ЯНУАРСКИ дневници - година 2010 - епизод 27

  • 22 199
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 560
Добър вечер!
Честито на всички които имат за честитене!(извинявам се,че не пиша никове)
Гледам приготвяте се за Коледа и само готвите,готвите...и все сладки неща.Мисля си що да не спретна тези Стъклени Сладки за Коледа.И още някои други.Това са миналогодишните.
http://img709.imageshack.us/img709/8327/sta44894.jpg
http://img709.imageshack.us/img709/6825/sta44895.jpg
Меденки с....не си спомням с какво съм ги мазала от горе.Рецептата е от Кулинарен Журнал.

Относно настинките.Момичета не си слагайте памуци с ракия в ноздрите.Аз така бях си прецакала лигавицата на носа,че после 3 години ходех все със запушен нос.А моята шефка така си  е загубила обонянието.

# 721
  • Мнения: 14
Дудеславка, и твоят котак е много сладък Heart Eyes
Ех, преди малко бях на гости при мама и къв масаж ми направи на отеклите крака - РАЗКОШ!!!! Сега ми е значително по-добре. Трябва да науча и милото така да ме масажира, че под масаж разбира предимно да натиска здраво с все сила Crazy

# 722
  • Мнения: 39
За хремата и памуците или марлички(по-добре) в носа трябва да се има в предвид съвсем леко навлажнени, не мокри , за около 20-30 минути и 1-2 дни поред, слага се ракия с градус за пиене, а не някви първаци или силни спиртове. Pазбира се, че ако се прекали ще се разрани носа, много умерено  Naughty Някаи капки за нос повече разраняват Ако се сложат и такива памучета в ушите заедно с носа се затоплят много добре горните дихателни пътища. Много бързо действие за хрема има Коризалия хомеопатично е !
Sunrise аз съм от Ямбол и реших за сега да раждам в Сливен В Окръжна болница с много добър авторитет е, на 20-25 минути път ми е, колкото от един софийски квартал до друг може и по малко  Party, до Пловдив мога и да родя ако нещо тръгнат нещата  Stop А сега може ли нещичко да споменеш за дати като 8 и 11, please  Heart Eyes
Честит РОЖДЕННИК НА МTV
Честит Рожден Ден на Веселушко
[/color]
Бъдете живи и здрави и много обичани  newsm67

# 723
  • Мнения: 803
ХИлоууу  Laughing

Аз съм на кратка екскурзия при свеки Wink Вкъщи се прави спешен ремонт на банята и 3 дни ще гостуваме на свеки. Глези ме жената, не мога да се оплача, ама друго си е вкъщи.  Rolling Eyes

Честит Рожден Ден на Веселушко! От все сърце ти желая много здраве, щастие, безгрижни дни и всичко в живота ти да се нарежда като с магическа пръчица!


Честит рожденик и на МТВ! Да расте едно жизнено, здраво, весело хлапе - гордост за мама и за тате!  Grinning

Аз като малка имах дакел (тогава живеех на село при баба и дядо, лека им пръст). Като казвам "малка", бях наистина малка - още не ходех на у-ще. Даки (голямо въображение съм имала, няма що Mr. Green) беше най-доброто ми приятелче и общо взето единственото в онези години. Тичахме с него по поляните, говорех му като на човек, пък той си ме разбираше. Бяхме буквално неразделни. И затова много тежко приех един ден новината, че е починал. И оттогава някак не мога да си взема друго животинче. Имала съм разни рибки, хамстери, ама... не е същото. Така и не поисках по-голямо животно, някак... няма пак да мога да преживея същото.
Затова пък много се радвам на животинките на другите, пълнят ми душата  Grinning

Таттит, честити покупки! И аз съм се обзавела с двете плюшени пижамки от Ларедут. Многооо ми харесват.  Heart Eyes

Толкова от мен засега, хубава вечер Simple Smile

# 724
  • Мнения: 39
Щях да питам какво представлява теста за упойките, ако може някои минал по този път да ме  светне  Grinning Кожна рекция ли се следи или друго и нещо по специално искат ли да се купува? Благодаря предварително!
Предния път като ме резнаха по спешност поне за това не съм мислила  Crazy

# 725
  • Мнения: 36
Sugar lady, пътят ти до болницата наистина е много удобен! Аз от Люлин до болница "Вита" в София с кола ми излиза около 1 час... А от Рибарица (Тетевен) до "Вита" - към 1 час и половина... В София трафикът е направо ужасен!

   Ако родиш на 08.01 - това е ден на земния кон. Силна личност, защото в годината и месеца има още много от елемента земя. Комуникативен тип личност, ще има много приятели и ще му върви сред обществото. Получава подкрепа от партньора в живота. Хубаво е, че се ражда през зимата, защото много Огън и Земя в хороскопа, които създават сухота, докато зимния сезон (елемент Вода) ще овлажни земята и така се получава баланс между елементите. Хората, родени в ден на Земния кон са изключително проницателни. Имат силна енергия и влияние върху другите. Но са много припряни. Ако е секцио, моят съвет е при възможност да се роди в следобедните часове, от 15 ч. нататъка, може и вечерта. Защото сутрешните и обедните часове са все с много елемент земя и огън, да не стане прекалено сух и огнен тип хороскопа, а да има повече хармония. От друга страна пък, ако това му е късмета и се роди сутрин или около обед, здраве да е - получава се специална съдба. Но за предпочитане е следобед или вечерта.

   Ако родиш бебето на 11.01. - това е ден на металния петел. Ще е нежен, чувствителен, музикален човек. Ще получава подкрепа от другите. Хармоничен ден е общо взето...
    Преди малко по тел. ми се обади една приятелка астроложка, която погледна по западната астрология и ми каза, че на 11.01 Луната е в Стрелец, което означава по-бързо възстановяване след раждането и операцията. На нея датата й хареса.
  Тя още каза, че 4, 5 и 6-ти януари са благоприятни за раждане и операции и за бързо възстановяване след това.

Red Tree, много късметлийски аватар!
  
 Hug

# 726
  • Мнения: 803
Аз имам една идея Simple Smile
Така, като гледам, скоро Сънрайз ще направи анализ на всяка януарска дата. Освен да съберем всичките й тълкувания в един файл и да го качим на първа страничка. Само не знам как точно се качва текстови файл в нет-а....  newsm78
Защото по груби мои сметки вече имаме около 10-ина дати от януари, които са "разконспирирани" от Сънрайз, та ако някоя друга от нас роди на тези дати, да не я пита пак, а да прочете вече написаното Simple Smile

Какво мислите ( и по-специално на какво мнение е Сънрайз)?

# 727
  • Ловеч
  • Мнения: 54
Веселушко честит рожден ден!


Честит първи сняг.
и лека и спокойна вечер на всички мами и малките бебоци.

# 728
  • София
  • Мнения: 2 245
sugar_lady, при мен тестът за упойки беше надраскване на 6 лнийки на вътрешната част на 2те ръце с ножче за рязане на ампули. Въобще не боли. После ти капват по една капка от различни упойки на 5 от линийките, като 6тата е контролна. Та накапват и се стои мирно докато разтворите засъхнат, за да не се смесят. След около 20-25 мин. мина лекарката, за да ги погледне. При мен нямаше реакция, т.е. зачервяване, подуване, сърбеж, обаче на нея линийката на диазепама и се видя по-силна. Самата тя каза, че може да е от по-голям натиск с ножчето, но за всеки случай го отбеляза като алергия. Понеже имам доста алергии ми каза, че е добре да е взимам Ериус, три дни преди секциото.

Сънрайз, направо сме привилегировани с теб в темата!  Heart Eyes Hug

Копнеж, супер идея!  Peace

# 729
  • Мнения: 8 926
Добър вечер и от мен!

MTV, Да  ти е жив и здрав малкия рожденник! Едно любимо филмче от мен http://vbox7.com/play:3fa231c1
Veselyshko, честит рожден ден и най-веселото бебе след д 2-3 седмици! Поздравче http://vbox7.com/play:cbb97e23
Elia_s също май е рожденничка. Музикален поздрав и за теб http://vbox7.com/play:cf77c37f

Чета ви редовно, но нещо не ми се пише. Притеснено ми е, че още нямам уточнена дата за секцио. Надявам се това да стане вторник, сряда.

Лека вечер!

# 730
  • Мнения: 36
Копнеж, няма проблем, може да го направим. Но нали знаете, че това са само общи неща, дето ги пиша... Но нека да са само за януари месец, че много ще ми дойде да ги гледам и декемврийските дати една по една. Пък когато някоя от нас роди сега, през декември, аз пак ще я видя датата.  Wink

# 731
  • Мнения: 803
Сънрайз, аз нямах предвид тепърва да седнеш и за всяка дата да пишеш. А каквото вече си написала, да го съберем на едно място Simple Smile Иначе е ясно, че нещата са общи, но пък са мнооого интересни Simple Smile
Няма проблем да го събера, но не знам къде и под какъв вид да го кача в нет-а... Ако някой има чисто техническа идея как да го направя, да каже Simple Smile

# 732
  • Мнения: 36
Копнеж, ОК, така още повече ме улесняваш!  Hug 

# 733
  • Мнения: 3 675
Здравейте, момичета.Съжалявам, че не съм писала от доста време, но нямаме нет у дома.По всяка вероятност ще ме приемат на 22 декември и на 23 ще ме оперират.Честито на тези, които вече са родили, а на тези дами на които предстои голямото събитие, нека то мине леко и безпроблемно.Иначе моята госпожица в 34 седмица беше 2.200 кг, дано стане към 3 кг.Мен яко ме тресе шубето и броя дните, то не остана.Лека вечер на всички. Hug

# 734
  • Мнения: 803
Готово! Simple Smile
На първа страничка ще намерите линк към датите, разтълкувани от Сънрайз!  Hug  bouquet

Еееехееее, ГитадамHug Радвам се, че писа! Много те мислехме! Ще стискаме палци всичко да мине леко на 23ти. Ако можеш пак да се включиш (и имаш желание), си винаги добре дошла.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт