необходимото оборудване за това и от всичко, което
виждам може да започнете всеки момент.
- Приятен ден, Госпожо!"

Поуката: Никога не спорете с жена, която чете. Най-вероятно тя може и да
мисли.

# 694
  • София
  • Мнения: 3 127
Бебо си беше планиран, че много изоставаме с графика...

ТиНе, с тези темпове ще имате време и за трето. Wink Радвам се, че Слави те слушка и ще бъде добър батко! Simple Smile

BAE, стискам палци операцията да мине като по вода! Със сигурност майка ти ще се чувства много по-добре след нея / така са ми споделяли хора, които са претърпяли тази операция/.  Peace

danip, Яна е разкошна- има прекрасна чаровна усмивка, а лилавото палтенце и розовата шапка много й отиват!  bouquet

# 695
  • Мнения: 262
Нели, накара ме да се усмихна Simple Smile Аз сега чета продължението на Мечо Пух и после ще споделя впечтления Simple Smile Сега ще ти пусна и анкетите на лични!
Маевам, добре завърнала се! Дано дребчо не боледува повече през тази година и все да ти е здравичък и усмихнат!
ТиНе, страхотна новина! Да имаш лека бременност и лесно раждане! Пусни някоя снимка на баткото, ако искаш!
Бае, стискам палци за майка ти! На един приятел (само на 26г. е) миналия месец му извадиха жлъчката. Беше безкръвна операция и се възстанови бързо! Сигурна съм, че всичко ще бъде наред!  HugМоля те пусни някоя снимка на Ками и ирландската Коледа Simple Smile
Инче, страхотна новина! Сигурна бях! Не знам защо, но на личните лекари доверие нямам и бях сигурна, че твоята напразно те е уплашила  Hug
Данип, страхотни снимки! Много е елегантна Яна с това палтенце!
Ние с Елинка сме добре. Радваме се на топлото за януари време и по цял ден сме навън. Мъжът ми беше в почивка 2 дни и много ми помагаше. Но като си е у дома Елинка му се качва на главата - страшно я глези и тя усеща. Само ходи след него, иска да си играят на топка, да се борят, да я храни и гушка:) Аз съм на заден план и ми е много добре така Simple Smile
Хайде сега да ви почерпя по повод имения ден вчера Simple Smile Леля ми се казва Татяна и две много близки приятелки също са Танета, та за здравето на всички тях:



# 696
# 697
  • Мнения: 262
Мерси, ТиНе! Много е готин малкият! Особено на последната снимка, където си хапва.......... праз Simple Smile))))))) Ели яде лимон, но лукът не й харесва никак!
Лека нощ от нас!  Heart Eyes

# 698
  • Мнения: 63
Здравейте дружина  wavey
Много ми е хубаво да ви чета, ама що така не ми се пише напоследък  newsm78
Да ви кажа, Надя ме имитира. Когато говоря нещо сериозно или се очаква да го направя (ако ме е изкарала от равновесие), тя застава мирна поглежда изпод вежди и сбръчква челото.
А как ме манипулираааа - примерно след баня не ми позволява да я облека и докато не се стигне до рев, не се спира. Та ако не се трогна от сълзите, протяга ръчички да ме гушне и аз трябва да се наведа към нея. После се отдръпва доволна и казва "на е'на... Нади". Това са отговорите на постоянните въпроси - на колко си годинки и как се казваш, които винаги носят голяма радост, изречени от нея. Намери ми цаката за омилостивяване  Laughing
Не помня дали съм ви казвала, че яде сама. Е, от лъжицата често изтича почти всичко, но с вилицата е спец.
ТиНе , честита бременност и от мен. Лека и неусетна и раждането - също!
Даруша, ДаниП, ТиНе, много са ви сладки мъниците  Hug Да са ви диви и здрави!
Пенелъпи, ама много сладки снимки пусна във ФБ  Heart Eyes


Поуката: Никога не спорете с жена, която чете. Най-вероятно тя може и да
мисли.
smile3521

# 699
  • Мнения: 215
Здравейте мамчета,
Имам малко време да ви драсна някой ред преди да тръгна на работа.
Малкия след дълго отсъствие тръгна от вчера на ясла.Тая нощ такъв рев дръпна,чак пищеше,мисля си,че беше кошмар някакъв,но доста поплака,удраше си главата в решетките на креватчето,въобще много странна работа.Иначе вече казва мама и папа,понякога като го попитам аз коя съм и той ме гледа с една даволита физиономийка и ми вика папа,но знае,че това не е верния отговор и се залива от смях.Като го попитам как плува ,почва да мята ръце и този въпрос му го задавам на френски,вчера майка ми го пита на български и той и отговори #Crazy Незнам каква каша му е в главата от двата езика,ама се справя засега.
Днес за първи път от 20 дни има слънце,а от 1 седмица започнаха големите намаления по магазините и накупих някой неща на малчо,защото вече всичко му е малко
Това е набързо от мен,трябва да се стягам за работа.
Усмихнат ден на всички newsm03

# 700
  • Мнения: 262
Даммм, за жалост форумът отново опустя.

# 701
  • Мнения: 4 615
М да, ще я прокопсаме на ден с по един пост. Mr. Green Аз лично съм заровена в Клюкарника и си умирам от смях в темата за Муните.
Да се изфукам. Днес бяхме на консултация и Дребосъчкова е стигнала заветните 9 килограма че и 160 гр и е висока цели 79 сантиметра.   bowuu След 22.01. ще й слагат  четвъртия Пентаксим. Дано и с него няма проблеми.  Това е от нас. Студено е, нямаме си тати до утре, но изкарахме 4 часа на вън. #Crazy Не мога да си прибера детето. То локви, то кал...много й беше забавно. Изведох детенце, прибрах прасенце, ама нищо ново под Слънцето. Щом детето е щастливо и аз съм. Лека нощ.

# 702
  • Мнения: 770
Днес наистина е много пусто тук!Явно коледното настроение е почнало да преминава!
Аз ви чета редовно, но наистина нямам никакво настроение да пиша... размишлявам над живота си и се чудя какво да правя, паднала съм в една дупка и само се питам "Да бъдеш или да не бъдеш?"
На Криси обрива и мина, от време на време се зачервява мноооого лекичко, но си минава с едно мазане и то вече с безобидно кремче.Кожата й навсякъде обаче е доста сухичка, уж я мия и мажа с едни мазила за мноого суха кожа, но ще видим.Тази седмица ми е малко със сополки, но вече уж и те минават.Днес я водихме при педи и гърдичките са чисти, гърлото е мааалко зачервено, не и изписа нищо засега, караме си на клеева тинктура и инфлуцид.Майка и тя се разболя вчера и е много зле и се ядосвам с нея, защото не мога да я накарам да отиде на лекар и общо взето това е при нас.А да и на всичкото отгоре, не бях теглила Криси от 3-4месеца и онзи ден установих, че сме отслабнали и сме 8700 г 75см.
Надявам се утре да пишете повече, че иначе аз само се оплаквам...омръзна ми вече, кога ще се похваля?
Много си ви тача, всички тук, нали си знаете!  Hug

# 703
  • Мнения: 1 226
Минавам само да Ви кажа, че ви Обичааааааааааааааммммммммммммммммммммммм  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 704
  • Пловдив
  • Мнения: 115
Ехоооооо-къде сте ?!Как хубаво си започнахме годината,а тези дни такова затишие  Rolling Eyesсигурно и вие като мен улисани в ежедневието,само прочитате,беседвате на ум и толкова.Надявам се всички са здравички.Моника засега е добре.Като гледам какви килограми дискутирате,пак започвам да се замислям за нашето тегло-сигурно е към 12.50кг.По време на болестта беше смъкнала и бузките и крачетата и коремчето,но сега като се е отворил един апетит  ooooh! пак се позакръгли.
Пентаксима ще го слагаме другата седмица живот и здраве.
Лек ден на всички!

Общи условия

Активация на акаунт