Тwilight/Здрач- тема 52 НОВОЛУНИЕ СЕГА!!!!

  • 21 776
  • 726
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 343
"Добро утро" Бюлетин  
изготвен от TwilightFanFictionBlog

1.Нова снимка на Роб


2. Taylor Lautner Signs On for „Max Steel“



3.Още снимки на Роб от японското списание Screen

4. Up in the Air – трейлър на новия филм на Анна Кедрик


5. Michael Welch talks music - всички ли в този каст се занимават и с музика??? (видео)

6.Fans Fight Back Against the Paps for Rob – He Doesnt Want This Neither do we!! Part 1 (видео)

7. Cameron Bright interview with andPOP

8. Внимание!

Интервютата са „опасни“, заяви Робърт Патинсън най-накрая: след като даде стотици такива за различни медии, съобщиха от „ok.co.uk“.
„Няма нищо по-рисковано от това да даваш интервюта – споделил 23-годишният актьор – „Опитвам се да ги „огранича“. Когато няма какво да кажеш, нито едно от тях не е интересно…“
Колко си прав, Робърт… И още?
„Нямам амбиция да стана някой много важен човек в обществото… Единственото важно нещо за един човек е да си върши работата и да се надява, че хората ще ценят това, което той прави…“
Точно така, точно така…

9. Amy Winehouse подготвя невероятно парти!
Британската певицата Amy Winehouse подготвя невероятно новогодишно парти. То ще бъде в дома й в Лондон и ще бъде изцяло посветено на актуалната в момента вампирска сага The Twilight. Всеки от специалните гостите трябва да бъде облечен като вампир, а ще има шанс и самият Robert Pattinson – главният герой от филма, да се появи на партито. „Тя планира да направи огромно жестоко вампирско парти с много кръв и черва на връх нова година в къщата си“ разказа приятел на Amy.

10. New 2008 Vanity Fair Outtake


11. Eclipse Trailer (fanmade)

12. Ана Кендрик за Taylor Shields


13. Тайният посетител на Taylor Swift разкрит!
Taylor Swift имаше специален посетител миналата вечер на концерта си в Ел Ей.
Точно така господин Taylor Lautner, но нямаше да разберете ако не сте били зад колисите. За касмет.

Какви мантри са си казали и какво са правили прочетете в линка

14. Знаете ли, че…
Любопитна подробност е, че за втората част на вампирската сага („Новолуние“) Робърт „носи“ (вероятно тежат) цели шест слоя грим. Уникално, нали?
други любопитни неща може да прочетете в линка

15. Дубльора на Ашли!!!???


ASHLEY Greene заяви, че нейния дубльор в  Twilight Saga: New Moon е мъж с перука!

22 годишната актриса споделя, че продуцентите са били принудени за наемат мъж, за двойно повече пари, за сцената, където героинята на Ашли, Алис Кълън, кара като на състезание порше из Италия, тъй като не са успели да намеряж достатъчно смела жена да направи сцената.
“Беше мъж!” заявява Грийн,  “Не се шегувам. Предполагам, че нямаше достатъчно каскадьори-жени в тази част на Италия.
„Научиха ме как да карам Порше… но не ми казаха до последната минута дали ще ме оставят сама да шофирам.“
„Незнам дали изобщо са използвали дубльора ми, но всъщност ми споделиха, че карам по-бързо и от каскадьор. И не счупих нищо!“

16. Идеалният върколак за…

Звездата от „Здрач“ Тейлър Лаутнер е „идеалният мъж“ за декемврийския брой на сп. „Rolling stone“, съобщават от  “ok.co.uk“.
И защо да не е: секси тяло, облечено в прилепнала по него мокра тениска… Отнесен (на „върколак”) поглед, зареян в синьото море… Романтика.
От „Rolling stone“ обаче ще ви кажат, че Тейлър Лаутнер не е само тяло. Напротив, той е „изключително забавен, харизматичен и е цяло удоволствие, когато е край вас…“
Жалко, че не можем да го изпитаме, нали?

17. Новия проект на Ашли



18. Нови картички от Новолуние


Всички в линка

19. Снимки и видео на Christian Serratos от „Variety Power of Youth“



останалите снимки и видео в линка

20. Peter Facinelli Attends ‘Everybody’s Fine’ Premiere



останалите снимки в линка

21. Весела Здрачна Коледа!



всички снимки в линка

22. Нови снимки на Taylor от летището

 

останалите снимки в линка

23. Chilean Cosmo анализира езика на тялото на Robert Pattinson и Kristen Stewart



1. Истинското и очевидното.
2. Това ли е разгорещеността им?
Робърт Патинсън и Кристен Стюарт казват, че са просто приятели, но нашият експерт по езика на тялото намери знаци, които предполагат че има нещо повече между тях.

цялата статия в линка

24. Различните стилове на Кристен



Показани са голямо количество снимки, които анализират стила, дрехите, аксесоарите, обувките, грима и прическата на Кристен в различни фотосесии, участия и във филми.
30 различни стила
изберете си и вие!

Авторско творчество

25. „Спасение“ – глава пета „Продължение на „Здрач“ (фенфикшън)



Автор: kapriss

Как по дяволите ми се случваше това? До преди минути бях убеден, че държа всичко под строг контрол, не бях и предполагал, че ще допусна Бела да свали дънките ми! Разумът ми беше във война с всяка клетка от мен, твърдяща че това бе най – нормалното, прекрасно и правилно нещо на света.
Чувах подхъркванията на Чарли от съседната стая, почти цялото ми семейство беше на лов, с изключение на Емет и Розали, но вероятно те бяха по – заети и от мен в момента. Нямаше спасение, а знаех, че тази война е загубена. Прекалено много чувства, емоции и страсти бях освободил.


26. Ренесме – глава Пета „Усещания“ (част първа) (фенфикшън)



Автор: daikata

- Сигурна ли си, че искаш да ти покажа?
- Ако не ти пречи, разбира се.
Помислих за момент. Действително би трябвало да не искам да си спомням за кошмара, да се опитвам да го избия от главата си, отчаяно да копнея да го забравя, но не беше така. Не желаех паметта ми да се раздели със съня. Най-вероятно, защото беше последният ми останал спомен от… от Него. Защото Него сега го нямаше и не се знаеше кога ще го видя отново. Всяко нещо, което ми напомняше за Него бе по-ценно от абсолютно всичко останало на света.
Инстинктивно свободната ми ръка се повдигна и хвана малката фигурка, висяща около шията ми.  На черната, кожена каишка, обикаляща врата ми, бе окачено малко дървено слънце. Подарък. От Него.


27. „Закуската” – „Джейкъб Блек – продължението” – глава трета (фенфикшън)



Автор Miriel

- Мисля да ти направя закуска – неочаквано заяви Неси.
-Ти?! Да ми направиш закуска? Всъщност не съм чак толкова гладен.
– Джейкъб Блек, – Неси ме перна по рамото – дръж се прилично, приготвям ти изненадата от доста време насам, така че не смей да се измъкваш!
- Значи има „заговор”?
- Да.
- Я ми разкажи – по любопитствах аз.
Не бях изненадан, че има заговор. Старо куилуетско правило е, че на вампири вяра не може да се има.
- Като за начало се обадих на Били…
Знаех си аз, че и на него не може да се има вяра. Неси го въртеше на малкия си пръст, но простено му беше, разбирах поривите му да й угажда за всичко.



Страницата ни във FaceBook ТУК

Други Фен Фикшъни, новини, авторски статии и клипове можете да намерите  в Twilight FanFictions Blog

# 691
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
Добро утроооо,

Весело изкарване на настоящите студенти  Drunk, а на останалите   да си припомним отминалите незабравими студентски години, макар че аз тази вечер ще се внедря при празнуващите   Twisted Evil

 nbirthday Мона, винаги да си обграден с усмихнати и слънчеви хора като Джейкъб,и с верни и всеотдайни като Едуард.

Връщам се да разглеждам бюлетина.Уоми   bouquet

Приятен Ден на всички  bye

# 692
  • Мнения: 245
Здравейте дами и Андрю,

Честит празник на всички настоящи студенти и на тези, който са приключили със студенството.
Приятно изкарване на празника, щур купон и много запомнящи се моменти.

Уоми, благодаря за бюлетина, сега ще се посветя на него, интересни неща се сложила за четене.

Последна редакция: вт, 08 дек 2009, 11:12 от danir

# 693
  • Мнения: 200
Честит празник на всички днес Simple Smile Уоми   bouquet



# 694
  • Мнения: 6
Мерси за студентските пожелания Hug
И от мен честит празник на всички студенти!

# 695
  • Мнения: 354
Здравейте и честит празник на всички студенти от мен!   bouquet  bouquet
О, да, и честит рожден ден на Мона  Hug Hug Hug

Много ми беше интересен линка от бюлетина за стайлинга на Кристен, мерси  Hug

Относно снимките за иницативата - я дайте линк да видя къде са качени  Mr. Green

# 696
# 697
  • Мнения: 354
Ехааааааа, голяма сила са феновете

# 698
  • Мнения: 1 164
Добро утрооо....

Мона честит рожден ден - Тайлър долу да те чака и през прозорците в стаята ти да влиза

Много щастие и успехи.

И сега за всички студенти, които ще празнуват тази вечер, утре ей така ви искам


Отивам да чета фенфикшъни, че съм много назад  ooooh!

# 699
  • Мнения: 1 343
Честит Рожден ден Мона !
 TadaТърсих торта с Тай но не открих хубава Simple Smile За това ето ти с другата му същност Simple Smile



Да откриеш и пазиш слънцето в живота си ! Да бъдеш винаги сред истински приятели !
И да си много щастлива и обичана !
Наздраве
 Wine Glass  ura

# 700
  • Мнения: 0
Честито на всички студенти - настоящи, бъдещи или бивши.

Уоми   bouquet Бюлетина е супер!!!

# 701
  • София
  • Мнения: 504
Честито на всички празнуващи и от мен!  bouquet  bouquet  bouquet


Аз май не е зле да загрявам за другата година по това време Laughing

# 702
  • Мнения: 384
Мона,честит рожден ден!Много пълнота,красота и радост ти желая!А и някой топлокръвен за студените зимни нощти!  newsm59 Tada  party023  Gift
Честит 8-декември на всички настоящи,бъдещи и минали студенти!   bigdance2 newsm24

# 703
  • Мнения: 3
Ей, какви весели страници. Направо ми идва да скъсам синджира   animal037  и хайде на купона   Wine Glass

Интересно щеше да ми е да прочета нещо за различните стилове на Робърт  Mr. Green

# 704
  • Мнения: 0
Здравейтее  Hug
Честит празник на всички студенти  bouquet Hug
Мона, честит рожден ден и от мен  Hug Много здраве, щастие и приятно прекарване ти желая  bouquet

Бони благодаря за страхотния бюлетин Hug  bouquet

Интересно щеше да ми е да прочета нещо за различните стилове на Робърт  Mr. Green
Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт