Голи снимки в интернет?

  • 33 188
  • 104
  •   1
Отговори
# 60
  • Sofia
  • Мнения: 2 483
... така и така съм го спипала и ще си го отнесе то е ясно - обаче ще го направя да му е гадно - ще си пиша с него от фалшиф акаунт и ще си уговоря среща като отиде ще му се наслаждавам на изражението - за след това не знам, но няма да му се размине току така определено

 newsm10 smile3508 newsm48

# 61
  • Мнения: X
Намерих такива снимки веднъж. И ако беше само до снимките - добре, но проблемът се задълбочи, щото колкото повече търсих информация, толкова повече неприятни истории чувах. В крайна сметка се оказа бисексуален и за една година съвместно съжителство, не бе го споделил нито веднъж. А аз в това отношение съм консерва, та скандали имаше до небесата, изчаках го да замине на работа, принтирах и разлепих снимките в цялата къща, събрах си багажа и дим да ме няма. Така реагирах и не съжалявам.  Crossing Arms

# 62
  • Мнения: 80
.. ще му счупя колата ,ще изхвърля всичките му дрехи през прозореца и това е... newsm61

# 63
  • Мнения: 171
 Laughingя гледай каква тема- това ми навява на мисълта  колко добре познаваме половинките newsm78 и дали им даваме  всичко?

# 64
  • Мнения: 31
 smile3532 smile3532 ще го спукам от бъзик....
щом е стигнал до там Mr. Green....явно критическата е тропнала на вратата му #Shocked
 smile3534

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 97
Регистрирах се там след предишната тема от тук Peace, е , да ви кажа , голям смях пада, просто не е истина.  hahaha Joy
А снимки, снимки взех назаем и послеее по 200 писма на ден Mr. Green

# 66
  • Мнения: 171
 :thinkin гепиме е сайт от който полза няма, но щом се забавляваш WinkФакт мъжете  и приятелите иматпрофили там. Joy като сами мъже..ама как да ги разпозная ooooh!

# 67
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
smile3532 smile3532 ще го спукам от бъзик....
щом е стигнал до там Mr. Green....явно критическата е тропнала на вратата му #Shocked
 smile3534

 newsm62 Извинявай, ама все едно , че мен цитираш... Joy Joy Joy

# 68
  • Мнения: 171
 smile3521критическа, ама да сподели, ако трябва и аз ще влезна в критическата...ще си гледаме заедно голите снимки Sunglasses

# 69
  • Мнения: 606
ами ще му осигуря един неангажиращ секс и чао,приятни сънища мерси Laughing Laughing

# 70
  • Мнения: 81
Зависи.Ако ми е гадже ще си обера крушите и да ме няма. Ако ми е мъж обаче, ще се погрижа всички да разберат за въпросните снимки, а защо не и да ги видят. После пак ще си обера крушите.

# 71
  • Мнения: 320
Ще си помисля ,че няма ъкъл за 5 ст... 
А тия с идеалната любов дето никога не се карат а само се гледат влюбено,са най зле Peace

# 72
  • Мнения: 54
Еми  ще го изгоня, но преди години не мислех така. Имах подобен случай, само че моя се бе регистрирал в Елмаз и търсеше сериозна връзка, на въпроса ми защо го е направил отговори, че е искал да провери някакъв профил, а без регистрация неможело. След години обаче се оказа, че неведнъж ми е изневерявал #2gunfire

# 73
  • Мнения: 606
Тоя преживява тежък пубертет.
Дано не оплешивее от толкова излишен тестостерон.
Може и да е на 18?

# 74
  • София
  • Мнения: 344
Ще се разтревожа сериозно и ще го пратя първо на лекар ( може и по-нуобходимите вещи да си вземе ).
Такава постъпка съвсем няма да отговаря на годините и характера му, и ще означава, че доста е изфирясал. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт