Весели празници на всички - през юни чакаме дарове - мъници - 5

  • 18 379
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 5
Морска, таман успях да ти пратя всичко, че сега се прибирам

Последна редакция: ср, 09 дек 2009, 16:57 от len4eto78

# 691
  • София
  • Мнения: 1 274
аз съм със същите изследвания като на silvyy .Интересно,че не ми пуснаха никакви такива за полови болести.Сестрата ми каза, че по данните на НОИ ли какво там й излизали всички изследвания които имам вкарани от личния лекар в картона ми.А аз имах изследвания от а до я март месец и сигурно затова не ми пуснаха.Понеже мои познати ми казаха ,че тези  за половите ги пускат дори преди края на трети месец.Аз встъпих в 4ти вече и смело вървя напред  Party

Да на мен ми пуснаха за СПИН и Сифилис, заедно с другите

# 692
  • Мнения: 5
silvyy, пуснах ти ЛС.  Peace
Момичета от Варна, когато събера всичко, ще ви разпратя цялата информация, за да си помагаме в разпознаването, че и аз съм си бая недоскив.  Crazy

# 693
  • Мнения: 1 183
Tanija аз началото на февруари правих лапароскопия и тогава ми пускаха доста изследвания, да не говоря че много често пускам изследвания от тогава може би затова не са пуснали незнам  newsm78

# 694
  • Мнения: 862
Момичета, аз утре ще пропусна лекцията. На работа съм.

# 695
  • Мнения: 1 183
Мале, момичета какви сте хубави и слаби всички    bouquet Мен направо ме е страм да се появя да развалям гледката  Blush
Лулу, ще още много лекции, когато можеш тогава.

# 696
  • Мнения: 4
ей, мацки... дайте в следващата тема номер 6 да постнем всички по една снимка... Варненки се организираха, че даже и ще се запознаят... Дебели - слаби - сега няма такива... гледаме да сме здрави... упреци в килцата и формите 2011...  Joy ок?

какво мислите за предложението? колкото до сифийските лекции... на мен ни една не ми хареса толкова... варненските все са ми по-интересни... Wink

# 697
  • Мнения: 5
silvyy, ще видиш ти кой е слаб след някой и друг месец  Mr. Green Не и аз... както съм тръгнала. hahaha

# 698
  • Мнения: 171
Момичета помагайте,
от два дена без прекъсване съм с ужасно главоболие.
Много е изнервящо, не съм и спала почти. Пробвах кафе, айран със сол - нищо не помага. Четох, че парацетамола не е за предпочитане, само в крайни случаи.

# 699
  • Мнения: 525
Момичета помагайте,
от два дена без прекъсване съм с ужасно главоболие.
Много е изнервящо, не съм и спала почти. Пробвах кафе, айран със сол - нищо не помага. Четох, че парацетамола не е за предпочитане, само в крайни случаи.


6tastlivka, аз бях преди няколко дни така. Изглежда е било от умора (не ми е тежка и физическа работата, но цял ден на стола ...), а и бях свалила леко кръвното. Почини си и ще се оправиш.

Направо ви завиждам варненки  Heart Eyes

# 700
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Здравейте и от нас.  Hug Тъкмо се прибрахме. Всичко е в норма - 4 крайника, нормален гръбначен стълб, сърчице, глава, пулс 168. Изоставаме с няколко дни по размери - 11с4д, но това е от късната овулация. НТ 1.1мм. Ноооо...трудно се виждаше всичко, поради дебелата коремна стена.  Embarassed Носната костица не се видя. Ще ходя пак на 30.12. Много добро впечатление ми направи доц. Балев.   Peace
Сега се чудя какво да правя с БХС? Да си пускам ли сега или след следващата ФМ на 30.12. ? Тогава пък ме притеснява, че ще минат доста дни от ФМ до БХС, заради празниците, а нали тр да са 2-3.  Rolling Eyes
Или да си чакам д-р Савулева да ме изпрати. Тя ми каза, че сега било рано.  Peace

# 701
  • Мнения: 293
6tastlivka аз като сьм с главоболие пия по 2 парацетамола на ден.Вчера примерно бях така.Парацетамол може за главоболие и сьщо предната бременност докторката ми каза,че може и аналгин.

# 702
  • España
  • Мнения: 4
6tastlivka аз по принцип съм със силно главоболие и ако не изпия нещо не ме оставя, моята лична ми каза единствено парацетамол.

# 703
  • Мнения: 862
Марчела, много се радвам, че всичко е наред  Heart Eyes
6tastlivka и мен ме боли главата, от време на време. Личната лекарка ми каза, че до края на третият месец не трябва да пия нищо.

# 704
  • Мнения: 4
http://www.i-am-pregnant.com/bodymap/23694855
ето какво намерих, много ми хареса. За разбиращите английски е. Катра на болките при бременност Simple Smile поне като видиш, че други хора ги усещат тези неща и мааалко ти олеква.

За главоболието - изпийте чаша вода - много често главоболието е от обезводняване.

Аз вчера за малко да припадна от рязко главоболие, все едно някой ми отряза скалпа... изпищях, охках 20 секунди, после мина толкова рязко, колкото се появи... нямам никакви идея защо стана така... бях права, но бях станала преди време. А сега пия повече течности... преди да забременея НИКОГА не ми се е допивала вода... пиех по една чаша сок на ден... сега пия поне по литър, литър и нещо течности, като почти всеки ден поне една чаша е вода.

Отких и закономерност при изхождането - яденето на junk food ускорява метаболизма сега... един сникърс и айдеее..., пуканки - пак така, нуудълс с майонеза - WC, сега ям само домашно готвено, все пресни зеленчуци и плодове от пазара до нас, прясно месо и т.н. и всякакви боклучави хранички ме прекарват чудесно! Това е опит от около 4-5 дни и всеки ден работи Wink

Общи условия

Активация на акаунт