Коледа е близо вече, аз подаръкa на топло крия - ЮЛСКО мъничко човече (тема 3)

  • 17 539
  • 733
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 186
Read_Only, много съжалявам, стискам палци бързо да се възстановиш и да видиш двете чертички скоро.

Честито на патерици на всички, които в последните дни са имали повод за празник.   bouquet 

Момичета, аз на 17 съм на преглед при лекарката (д-р Пантева), която смятам да ми води ЖК, не съм ходила досега при нея, но чувам добри отзиви.

Не смея да си записвам час за ФМ, защото все още не сме чули сърчице и след всички тези мисед напоследък направо се плаша. С предната бременност ходих при Димитрова от Фемина и останах много доволна и сега мисля пак там да се записвам, ако всичко е наред.

Все още не съм качила килца, но първият път бях качила до 3 месец около 5кг. Аз тогава пиех дуфастон и от него се получи така. Сега постоянно ми се ядат тестени неща, само като видя тестени закуски и питки и  #Crazy, но пък ми става лошо от сладко.
Много ми се гади, особено когато съм в кола. Направо се чудя как ще пътувам сега за коледните празници. Не повръщам, само съм с почти постоянно гадене.  Sick

Хубав ден на всички.


# 706
  • В къщи
  • Мнения: 130
Здраейте момичета!Като говорите за килограми и да се отчета,качила съм 6 кг  Shocked ,ама да се оправдая,че това е от самата стимулация,а и док ми каза,че и от утрогестана също може да се качи и ми каза до края да кача не повече от още 8 кг  Laughing Не знам дали ще се побера в тази граница  Laughing

# 707
  • Мнения: 11
За килограмите с първата ми бременост до края бях качла 16кг.Засега пак си жържя като първия път-нищо все още не съм качила.. Wink

# 708
  • Мнения: 293
Момичета да ви почерпя че днес пораснах


За килограмите Нати, не си единствена, аз даже те водя  Mr. Green До сега съм свалила 2 кила и така и си седя. Опитвам се да хапвам достатъчно, за да не свалям повече ама с това  Sick не винаги ми се получава!

# 709
  • Мнения: 628
Сю, Честит рожден ден!
Да си усмихната, обичана и здрава! Другото се купува, дето викат хората!

И браво за държавния, мале - твоя сладун още в корема, но вече изпити взема!

# 710
  • Мнения: 293
И браво за държавния, мале - твоя сладун още в корема, но вече изпити взема!
Учено детето  Mr. Green

# 711
  • Мнения: 22
Siiu Жива и здрава бъди, много обичана, желана и щастлива!

Аз пък денонощно мога само торта да ям...  Crazy

# 712
  • Мнения: 108
Сю,честит рожден ден ! Много здраве,любов и сладко бебче на финала. Hug

Мацки,нормално е по-слабичките да качат повече.Такива като мен с повече килца трябва да внимават много в картинката. Naughty

На мен продлъжава да ми е много зле.От всичко повръщам,а съм гладна. Tired Направо едва бутам всеки ден.Още се гледаме и с Мики,защото от една седмица е с температура.В неделя ще е и рожденничка и цял уикенд ще шетам за нейния празник.Как се прави торта,сладки и ястия като съм в това положение. Tired Просто не ми се мисли. #Crazy

# 713
  • Мнения: 22
Сю,честит рожден ден ! Много здраве,любов и сладко бебче на финала. Hug

Мацки,нормално е по-слабичките да качат повече.Такива като мен с повече килца трябва да внимават много в картинката. Naughty

На мен продлъжава да ми е много зле.От всичко повръщам,а съм гладна. Tired Направо едва бутам всеки ден.Още се гледаме и с Мики,защото от една седмица е с температура.В неделя ще е и рожденничка и цял уикенд ще шетам за нейния празник.Как се прави торта,сладки и ястия като съм в това положение. Tired Просто не ми се мисли. #Crazy


Спокойно мила, в такива моменти човек се мобилизира - от опит го казвам, на следващия ден ще си лежиш безсилна колкото си искаш, но за детенце съм убедена ще направиш най-хубавия празник!

# 714
  • Мнения: 186
Siiu, Честит празник! Да си жива, здрава, много обичана и усмихната, а на лято едно красиво бебенце да ти е в ръцете.
Честито и за изпита.   bouquet

Ние този уикенд ще се местим в новата ни къща и съм се зарекла, че веднага след като си подредя нещата ще направя Френска селска торта, та сега нямам търпение и искрено се надявам поне от нея да не ми стане лошо. А тортата на Siiu предизвика такова обилно слюнкотделяне у мен, че направо не мога да ви опиша, никакви признаци от гадене. Явно е само когато на гладно ям сладки неща.

# 715
  • Мнения: 67
Здравейте момичета! Нови попълнения приемате ли? Rolling Eyes  Аз чакам срещата с моето първо сладко бебче на 13.07.2010г. Дано Господ да ми помага този път!!! Praynig

# 716
  • Мнения: 723
Сю, честит рожден ден! Пожелавам ти много здраве, щастие, безброй поводи за усмивки и да си най-обичаната жена и мама на света  baloni

anizi, добре дошла   bouquet

# 717
  • Мнения: 128

  bouquetЧестит рожден ден и от мен! Желая здраве на теб и на семейството ти, а другото се постига с много труд!

Добре дошла на новата мама!  bouquet

# 718
  • Мнения: 33
Сю, честит рожден ден и от мен. Да си жива и здрава и много много щастлива.   bouquet
anizi добре дошла Simple Smile

# 719
  • Мнения: 83
Сю, честит рожден ден !!! Много здраве, успехи, лека и безпроблемна бременност, а на финала най-хубавото бебе ти желая!!!

Добре дошла на новата мама аnizi!

Сю,честит рожден ден ! Много здраве,любов и сладко бебче на финала. Hug


На мен продлъжава да ми е много зле.От всичко повръщам,а съм гладна. Tired Направо едва бутам всеки ден.Още се гледаме и с Мики,защото от една седмица е с температура.В неделя ще е и рожденничка и цял уикенд ще шетам за нейния празник.Как се прави торта,сладки и ястия като съм в това положение. Tired Просто не ми се мисли. #Crazy
[/quo

Бяла лястовичке и аз съм така!  На 25.12 и нашето мишле става на 4год. ! Аз също се притеснявам как ще изкарам празниците и рожденият ден на детенце! А то милото иска и детско парти и просто не знам дали ще успея с подготовката! Дано да се мобилизираме и да се чувстваме по-добре, че с това гадене по цял ден не знам как ще я караме!!! Кураж и дано тези неразположения преминат, пожелавам го на всички !!!  Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт