какво да сготвя с кутия адаптирано мляко

  • 3 522
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 748
Така е, ама много ми е криво като изхвърлям храна!

# 16
  • Мнения: 1 254
годността му е 4 седмици в най-добрия случай. НЕ го давай на децата

# 17
  • Мнения: 27 524
Така е, ама много ми е криво като изхвърлям храна!

И на мен, но не и когато е негодна за консумация вече  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 9 776
В хляба нищо му няма. Споко. И бебешка каша съм слагала дори. И нескиук Mr. Green. Ползвай си млякото. Няма проблем.

# 19
  • Мнения: 3 219
Да го дадеш на животинче не става ли  Thinking

# 20
  • Варна
  • Мнения: 777
Вярно ли, бебешка каша? Имам една изостанала лечебна Хумана (с вкус на банан), дали мога да я използвам някъде?

# 21
  • Мнения: 353
Преди време и аз имах половин кутия и се опитвах да пробутвам на мъжо в кафето, но ме улови, че не било сметана и го изхвърлих, не му допадаше  Rolling Eyes

# 22
  • София
  • Мнения: 601
Ох, и аз имам 2 кутии Хипп Лека Нощ - бонус към АМ на дъщеря ми. Годността му е до средата на декември. Не ми се иска да и сменям млякото само защото това ми е далавера. Като гледам няма много варианти за ползване. Гадно да го изхвърля че на всичко отгоре е и БИО.

# 23
  • Мнения: 9 776
Вярно ли, бебешка каша? Имам една изостанала лечебна Хумана (с вкус на банан), дали мога да я използвам някъде?

Абсолютно Peace. Бях купила за захранването оризова каша, но малкият така и не я хареса. И отиде в хляба Laughing.

# 24
  • Мнения: 1 045
аз с изостанала хумана направих макарони на фурна и никой не се усети докато не си казах.
На следвашия ден палачинки и всичко се вмести прекрасно. Peace

# 25
  • Варна
  • Мнения: 777
Значи и аз ще пробвам. Вкусни американски палачинки с Хумана  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 417
И аз имам една кутия със сухо мляко, хартисала от сина ми. Обаче слагам в машината за хляб, когато пека. Там повече рецепти са със сухо мляко. Даже като свърши тази кутия, смятам пак да купя пак бебешко.
Ако ти допада идеята - ползвай я  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 73
Момичета не искам да обидя никого ама нали знаете че АМ е различно по състав от обикновеното сухо мляко аз лично когато ми е оставало АМ съм го изхвърляла просто реших че е гадно на вкус и по-добре да не развалям храната с него

# 28
  • София
  • Мнения: 748
Благодаря на всички! Слагам го в хляба, за друго май не става!

# 29
  • Linz
  • Мнения: 11 619
А за хляб става ли, няма ли да развалиш хляба? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт