Какъв миксер???

  • 17 706
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 142
 Здравейте, момичета!   bouquet
Реших, че тук е най-подходящото място за въпроса ми, но ако все пак модераторите преценят, че не е, моля да ме извините!
Та въпроса ми е такъв: вчера след дългогодишен неуморен труд " прекрасния ми немски миксер" от баба, трето поколение тортоправач, сдаде багажа. Та така този прекрасен миксер-дядо, издъхна и е крайно време да си взема нещо по-модерничко, което вероятно няма да издържи толкова дълго, но това е съвсем друг въпрос. Та да се върна на темата, че се отплеснах.
Споделете, какви миксери имате, от кои сте доволни или за какви си мечтаете?
Много се чудя в какво точно да инвестирам , дали да е просто миксер или някакъв кухненски робот?..  На коя марка да се спра? Thinking
Много ще съм благодарна на отговорите Ви, така ще ми помогнете за избора, а може темата да стане полезна и за други
 
 bouquet

Последна редакция: сб, 28 ное 2009, 12:35 от МИШЕЛ

# 1
  • Мнения: 655
Мишел,ще следя мила темата с интерес,че моя миналата седмица сдаде багажа и искам да си купя:peace:ама ми се иска да е хубав,дори и да е повече парички Money Grinning

# 2
  • Мнения: 2 142
и аз така... ма, кат'ши давам пари, поне да знам точно за какво   Joy

# 3
  • Мнения: 759
Моят е Филипс HR 1560 (в гуглето трябва да ти излезе). Купен преди 3 години и ползван през няколко дена. Засега не е мръднал. Не твърдя, че е най-добрия, но аз съм доволна. Вземи си с по-голяма мощност.

# 4
  • Мнения: 2 142
да, видях го. Благодаря!  Hug

# 5
  • Мнения: 1 313
Моят е на Браун. Избирах, избирах и накрая като помилих в магазина да ми пуснат няколко установих, че е много по тих от останалите и го купих. Доволна съм много. Нямам опит с друг да сравня.

# 6
  • Мнения: 164
И аз ще си купувам нов, за това се записвам да следя.

# 7
  • Мнения: 266
Моят е Филипс, купих го преди 9 години, не знам точно модела, но е безотказен /да не го урочасам, ха-ха/. Ползвам го през 2-3 дни, има три скорости + турбо скорост, много е удобен и не е много шумен, което също е важно, защото го ползвам обикновено докато малката спи...

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 731
И аз съм с  Филипс, доволна съм

# 9
  • Мнения: 5 757
Аз също си търся миксер,но в комбинация с пасатор.Дайте предложения!

# 10
  • София
  • Мнения: 178
Имам пасатор Браун, но ми се иска и миксер.Ще следя темата!

# 11
  • Мнения: 207
Някога преди години като работех с миксера на мама все си мечтаех да е на стойка ,а аз просто да слагам продуктите и той да бърка.Така и стана вече пораснала и семейна си купих точно такъв на мулинекс с пасатор-идеален.Помисли какви точно екстри искаш и купувай Hug

# 12
  • Мнения: 1 310
Моят е Мулинекс.  Peace
Ползвам го вече 10 години - всяка седмица поне по един път. Има три вида бъркалки - железни, пластмасови /които не ползвам/ и спираловидни за тесто.

# 13
  • Мнения: 1 178
Мишел,аз вече имам два повредени и за нищо не ставащи в шкафа-Елит и Айко.Все не ми дава сърце да ги изхвърля.Сега обаче си търся нещо качествено,дори да е по-скъпо.Тези със стойката според мен са много удобни.

# 14
  • Countryside
  • Мнения: 11 635
И аз нямнам миксер, само приставка за биене към пасатора. Хвърлила съм око на този . Обаче имам въпрос колко вата е добре да е миксера, 350 ок ли е?

Общи условия

Активация на акаунт