ранна бременност и Lomexin

  • 1 486
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте, бременна съм съвсем в началото 5-6 г.с., но за съжаление ми се появиха гъбички  Cry Нямам течение или неприятна миризма, само сърбеж. Изписаха ми 1 глобула Lomexin, но на листовката пише, че не е препоръчително за бременни, което ме притеснява. Някоя от вас момичета имала ли е "честта" да ползва този препарат по време на бременност? Има ли някаква опасност за бебчето?

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 575
Имах честта да използвам всички препарати,които са на пазара и на всички пише да не се употребяват при бременност,но щом са изписани от лекар всичко е ок.

# 2
  • Мнения: 3
Ох дано. Ама от къде се пръкнаха тези гъби, никога до сега не съм имала  #Cussing out

# 3
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 575
До края на бременноста си ги носих CrazyСпокойно на плода няма да му навредят медикаментите.

# 4
  • Велико Търново
  • Мнения: 339
Plami, докато си пиеш лекарството, което ти е предписано от доктор или не, спокойно може да вземаш и Ацидуфилус и Бифидус по 2 капсули 3 пъти дневно. Това са пробиотици, които трябва да ги има в човешкия организъм, но при жените често липсват, и помагат сериозно в борбата му с гъбичките. Ако обичаш чесън и него може да хапваш в по-големи количества. Гъбичките се появяват, когато организма не може да пребори с тях и приемайки тия добавки ще му помогнеш. Колкото до това, че не си имала досега, може да си ги имала, но да са били "заспали" и сега, ако ти е отслабнал организма да са се "събудили". Моят съвет е да си слушаш доктора и да се лекуваш, защото след раждането, ако кърмиш, няма да може да приемаш всякакви лекарства. Лека бременност и успех с лечението  Hug

# 5
  • Мнения: 64
Използвах Lomexin вече 2 пъти по време на бремеността - веднъж по необходимост и сега, в 9ти месец, ми ги изписаха "за всеки случай". И аз хич не исках да ги ползвам, защото съм абсолютно против излишната химия, но не смея да поемам риск, щом докторът казва, че се налага....... Sad

Общи условия

Активация на акаунт