Сарухан Хюнел-Saruhan Hünel-един диамант на турското кино

  • 26 894
  • 735
  •   1
Отговори
# 510
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Зизууу земи го събуди Гаргамел, че свърши Енибащана докат', го спретнеш у съответния нюанс Crazy
Утре е петък по график "Силата требе да е с теб", нападаш го в гръб....скачаш му на вратната инсталация и докат' не се облече (може да му обещаеш че после че го съблчеш без ръце) няма да пускаш Naughty
Наздраве newsm24

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Е стига се смя, че се задавиш. 3-ти пост ми цитираш и само се търкалят некви главокраки мандрацъцки отдолу ooooh!
Земи кажи нещо, пак че кажат че спамим темата Naughty hahahaJoyJoy
Чеки че ревем от смех....а требе да си избършем и носа.... hahaha hahaha hahaha hahaha
Нали ти казах.....и  hahaha hahaha hahaha hahaha hahahaаз съм кат тебе....

# 511
  • Мнения: 263

Линче, радост  newsm44 Мерси,че я качи тази снимка!
Сега се уверих че си е прочел sms- a  и ще дойде за кастига на новия ни филм !
 

ПС: на онези снимки на Йешим много ми харесва ,въпреки ,че е къдрава и без грим ! Естествена е и с това ми печели вниманието, а врабката  е перфектният "камък" за мен ! ( лично мниние все пак ,ако някой и е фен да не се сърди)


Амииии ще имаш да вземаш, таман на таз' снимка водим видео разговор smile3534 Joy Joy
Абе някой може ли да качи някоя друга снимка на Врабка,така в профил и анфас,да я огледаме, има нещо ненаред  в лицето Thinking
Очите приковават вниманието и отвличат от останалата част на лицето а ми се струва че там има какво да се изкоментира Thinking

# 512
  • Мнения: 1
Аз непрекъснато я сравнпвам с Йешим и ми се струва,че тя проявява повеше емоции и лицето и е по - изразително  newsm78

# 513
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Чилиии, сопри чашките....неможем да ти проследим мисълта... hahaha hahaha
А ти си се поправила....разбрах... Mr. Green

# 514
  • Мнения: 155
Отивам да я диря Врабката , дано да открия снимка свястна.

# 515
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Чили , аз реших на културна да се правя , за това казах , че благородно завиждам  , ама я си знам  Rage     Rage     Rage    , огИн ме гори като си помисля в каква близост са били Бризчето и Сарухан бей  Mr. Green  .

 newsm78 newsm78 newsm78 ся ме хвърлихте в дълбок размисъл Rolling Eyes smile3537 smile3538 ми те кат се душат тъй и кат се попипват лееееееекинко, че то тогава Сарухан бей ще трябва открито да е флиртувал с мен Heart Eyes че и аз с него Flushed и то пред очите на Аблата/малееееееееееееей даже, ако си спомняте и това ви го разказвах он като скръцна със зъби и тя се премести на друго място, а той седна до мен/ bishop Божеееееее, как не се е разпоредила Аблата да ме гръмнат на границата newsm43 Ами на прощалната вечеря smile3511 ми аз направо съм и бръкнала- да не казвам къде- ние и танцувахме и после с децата "играхме"- хеле аз с моя куц крак право хоро- нали го учихме да играе нашенската Scream Ша ми са обади на кукуво лято- Аблата е премахнала всички следи, дет съм ги оставила, ако наистина си е мислила като сегашните ми разсъждения.
Уф, че съм патка амааааааааааааааа дано открия визитката- ше измислим аз нещо!!!!!

# 516
  • Мнения: 1
Бризче, той нали беше казал,че не е ревнива !
Аз ако бях на втората сцена с Езо  да съм напътила моя Есмер нанякъде  ! Ама то и затова той не смее да се снима във филм - моя Есмер отново имам предвид !  Пък може и да му се иска да се изяви ан екрана иначе ....

А това за границата ме разби  hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy  

# 517
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Е па патка си Бризкеее, ....кво да те прайм....ти си направо за убиване... #2gunfire
Вместо сега да си имаме позиция от първа ръка...то кво стана.... Crossing Arms
Ми са кат тръгнем за Стамбула ...можеше на гости да ни заведеш...некви неща....ама те ...НЪЦКИ...са че седиме и че въздишаме.... ooooh! ooooh! ooooh!
Нема такъв шит...ми мене ме е яд така.... Mr. Green
Намирай бърже визитката , че те отепах.... #Cussing out
Тя е некъде у вас....ако требе да идвам и аз да помагам... hahaha
са че се метнем на колата и съм у Варна.... travel

# 518
  • Мнения: 155
Ох Бризче  , мила , ще ме умориш с твоите коментари    bouquet    Hug   .

Чили те ти Врабка , да я огледаш Убаво  Wink  

                                    


Друг път повече , че не ми се рови за нея  Laughing   . Ако е за мъж , разбирам   4470

# 519
  • Мнения: 1
Линче, че това далеч надминава моите представи за "малко материал" по темата  Hug  bouquet

На мен това момиче ми изглежда "перфектно'' откъм черти на лицето .... но аз съм любител на "неперфектната красота" и поняка ми харесват хора с много кусури,които обаче имат особено "цялостно излъчване" ....

# 520
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ехоооо, некой да иде да подпре другата тема.... hahaha
Аз кат некое куку сама си пишем вътре.... #Crazy
поне да има малко цвет... Mr. Green

# 521
  • Мнения: 155
Тони   Hug   подкрепям .  На мен Езо в пъти повече ми харесва от Врабка. Йешим  поне според мен има голямо излъчване и чар , ако мога така да се изразя , докато малкото Врабче ми е тип празноглава красавица  Embarassed  . Лично мнение  Peace  .

# 522
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Бризче, той нали беше казал,че не е ревнива !
Аз ако бях на втората сцена с Езо  да съм напътила моя Есмер нанякъде  ! Ама то и затова той не смее да се снима във филм - моя Есмер отново имам предвид !  Пък може и да му се иска да се изяви ан екрана иначе ....

А това за границата ме разби  hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy  

ми то и аз с такова впечатление останах  и затова до сега не съм се замисляла над това newsm78 newsm78 ама сега кат си мислим каксе лигавундрихме на масата  #Crazy Божкееееееееее, ами той колегата ми затуй ще ме е питал:" Ти с нас с автобуса ли ще си идваш или тоя ще те докара?"  smile3506 Ох, майко, ама то голяма излагация ще е било ако наистина го приемем за флирт smile3518

# 523
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Тони   Hug   подкрепям .  На мен Езо в пъти повече ми харесва от Врабка. Йешим  поне според мен има голямо излъчване и чар , ако мога така да се изразя , докато малкото Врабче ми е тип празноглава красавица  Embarassed  . Лично мнение  Peace  .

И аз подкрепям Йешим е в пъти по харизматична от тая студена красавица

# 524
  • Варна
  • Мнения: 2 973
сега, разсъждавам си аз на клавиатурата- ми те сините очи принципно внушават студенина-верно че и Йешим е с такива но на Пърлак очите и са воднисто сини- стъклени и затова ни се струва като ледена принцеса Naughty

Общи условия

Активация на акаунт