Къдравата ми коса се изправи след боядисване - възможно ли е?

  • 2 731
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 143
Здравейте, аз съм с естествено къдрава коса, и през последните 4 години съм била винаги на кичури. През септември месец реших да спра с кичурите и се боядисах тъмно кестенява. Странното е,че косата веднага ми се изправи (само най-отзад има леки чупки), не ми се вярваше ,че е от боята и реших да я подстрижа доста и то на етажи, но отново не се накъдри.
Смятате ли,че боята може дотолкова да увреди косата,че да се изправи? Сега изглежда доста по-лъскава и мека, а преди беше адски суха, но къдрава. Да ли ако си направя пак кичури,ще се накъдри? Боята, която използвах, е Casting Cremme Gloss- Loreal.

# 1
  • Мнения: 557
Възможно е  bowuu ,но не е трайно ,не се притеснявай  Peace .Аз също съм с къдрава коса по рождение и след едно доста драстично обезцветяване също не изглеждах точно аз  Wink Sunglasses  /освен смяната на цвета от червен в рус  Shocked / - просто защото ми се беше изсушила доста ,но след като използвах  добри продукти за коса тя се посъживи и си върна стария вид.

# 2
  • Мнения: 143
Какви продукти използва placholina ? Ти продължи ли да я боядисваш пак? Как й понесе?

# 3
  • Мнения: 7
Ако знам че е от боята веднага ще се боядисам с нея. Че нещо ми писна да се изправям ooooh!

# 4
# 5
  • Мнения: 557
Какви продукти използва placholina ? Ти продължи ли да я боядисваш пак? Как й понесе?

Обезцветиха  ме и ме боядисаха с професионална Лореал.Продължавам да се боядисвам само с тази боя ,косата ми си е същата ,както преди с изключение на това ,че по-често подрязвам връхчетата и в краищата ми е леко по-суха от корените. Peace

# 6
  • Мнения: 3 316
от боядисване незнам  Rolling Eyes  ама на мен след раждането доста ми се поизправи .......  Tired

# 7
да, и аз съм с къдрева коса и след като се боядисах къдриците вече не бяха същите, нормално е косата става по тежка. Толкова рязка ли е промяната? Какви ти бяха къдриците преди? Ако пък е толкова фрапираща разликата ми изглежда странно..  newsm78

# 8
  • Мнения: 27
И аз имам наблюдения,че от както се боядисвам и косата се изправя CryНо след като родих съвсем се изправи,явно там е проблема.

# 9
  • Мнения: 1 310
Къдрокоски, нашите коси се боядисват само с безамонячна боя или къна.  Peace
Аз също имам горчивия опит на авторката на темата. Само че боята беше на Wella. Тогава се оправих с маски на косата всяка седмица.

# 10
  • Мнения: 143
Пипи, моята боя беше безамонячна, или поне за такава я продават newsm78
Наистина разликата е фрапираща. Всички ме питат с какво си изправям косата Cry
Почти цял живот съм искала права коса, но последните години много започнах да си харесвам къдриците и сега даже обмислям къдрене #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт