ЮЛСКИ Бебета - Тема 18

  • 20 598
  • 752
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 793
Относно въпроса за второ детенце. Не по рано от 3-4 години. Бих искала момченце,но и женско да е няма да го върна  Joy

# 691
  • Мнения: 61
Куку, мен не ме питаш, но ще ти кажа... за трето се заговорихме на майтап да са две момчета, че да изравним резултата мъже:жени вкъщи, но в действителност знаеш какво стана Joy, нито бройката, нито пола можахме да улучим. Аз съм си предоволна с Ния, само си мисля, че сега може да е палава за две момчета...
А ако ми се прииска четвърто, ще започна веднага, защото аз нямам много време. Joy

# 692
  • Мнения: 232
Кукич, засега няма да правя второ. Ако се реша ще е след 3-4 год., ако изобщо успее да стане тогава. Нямам претенции за пола. За Изабел обаче имах Simple Smile

# 693
  • Мнения: 793
Куку, мен не ме питаш, но ще ти кажа... за трето се заговорихме на майтап да са две момчета, че да изравним резултата мъже:жени вкъщи, но в действителност знаеш какво стана Joy, нито бройката, нито пола можахме да улучим. Аз съм си предоволна с Ния, само си мисля, че сега може да е палава за две момчета...
А ако ми се прииска четвърто, ще започна веднага, защото аз нямам много време. Joy
Не се изживявай като лелка,виж какво младо гадже си,аз неможах да повярвам че имаш 3 деца. Много си готина като за майка на 3 деца.

# 694
  • Мнения: 1 054
Кукумявче, за второ си говорим от началото на бременността с Писанка.. (видяхме 2 плодни сакчета.. после остана само едното с Преславка вътре и ни беше много тежко въпреки, че беше толкова рано) Тогава мъжа ми каза ще си направим второ задължително! Та сега... не знам точно кога ще е, може би след 2-3 години.. ако не ме "ухапе кучето" още догодина  Mr. Green
Претенции за пола на Преслава имах големи... въобще не разбирах какво е това "Живо и здраво да е пък момче или момиче няма значение" КАк да няма?! За мен имаше... Сега обаче знам какво значи това и искам просто да имам живо и здраво детенце... или може би 2  Heart Eyes

# 695
  • Мнения: 917
Юлско бебе, мерси, далеч за съжаление. Аз изстрелях веднъж майка ми към Била, тя чинно купила жената памперси и кърпички, ама не давали нищо в момента. 

По въпросите
 За проходилка - не знам, ако малката иска.
 За детската кухня - да, мисля да ползвам

Кои моменти са ви най-тежки в отглеждането на детето/ децата? - Най- трудно ми беше в началото, сега ми тежи тая работа с недоспиването, само това

Ако имахте 2 дни само за себе си, без детето/ децата и мъжа ви какво ще направите ? - Като че ли искам да ги прекарам с мъжа ми, липсва ми малко време насаме с него.

Какво ви липсва най-много в ежедневието ви ? - същото, което и на останалите - безгрижната безотговорност, но вече започнах да забравям как съм живяла преди, имам чувството че е тук мнооого отдавна

Още не знам дали искам второ дете.

# 696
  • Мнения: 1 208
Карелийка,аз купих барабанче на Петя но още след 20 мин стъпа отгоре му и това му беше.

Аманите не мисля,че Бубулечето го беше написала специално за теб  Peace  изглеждаш ми изнервена лекинко,как сте вкъщи?  Hug   smile3525

то не само сега - Аманитка забелязвам,че доста често се впряга за глупости- така само се внася напрежение. Хайде сега да не се обидиш и на мен  Hug

# 697
  • Мнения: 40
Искам още едно бебче, но ще е живот и здраве минимум след три години. Що се отнася до пола, ще е хубаво да внесем разнообразие, ама каквото Господ е рекъл.
Карелия - харесаха ми тези барабанчета, първото даже си мисля, че е за по-малки дечковци, макар че ме пребиха с цена тези хора. Второто пък е сякаш по-интересно. Моето мнение е, че ако си го решила го вземи, то не може да се предвиди дали една играчка ще се хареса на детето или не. Освен това, ако сега му е безинтересна след време може да му стане интересна и обратното.

# 698
  • София
  • Мнения: 1 635
Аааа, второто по план график трябва да започнем да го правим 2011 на морето. Crazy

# 699
  • София
  • Мнения: 4 033
1. Кои моменти са ви най-тежки в отглеждането на детето/ децата? - май нямам, като се изключи паниката ми от болести, тогава се чуствам много безпомощна, каката винаги вдига температура над 39.5, хубавото е че след това наистина организма се преборва и следва само хрема и лека кашлица понякога.
2. Кога проявявате слабост и как? - ами бързо се ядосвам, и бързо ми минава, но с годините все по-трудно успявам да се ядосам.
3. Ако имахте 2 дни само за себе си, без детето/ децата и мъжа ви какво ще направите ? - не са ми нужни такива дни за сега
4. Какво ви липсва най-много в ежедневието ви ? - време  Laughing и още време, за приятели, хобита, интернет, книги, свирене....
5. С какво се поглезихте последно и с какво искате да се поглезите съвсем скоро Wink ?- всъщност предпочитам да ме глезят, а аз да глезя децата  Laughing


Лотус, не знам дали си ги виждала на живо тези играчки на Фишър прайс, но на мен определено не ми допадат.Примерно това с кучето - казва че това е крак , това ръка, ми то бебето тези неща не ги осмисля така, то първо открива собствените си ръце и крака, после осъзнава, че всички хора имат такива, да не говорим,че кучетата нямат ръце.А книжката с картинките за броене и цветове е направена така, че  страничката е претупана, и едно бебе не би могло да ги разграничи от всички неща на страничката. Телефончето не съм го виждала на живо.Иначе ти благодаря за идеите.Ама фишър прайса определено не са мой тип  Wink
Джил, имаме доста такива комплекти за рисуване, за апликиране, с филц, с помпони, с мъниста имахме , дори  сега зъбната феичка  Laughing (мъжа ми обикаля по нощите) ни донесе такъв комплект с джунджурии.В ориндж има такива също, може д а проверя , все някое да нямаме пък Laughing

# 700
  • Мнения: 123
 Shocked Shocked Shocked  Oooo бебе чак към 2012 година, искам още едно висше, малко да поработя по електроцентралката и да отменя татото, та да си гледа правото, а не моите бумащини:)
Но ако сме си направили, понеже не ползваме презерватив - ще си го гледкаме. Ние сме малко на принципа - ако стане ОК, ако не стане - още повече ooooh!

 Party Party Party Може скоро да направя тест!

Последна редакция: чт, 10 дек 2009, 20:07 от MAMA MISHE

# 701
  • Мнения: 1 089
EliG , влюбих се в новият ти аватар. Прекрасни деца Heart Eyes

# 702
  • Мнения: 32
Кукумявче, ако ме питаш ей сега почвам с опити за второ, но реално мисля някъде като стане на годинка и 7- 8 месеца. Да е живо и здраво каквото дойде, е тайничко ще се надявам пак да е момиче, въпреки, че преди бях убедена, че първото ще е момиче, второто момче, някакво вътрешно усещане, е първото се потвърди, ще видим второто, но ми хареса да гледам девойка Laughing.
Хахахахахаха, Джилиян и аз така съм го запланувала 2011 на морето, а, дай боже пак да си бременеем заедно, ще е много забавно Laughing.
Одеялцето да кажа си изглежда ок, бива го, даже се прежалих и го изпрах на ръка, което си е чудо на чудесата Joy.

# 703
  • Canada
  • Мнения: 649
Аманите не мисля,че Бубулечето го беше написала специално за теб  Peace  изглеждаш ми изнервена лекинко,как сте вкъщи?  Hug   smile3525

то не само сега - Аманитка забелязвам,че доста често се впряга за глупости- така само се внася напрежение. Хайде сега да не се обидиш и на мен  Hug
[/quote] И на мен така ми се струва.
Кукумявче, и аз май не съм в графата на потенциалните отговарящи, но нали съм си аз ще си дам мнението... Wink Мен ако питаш и сега ми се забременява, но заради секциото ще си изчакаме две годинки и веднага почваме опитите. Peace
ЕлиГ, наистина е прекрасен новия ти аватар... Peace Може да направиш такива коледни картички и да пуснеш на близките ви - сигурна съм че много ще се зарадват... Heart Eyes
Тани80, благодаря за мнението. Hug

# 704
  • Варна
  • Мнения: 323
Софиянките, дайте линк с красотите, който ви направиха Калина и Ели..пуснахте ни 4-5 само във форума...искам да гледам бебоцииии....

Аз пак да се "оплача" - Монката от 3-4 дена като почне да вика от кеф няма спиране. Музата му идва някъде около полунощ...притеснявам се, че комшиите ще си помислят, че го бием... Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт