ЮЛСКИ Бебета - Тема 18

  • 20 549
  • 752
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 232
 Стеф - и Изабел се смее с глас на разкрачването, а аз реших, че я боли.... щото се смее едно такова закачливо все едно - недей дееееее...  пък тя отдавна спи в кенгуру, гласа не й се чува в него. Количката като че ли и на нас започва да ни става смъртен враг. Еми да като видя колко е интересно в кенгуруто...

# 46
  • Мнения: 194
Привет  Hug
Само за запис, просто няма с какво да се похваля или да взема отношение,
Честити месечинки и половин годинки  bouquet   bouquet   bouquet
Мики, и аз ти съчувствам, въпреки, че това едва ли ще то помогне...  Hug просто се замислих и за пентаксима, колкото и да е подобрена ваксината, пак никой не е застрахован от евентуални подобни реакции  Confused
При нас нищо ново, нито ядем нещо различно от кърма, нито се движим...всичко още ни е на забавен кадър... Wink спи, яде и с**е моята госпожица  Peace
Други такива има ли, дето се забавляват на разкрачването?
  hahaha Joy Сори, смешно ми прозвуча просто...за смеха - смее се на всякакви физиономии, и на това, да  Peace и понякога само като види наблизо кака си, тя я разсмива основно Peace

# 47
  • Мнения: 40
Сиси - честито ви столче.
Стеф - на разкрачването не се смее, но пък винаги се смее, когато го вдигам за ръчичките или когато се държим да стъпи. Явно си имат предпочитания и им е забавно.

# 48
  • Мнения: 603
Да ви почерпя, че днес станахме на 5 месеца  Grinning


Честито и на Катето на Мама Диди и на Калоян на Jaana!

Днес си взех снимките от сайта, доволна съм като цяло, само че няколко са леко поорязани, но подозирам че аз съм се объркала като избрах една опция вместо друга  Close но поне са няколко, а останалата част е ок. Разходихме се и в Борисовата с една приятелка и минахме покрай сектантското кафе - стори ми се, че вече са го затворили - тъжно. Хайде сега ще ви чета. Лека вечер  Hug

# 49
  • Мнения: 621
Ааа,Стеф,искам и аз от твоята тиква Praynig BlushАз пък имам оригинални картофи,ябълки и разни други неща от градината на свеки,може да трампим Laughing

# 50
  • София
  • Мнения: 3 581
Днес си взех снимките от сайта, доволна съм като цяло, само че няколко са леко поорязани, но подозирам че аз съм се объркала като избрах една опция вместо друга  Close но поне са няколко, а останалата част е ок.
При мене е същата история-доста глави има поорязани. И цветовете не ми харесват, и една снимка са ми забравили - точно където сме тримата на изписването. Сега ще им пиша да видя какво ще ми отговорят
Честити месечинки на всички бебоци  bouquet

# 51
  • Кърджали
  • Мнения: 10 267
Стеф, това с упражнението с разкрачването, е един от номерата, които ползвам когато е като кисела краставичка. Такъв смях пада тогава. Явно и е приятно.
Днес за пръв път Кати капризничи в количката. Все едно в затвор съм я сложила. А имах толкова сметки да плащам че обиколихме целия град. Естествено най - интересно и беше, когато я взимах на ръце, за да влезнем и да платим някоя сметка. И всички - Ай, какво усмихнато момиче си имаш.  Mr. Green
Ще се замисля вече да излизам с кенгуруто, когато сме наблизо. Ама от опитите досега знам че оставам без кръст направо.... Пък и как ще седна с кенгуруто да изпия едно кафе /то не че ще ме е срам, но яма ли да е неудобно и неправилно да се сяда така, когато тя е в кенгуруто.  Rolling Eyes /

# 52
  • София
  • Мнения: 15
Стеф не се смее на разкрачването, вдига си главата и много съсредоточено ме гледа какво я правя, без звук в пълна концентрация, докато й омръзне, изглежда все едно се опитва да го запомни, всякаш утре ще я накарам да го направи сама. hahaha Много активно обаче реагира на "буба лази", смее се и обръща свенливо глава на една страна.
Сърничка честита ви месечинка, честита и на другите пораснали бебоци.
Гледам започват някакави бартери на захранващи продукти.  Laughing Аз пък освен домашни картофи, ябълки и моркови имам и едно припознато теле и една свободно тичаща (все още) кокошка. Mr. Green Желаещи?

# 53
  • Мнения: 603
Нели, май ние сме си виновни. Нали на едно място се избира цял формат или цял кадър, аз избрах за формата и май оттам идва това орязване  Confused иначе цветовете при мен са добре. Кажи какво са ти отговорили после  Peace
Цветен прашец, благодаря  Hug какви са тези телета и кокошки  Mr. Green

Последна редакция: ср, 02 дек 2009, 18:47 от sarnichkata

# 54
  • София
  • Мнения: 3 581
Нели, май ние сме си виновни. Нали на едно място се избира цял формат или цял кадър, аз избрах за формата и май оттам идва това орязване  Confused иначе цветовете при мен са добре. Кажи какво са ти отговорили после  Peace:
аз въобще не съм избирала нищо - дадох го по дефаут, защото реших, че така е правилно.
Ще ти пиша, ако ми отговарят

# 55
  • Мнения: 914
Честити месечинки на Катето на Мама Диди, Калоян на Яна и всички останали бебчета и мами!
А4, честито пролазване!
Мики - ужас.бррррр-надявам се да няма повече проблеми!
Юлско бебе, 12 часа непробуден сън? Андреа е моят личен кумир! Joy
Леле, мами, добре че не съм ви аз дъщеря -  ако мен ме съблечете ноември месец по голи краци, макар и да е слънчево, ще чуете вие рев. А и Моника веднъж се опитах да я преобуя навън на 18-19 градуса (септември беше) и така се разсърди миличкото, рев. Явно сме си зиморничави и двете. Simple Smile
Като говорите за снимки, все се присещам и проверявам сайта на Калина - дали не е качила нови, направо си умирам от любопитство...
М/удр. не знам дали ви казах - в "Пикадили" видях бебешки коледни комплектчета по 7-8лв. някъде, направо ще се изям как дадох 16 евро (е, естествено много по-качествено е и е плюшено, ама то нали е за една вечер да си направим малко снимки на Коледа). Ларедутското малко ме разочарова, честно казано Sad
Цветен прашец, уредът ми е неизвестна марка - "Карера", точно се похвалих, че мн. изгоден комплект беше, защото стерилизаторът примерно си върши чудесна работа, но този уред ме хвърли в размисъл. Направо мисля да го върна или да се оплача някъде, това си е безобразие, ще се разсее да не провери някоя мама и ще се изгори някое бебче.


17 нови отговора??? Връщам се да чета, няма смогване, ей!

# 56
  • Мнения: 37
Благодаря ви момичета Hug Какво щях да правя без вас толкова ви обичам. Heart Eyes
Ние сме добре.Мимка си играе смее се и няма Т. Grinning
Честити месечинки и на  sarnichkata ,Jaana  bouquet
NellyR,на 6м.се пуска кръв и урина. Моля те пусни ми линка за НОИ да проверя дали ще имам парички скоро,че положението и страшно. Hug
С педито се разбрахме да не слагаме повече тази ваксина и за по нататък ще бъде с подготовка.
 Hug

# 57
  • Кърджали
  • Мнения: 10 267
Досега гледах как Кати се ядосва, че не може да пропълзи. Прави опити, ама не може и така се ядосва.
Мъжо се обади, да ен бързам да я къпя ,че след мялко щял да носи някакви дърва на терасата, и щял само да влиза и злиза. Та да изчакам да дойде, да си свърши работата и тогава. Мен лично ме устройва, тъкмо ще я изкъпя към осем, ще заспи към осем и половина - девет... И с повече късмет , ще се наспи утре към 8. 11 - 12 часа сън си ги прави редовна, понякога и към тринадесет часа сън върви. Вината е в мен, че не мога да се наспя, като си лягам към един - два, че и три.
Иска ми се и на мен да ивзема нещо по - коледно. Но тук много много нямам избор. Засега съм се наточила да търся някакви дънки или нещо подобно. Че и подариха една много готина блузка.
Днес и взех Дентокинд, да видим дали ще спи по - спокойно. Че напоследък само размята глава, и спи някак много леко. Добре че дори и да отвори очи ,ги затваря веднега...
Тия дни ме е налегнала музата да пиша тук. Но пък мъничка си е що - годе спокойна и се кара нещо на играчките си.

# 58
  • Мнения: 61
Мики, браво Hug
Сега чакам Лотусчето да се отчете с добра новина и Миласара да каже, че е спряла да реве Crossing Arms

# 59
  • София
  • Мнения: 3 581
NellyR,на 6м.се пуска кръв и урина. Моля те пусни ми линка за НОИ да проверя дали ще имам парички скоро,че положението и страшно. Hug
https://benefits.nssi.bg/detailedegn/ReportBolnForEGN1.asp
Мойте утре ще ги преведат, надявам се и при теб да е така Praynig

Общи условия

Активация на акаунт