Има ли фенове на Fisher price?

  • 51 250
  • 589
  •   1
Отговори
# 15
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
Ние имаме жирафчето с кубчетата, патето, кучето и мишката, уолкъра
но най много си играе със жирафчето

# 16
  • Мнения: 98
И аз съм фен на марката, засега имаме вибриращия шезлонг от горката серия и люлката от морката серия.
Много съм доволна. Малкия спи през деня само в люлката а шезлонга го ползвам когато е буден и той се забавлява много вътре.
Сега се чудя за високото столче на ФП.
Ако някой го е ползвал, моля за отзиви.
Не се сдържам да си го поръчам, направо ръката ми трепери.
Мами ако може да ми препоръчате подарък от ФП за момиченце на 3 год, нещо с което ще и е интересно да се занимава.

# 17
  • Мнения: 123
Аманитка и Марулка  Hug , привет и тук от мен Party
И ние имаме много играчки на ФП, последно си взехме шезлонг с вибрация, но като гледам вашата люлка Аманитке, направо ахвам Joy.....страхотна е!!!

Последна редакция: чт, 10 дек 2009, 15:06 от MAMA MISHE

# 18
  • Мнения: 58
Имаме една музикална играчка- е колко пъти е тряскана по пода и нищо й няма! Чакам човека да порастне и да се загледа най-сетне в светлинките, които прожектира по тавана - досега не го грабват, а на мен са ми много успокоителни за приспиване.
Сега взех въпросната зоологическа градина и не знам дали ще му хареса (чакам рождения ден), обаче животинките са толкова сладки, толкова хубава изработка, просто се влюбих от пръв поглед! Гледах доста и една ферма, имат там кон да цвили, пиле да пее, овца да блее..страшно забавна. Но предпочетох зоологическата, защото с бонус пакета от My toys броят на животните е зашеметяващ и цената излиза абсолютно изгодна, още повече на фона на цените, които се обявяват за марката тук. 

# 19
  • Мнения: 98
Malena Malena  дай линк ако можеш за зооото
и аз от там поръчвам

# 20
  • Мнения: 75
Имаме една музикална играчка- е колко пъти е тряскана по пода и нищо й няма! Чакам човека да порасне и да се загледа най- сетне в светлинките, които прожектира по тавана - досега не го грабват, а на мен са ми много успокоителни за приспиване.  

за нощната лампа звезда ли говориш. гледам я от както бях бремена, но не ми се даваха 63 лева без да я видя на живо. миналата Коледа я гледах в джъмбо за 40 ( не можеше да се пробва ). тогава реших, че Митко вече е голям, но така ми е влязла под кожата, че още не ми излиза от акъла.

Мами ако може да ми препоръчате подарък от ФП за момиченце на 3 год, нещо с което ще и е интересно да се занимава.

цялата серия "малки хора" е за деца от 1 до 5 год, а според родителите и на по- гоемите им е интересна. сещам се и за много хубави неща от "амейзинг енималс".
детето на наши приятели е на три и много харесва това
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/6901
имат и образователни центрове походящи за тази възраст.  

Последна редакция: чт, 10 дек 2009, 13:11 от grubby

# 21
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Горе- долу съм от феновете.
Имам, обаче, техен вибриращ шезлонг, от който не съм очарована.
Сега съм поръчала от и- бей това http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/4750

Ще ме прощават, но дори с доставката, възлизаща почти на цената на продукта, пак ще е с повече от 100 лв. по- евтино.  Tired

# 22
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Ето и тук е доста евтино - http://www.amazon.co.uk/Fisher-Price-K7198-Rainforest-Jumperoo/d … 447664&sr=1-6
Аз се чудя на интерактивните книжки и на кучето  newsm78 Дайте отзиви

# 23
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Аманита, за мен е рано за тези подаръци, лятото като стане на годинка ще е добре дошло. Сега може други неща да набелязваш  Wink

Ето тези барабани сега на Неви са й много интересни, пеят и святкат, та ако ги намериш, вземи ги на Габко, няма да съжаляваш.





Umma, аз от доста време съм възмутена и потресена от цените в кикиморското царство и за това си пазарувам от чужди сайтове, излиза ми в пъти по евтино. Много неща съм сравнявала като цени при тях и в чуждите сайтове и ми е ставало лошо, дори съм си мислела тема да пусна, ама няма да им правя допълнителна "реклама". Пък и в крайна сметка не е луд този, който яде баницата  Wink

Последна редакция: чт, 10 дек 2009, 15:22 от marulka_s

# 24
  • Мнения: 98
бънджито и аз ще го поръчвам със сигурност
колко излиза през ибей

# 25
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
С доставката около 150 долара май беше. +/ - 10 долара.
Но внимателно комуникирай с продавачите: повечето въобще не пишат, че шипват до Европа, някои предлагат изключително скъпо шипване. Задължително го обсъдете предварително.

# 26
  • Мнения: 1 650
ако е от USA а не от UK има голяма вероятност да се отзове на митница и да трябва да се плаща мито/ддс
тежи над 10 кг и задължително отива на митница, натам е божа работа дали ще се обмити или не

# 27
  • Мнения: 81
И ние сме фенове на fisher price  Simple Smile имаме люлка/от която не съм очарована/,шезлонг с вибрации/той е доста добър/,бънджито/според мен не си стува парите,не че не скача,но е доста скъпичко,имаме един влак с кубчета, с който много е играно и не е мръднал,имаме аквариума-лампа за леглото/нищо особено/,всички играчки от промоцията на pampers, самолет на малките хора/не сме го отворили още/ и сега поръчахме един гараж на малките хора, а и доста дрънкалки имаме, а забравих активната гимнастика на rainforest. С една дума фен съм им,много са здрави

# 28
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Марулка, къде мога да ги открия тези барабани  Rolling Eyes  Hug

# 29
  • Мнения: 75
Марулка, къде мога да ги открия тези барабани  Rolling Eyes  Hug
amanita, барабаните пролетта ги търсихме за едно дете и само в кикиморското ги открихме, но там естествено са много скъпи (73 лв) .

Общи условия

Активация на акаунт