ЮЛИ 2007

  • 23 507
  • 744
  •   1
Отговори
# 720
  • USA
  • Мнения: 559
Ето ме пак Simple Smile. Айка, много лошо са го измислили това с подаръка. То си е на детето все пак. Поне да ви бяха предупредили.

Аз още не мога много да свикна с работния режим, все съм изморена. Работата засега е много интересна, но и доста интензивна. Аз нали съм си почивала половин година и малко се чувствам все едно са ме хвърлили в дълбокото.  Laughing

Марти, и на мен тези курабийки са ми най-любимите и редовно правя. Мислех си да пробвам да ги направя с банан някой ден вместо тиква. Сега съм си харесала една рецепта от същото момиче, ама чакам да мине поста да я опитам. http://tanitaang.blogspot.com/2009/12/blog-post.html

Последна редакция: ср, 23 дек 2009, 07:20 от Winx

# 721
  • Мнения: 1 877
Велинче, аз от тебе я знам рецептата Grinning с банан сигурно ще е вкусно, но без канела и с повече ванилия. Кажи как е станало като пробваш

Галена,какъв е този подарък, с който не може детето да разполага. По-добре да ви бяха казали да съберете пари и да купите играчки за яслата. Аз не бих го оставила кораба там. Плюс това то си е играчка за вкъщи - за вана, за леген, за басейнче

# 722
  • Мнения: 4 300
И  аз го прочетох това за играчките в Нашите деца и се изненадах, ама на, човек се учи докато е жив.
Днес мисля да я карам яваш яваш, да видим дали ще ми излязат сметките  Blush

Вчера купих подарък на Емо, възможно най баналния, но пък какво да се прави, понякога страдам от липса на идеи. Днес мисля да купя по нещо за Ники и племенника. Колебая се дали да не купя еднакви подаръци и на двамата ( от друга страна Ники ще си го намери сутринта под елхата, а братчеда ще идват вечерта на25ти, т.е. няма да ги отворят по едно и също време). Те имат 1 година разлика във възрастта, мислех си за някакви базови конструктори. От друга страна и двамата имат вече такива. Колебая се и за пижами ( поредната банална идея:) ), но пак не знам. Хем купувам подаръци на малко хора, хем забивам, да му се не види.

# 723
  • София
  • Мнения: 3 414
какво ще кажете за новия Биг Брадър?цели семейства ще влизали

# 724
  • София
  • Мнения: 3 524
цоп
днес ми е последния работен ден за 2009 г, предвид на което след малко изчезвам и ако не успея да вляза по празниците, пожелавам на всички ви и малки и големи, весела Коледа и една по-здрава, по -щастлива и по- незабравима 2010 година, и само щастливи мигове, нека всичко лошо е зад гърба ни!
 Hug

# 725
  • Варна
  • Мнения: 204
Аз пък тази година , като никоя друга до сега съм засипана с идеи за подаръци  Rolling Eyes Смятам, че съм купила хубави неща и дано не си остана само със смятането. Вече успях да ги опаковам.
За Биг Брадър не съм чула, ама съм супер възмутена от това предаване за футболните съпруги.Гледах само едно и не мога да се начудя на акъла на продуцента.
Сега излизам сама да си направя подарък - харесах си часовник. BlushВесело изкарване на Коледа на всички   bouquet Hug

# 726
  • Мнения: 329
привет  Grinning
аз също днес доопаковах всички подаръци ,че от утре малкото човече си е вкъщи и няма как да се покрием от нея  Grinning Освен това купих на мъжа ми още един подарък ,който съвсем не очаква  Party да видим дали той ще ме изненада така  Joy
И аз не харесвам това предаване , доесег ане съм го гледала нито веднъж  Peace
А за Биг Брадъра разбрах че й паричните награди щели да бъдат страхотни  Grinning
Ние сме си вкъщи утре вечер , на коледа отиваме на Кюстендил за една вечер и после обратно тук на гости на майка Crazy Запланували сме една почивка на Добринище следващата седмица дано стане  Praynig
Аз много съм се притеснила с този боб който тярвба да готвя утре  Rolling Eyes А и питка да се меси  ooooh!

# 727
  • София
  • Мнения: 3 414
Не му се притеснявай ела да вземеш от вкъщи ще си оближете пръстите.
Фудболните съпруги приятелки,Пажин живее с Наташка до нас та заради тях гледах един епизод,нямам думи да плача ли да се смея ли,простотията излиза на яве.
В ББ цели семейства ще влизали,освен да отивам и кучето ще взема че иначе няма да мина кастинга Joy

# 728
  • София
  • Мнения: 254
Занесохме в яслата една ютия, която Кая получи от моя приятелка и така. 

Рокси, пуловер ли му взе?

Аз още нищо не съм взела на Христо.

# 729
  • Мнения: 4 300
Рокси, пуловер ли му взе?

риза  Embarassed

# 730
  • София
  • Мнения: 17 596

Пък аз на съкровището му взех... скара.  Laughing
Ма много хубава. Става и за ребърца да се цър-пърят, и за яйчица, че се и изцяло разглобява и в миялната влиза...

# 731
  • USA
  • Мнения: 559
Ние с мъжа ми вече се разбрахме за подаръците, ама сега се сетих, че трябва да сложа нещо под елхата и ние да отваряме, защото иначе ще са само неща за Криси. На Кристиан в крайна сметка му взехме скутер и каска с Макуин. За нас с мъжа ми искам да взема билети за концерта на Бон Джови, ама то това е по-скоро за мен подарък.  Mr. Green Пак съм в чуденка.
Аз лично много обичам да ми подаряват пуловери, блузи и др. такива. Simple Smile
Абе, тази година пак нищо не направих с подаръците. Не можах да се организирам навреме да изпратя и за България и сега сигурно ще ги получат за Гергьовден  Crazy.

# 732
  • София
  • Мнения: 178
Момичета да ви кажа, че днес станах леля на един 4.250 и 54 см висок мъж Grinning Heart Eyes
Сестричката ми преносваше повече от седмица и добре, че днес са направили секцио - хич не му се излизаше на това мъниче. Много съм щастлива!

Аз пък нищо не съм купила за подарък на мъжа ми - нито на себе си. Каквито пари ми попаднаха, ги изхарчих бързо с радост само за детето  Embarassed

# 733
  • София
  • Мнения: 254
Да ви е жив и здрав Аганка!!!

Еййй, добре, че е твоят племенник, че да се сетя, че на първата ми братовчедка синът е рожденик!

# 734
  • Мнения: 1 877
Таня, да ви е жив и здрав мъника  Hug

Иве, точно щях да питам дали ще се пробвате. Наградата е апартамент, кола и 200000 лв, не е никак зле

Ками, аз правя тази питка, подходяща е за бъдни вечер, лесно се прави и е много вкусна (само че аз я правя цяла, не отделни питки)

Общи условия

Активация на акаунт