Ще си имам бебе

  • 2 988
  • 39
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Моята история е следната-аз съм 1 нормално момиче.Живях както всички останали,до преди 4г. когато се появи той-Живко(27г.).Познавах го от 3годишна, но като се видяхме след време се влюбихме и вече 4г.Тази година на 07,03 ние се оженихме.Родителите ни са щастливи,но най много ние.Най-хубавото не е любота ни,не е и брака ни ,а това че,след 6 месеца ще имаме бебе.Много се радваме. Знам малка съм но много го искаме няма значение възраста иликаквото и да е друго.Искаме го щастливи сме и знам че ще ске спрява добре с майчинството защото нямам опит с деца но с Живко ще обградим детето си с любов и грижа  а тва най важното.Мерси че прочетохте историята ми Щастливи сме ще се справим Давайте предложения за имена повечко мъжки искаме син Млада съм но ще се справя и ние можем да гледаме деца!Искам да призова всички дами никога да не мислят за аборт или оставяне в дом това е грях и  ужас.Никога не го правете!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 31 350
Честито, много хубава история. Колко си малка е интересно, щом непрекъснато казваш това? Grinning  bouquet

# 2
  • Мнения: 1
на 17 съм но се радвам адски много за бебето си не съм малка по принцип но мно хара биха казали че съм

# 3
  • Мнения: 3 241
Браво на теб лека бременност!
Можеш да си пишеш с майките, които очакват бебе по същото време като теб Simple Smile

А темата за аборта по-добре не я започвай, има си специални теми за това, пък и всяка жена си има глава на раменете за да реши сама.

# 4
  • Мнения: 0
Браво, чеситито. Не бих могла да кажа че си малка, защото аз самата родих на 18, така че браво Simple Smile))))   bouquet  bouquet  bouquet

# 5
  • Мнения: 1 364
Лека бременност Grinning

# 6
  • Мнения: 9 463
Честито! Grinning
Успя да ме накараш да се усмихна тази сутрин Hug
За името,после ще го мислим!Вие първо разберете пола.
Лека бременност.

# 7
  • Мнения: 3 016
Честито! Най-важното е че бебето е желано .Лека бременност!

# 8
  • Мнения: 1 740
Лека бременност и здраво бебче на финала!

# 9
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 395
Честито!Лека бременност ти пожелавам.Не си малка аз самата разбрах,че чакам първото си дете на 18 си рожден ден.
За името има време,но предлагам Мирослав  Mr. Green

# 10
  • Варна
  • Мнения: 18 035
Честито!
Всъщност историята ти разказва, че сте заедно откакто си била на 13 год? Shocked

# 11
  • Мнения: 1
dam ot 13godishna sum s negy samo davam suvet za abortite da jelano e iskame mom4eradvam se 4e si se usmihnala kristal mersi za pojelaniqta

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 14 094
Само на мен ли ми се струва странно 17 годишно момиче вместо да ходи на училище в 10 клас да се омъжи? И да мисли за семейство и деца преди да е завършило поне гимназия?

# 13
  • Мнения: 1
mojish da mislish kakvoto iskash tvoe pravo spored mene nqma vuzrast podhodq6ta za tova da ima6 tezi angajimenti ili granici v koito tova da se slu4va izbora e do 4oweka ili do dvoikata v slu4aq vseki si re6ava tova sum re6ila tova suum iskala napravila sum go tova za men ne e ne6to ot srota dnes go iskam ytre ne tova e moeto jelanie i blagodarq na gospod tova 4e se slu4i pojelavam si jivo i zdravo bebe kakvoto i da e no si e  moe  Simple Smile Wink Embarassed Rolling Eyes Hug Praynig Party Blush newsm78 baby_neutral baby_neutral baby_neutral  a drygoto 6te si doide na mqstoto qvno sega e momenta mi za beb4e  Hug gospodi blagodarq ti  Praynig Praynig Praynig P.S 11 klas sum

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 14 094
Писала си, че сте се оженили март месец, когато предполагам си била 10 клас. А си забременяла преди три месеца според думите ти. Много необичайно.   Thinking Рядко има булки на такава възраст и то обикновено причината е , че са бременни.

Общи условия

Активация на акаунт