Отговори
# 60
  • Мнения: 186
Аз също моля за паролката за албумчето.

# 61
  • Мнения: 38
Моми4ета,утр е Никулден  Hug  в нашето семейство нямаме именници,но много си го оби4аме този празник  Hug  та мъжа ми се подготвя с шарана за утре ..нали няма проблеми за яденето на шаран,4е нали някой риби пре4ат..но пък като се замисля като не се прекалява ,а и да не ядем всеки ден риба  newsm78  вие на какво мнение сте ?  Лека и спокойна ве4ер на вси4ки  Hug

# 62
  • Мнения: 51
много благодаря за паролата . Разгледах хубавите снимки и аз разбира се добавих Simple Smile

# 63
  • Мнения: 5
Що се отнася до рибата,моя приятелка педиатър ми каза да ям поне 2 пъти седмично риба ,защото била много полезна за мозъка на бебчо.А тъй като и хемоглобина ми е нисък,препоръча мазна риба-например сьомга.Така че явно не е вредна

# 64
  • Мнения: 4 358
Избягват се риби в които може да има тежки метали.
Аз примерно сега избягвам всичко от Китай, Индия и т.н.Не се знае как е отглеждано.Така четох уж Rolling Eyes и затова.
Май рибата тон беше от проблемните, но пък в доста книги за бременни има рецепти с тази риба.
Но пък като се замислим то нашите пилета с какво ги блъскат ooooh!.Не мога за 9 месеца на село да се изнеса Mr. Green
Моето мнение е да не се прекалява и това е  Peace.
И ние купихме шаран и досега се борихме с него Laughing

# 65
  • Мнения: 107
Да се тупна и аз в новата темичка, че последните два дни не можах да вляза и има страшно много за четене, но сега пак няма да мога.

Поздрави на всички!   bouquet

# 66
  • Мнения: 75
може ли и на мен паролата за албумчето Praynig

# 67
  • Мнения: 0
Цоп и аз тук. Сега трябва да и изчета всичко изписано...  Hug

# 68
  • Мнения: 6 137
ха ха значи има и други ранобудни
Честит празник на всички носещи името Николай,Никола,Николина (и останалите за които не се сещам), на всички моряци,банкери и на всички празнуващи в Бургас

# 69
  • Мнения: 351
Честит празник на всички празнуващи!!! Аз празнувам от отбора на бургазлиите!

Не съм прочела всичко, но нямам време... Вчера бяхме на преглед. Потвърдиха пола - момиче. (Този път и аз видях и вече съм 100% сигурна, така че скоро ще се развихря с покупките в розово!  Wink ) Всичко ни е наред.  Praynig

Аз ви оставям, че много работа ме чака! Така е - хората почиват, а музикантите работят... Съдба...  smile3515

# 70
  • Мнения: 3
Честитона на всички Никита и Николини и други производни!!!!!!!
  още сме си във Варна и от обяд запразняваме - първо на един много добър приятел на мъжа ми,а вечерта на братчето ми
а сега да отидем на морето-много се е навъсило дано не завали............
   до скорооооооооооо Hug Hug Hug

# 71
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Честит празник на всички празнуващи!

Ние нямаме именници, но рибка ще си хапнем при свекитата на гости Simple Smile те традиционно ни гощават на този ден с риба.

# 72
  • Мнения: 1
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ!

# 73
  • Мнения: 5
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ИМЕННИцИ!Да си носят името със здраве и да бъдат щастливи и обичани.След малко ще пратя милото на пазар и ще си спретнем рибно  угощение.Ние ще сме си в къщи 4мата с щерките и кучето(имаме красавица на 5 год. порода померан и малко мешена с мини шпиц).Весел празничен ден

# 74
  • Мнения: 3
момичета нещо много взех да се измарям май и получавам от време на време сърцебиене и това ме побърква,защото се чувствам отпаднала и изморена............иначе изследванията ми бяха добри..............някой има ли подобни проблеми..............
      СПОДЕЛЕТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ

Общи условия

Активация на акаунт