Отговори
  • Мнения: 21
http://oggin.net/vile/bsp-bgmamma/

Последна редакция: пт, 04 дек 2009, 15:17 от Mamma

# 1
  • Мнения: 4 916
Авторката, съденето е в съда, не по комисии.
В нета не намирам потвърждение на тази информация, така че оставам с резерви към блога на този човек.

# 2
  • Мнения: 516
Какво ли може да се очаква от работническо-селска партия?!  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 5 370

Искам да попитам Уважаемата, Почитаема ГоспоДжа Бъни-Мъни73-
Ако аз отида У ТЯХ на гости и си запаля пура в хола и, при положение, ЧЕ ЗНАМ, че у тях е ЗАБРАНЕНО да се пуши и тя ме изгони, дали после мога да отида и да заведа АЗ дело срещу нея за дискриминация?

Ако пък вземат, че осъдят форумите, ей, вервайте ми, аз лично ще организирам контрапротест на Позитано 20. Crossing Arms

# 4
  • Варна
  • Мнения: 25 310
В съботния Труд пишеше нещо подобно, в едно изречение, без да се конкретизира за какво точно става въпрос. Ама си мисля, че са живи глупости. Форумът си има правила и не е работа на КЗС да ги коментира и да се бърка в тях.

# 5
  • Мнения: 4 892
Много интересен казус. Ще наблюдавам.
Иначе не се учудвам на поведението на въпросната партия, поредната им излагация.

# 6
  • Мнения: 4 892
Ако пък вземат, че осъдят форумите, ей, вервайте ми, аз лично ще организирам контрапротест на Позитано 20. Crossing Arms

Ха, Жозефина Simple Smile Ще подкрепя, това ще е първият протест, на който ще присъствам след 97 година. Тъкмо бях започнала да изпитвам носталгия по протестите, благодарение на "старанието" на бившия господин премиер.

# 7
  • Мнения: 5 370
Ми така де, Нино.След протеста 2006 не сме влизали в новините със синкото, та....време е.
Честно,
За толкова ли "изтекли" ни мислят разните политически ФОРМИРОВАНИЯ, които често се опитват де прикрито, де не, да атакуват форумското съсловие?

# 8
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
А така. Как така ще се спира достъп на управляващи. Че те са свикнали навсякъде да диктуват правилата. Я вижте какво поле има тук.
В Русия съм, в Русия съм....
Някои хора много са си повярвали.

# 9
  • Мнения: 4 916
... политически ФОРМИРОВАНИЯ, които често се опитват де прикрито, де не, да атакуват форумското съсловие?



Ако Б. Цветков го е направил това, просто е постъпил много глупаво, ама той може би толкова си може човека, не го познавам. Иначе си има стройни организации, които предлагат кампании в интернет - имат си профили навсякъде с много мнения, т.е. трудно е да бдат усетени от раз. И им се плаща де. Но не редовните два долара за десет поста, както на простите спамъри, а хиляди левове.
А този Бъни, за да го усетят веднага, сигурно е бил много прост.

# 10
  • Мнения: 15 619
Тия сладури, дето са подали жалба, имат ли две гънки, че да направят връзка между правила, нарушаването им и последвалите санкции!?  lovekiss
 Усмихнаха ми деня.  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 5 370
Аргун, според блога, Бъни е ТЯ.
Ми явно хората и хабер си нямат от елементарни мрежи, та.....така.
Мисли си Илия, че като се "премени", няма да е пак в тия. Laughing

# 12
  • Мнения: 4 916
Жоз,
аз сабахлен съм чела по диагонал, вярно, че пише г-жа Цветкова.  Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 3 099
Хищната партия няма да пребори Бг-мамма. Нека им е ясно, че не всички треперят пред наглите им набези. И да забележат, че вече не сме във войнстващия комунизъм, където те решаваха за всички!

Стискаме палци на Мамм и Татт - чакаме поредната спечелена битка! Този форум е институция, да не го забравят наглеците!

# 14
  • Мнения: 822
То и аз да взема да осъдя форумите, щото не ми позволяват да плюя срещу любимата партия, която също е майка и закрилница... Явно по тази линия искат да се впишат във форумите за майки. Колкото пъти сме опитвали да кажем нещо "мило" по адрес на закрилницата, администраторите винаги са реагирали навреме и са затривали любовните слова... Дано ги пазят някъде из тайните архиви, че биха им послужили... В един момент може да се окаже, че всъщност поддръжката на форумите пази името на Партията чисто и неопетнено... Да не се оплакват, ами да бъдат благодарни...

Общи условия

Активация на акаунт