LIDA-Лида дайдахуа! ДА или НЕ

  • 1 526
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
Здравейте мили мами,надявам се да не ми се смеете или подигравате относно този въпрос.Като за начало преди да забременея бях 55кг.,по вриме на бреманноста си вървях доста добре даже до 6-тия месец не ми се личеше НО след това стана нещоо страшно Embarassed newsm45 smile3511надебелях ужасно много и драстично/тук е момента да вмъкна че преди това работех в склад много динамична работа,не ядях нищо през деня а и понякога вечер но пушех,съответно сега не пуша.Още от трети месец от бременноста ми си останах вкъщи и мъжът ми ме глези много,за което му благодаря/И сега вече си имам сладко малко човече което е вече на 5 месеца а аз съм 85кг  261uu и не мърдам наникъде.Затова се ровя в нета за какво ли не,не мога да отделя време за спорт защото се гледаме сами с бебо,не ям хляб и т.н.така че ми се сториха тези хапчета добри.Моля посъветвайте ме нещо просто вече не се издържам не съм аз това Praynig newsm17 Banghead no ignore2 newsm50

# 1
  • Мнения: 4 166
Само с неядене на хляб няма да стане. Диета плюс ''домашен фитнес'', избери си някакви упражнения или просто танцувай на музика, каквото и да е - движи се. Дългите разходки с количката са също много добро решение. Не знам кърмиш ли го още, защото ако е така диетата май ще трябва да почака. Ако ли не - никаква захар, тестени изделия, мазно, пържено, боб, леща, грах, картофи. Яж зеленчуци, плодове, месо, кисело мляко - поне на мен този режим винаги ми помага да вляза във форма, ако съм попрекалила. Успех Peace

# 2
  • Мнения: 89
да ти е живо и здраво бебчето пък за килограмите трябва да почнеш не само да четеш из форумите ами и да действаш по въпроса Simple Smile. тегли си гимнастика от Интернет  running jump яж много плодове, някоя диетка пробвай Simple Smile знай че няма да стане бързо но постепенно ще си върнеш предишните килограми

# 3
  • Мнения: 4 166
С воля и усилия от твоя страна, ако започнеш веднага - до три/четири месеца можеш да си в идеална форма, само не губи кураж Simple Smile
Колко тежеше преди бременността, колко кг. имаш да сваляш? Офф ти си го написала, сори - ами до 55 кг имаш да се потрудиш, но ще го постигнеш, само воля и последователност Simple Smile

# 4
  • Мнения: 8
гледам че отдавна не сте писали по темата тука във форума на розали за тея хапчета обявяват някакви неввроятни резултати,сваляли се по 5-8 кг на месец чак не мога да повярвам.Та исках да запитам авторката почнала ли ги е и дали действат,малко са скъпички 40 лв опаковката Tired

Общи условия

Активация на акаунт