FARMVILLE - 6-та тема

  • 39 740
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
E kak ги въртиш бе Мариша, светни нас неуките Laughing

# 736
  • Мнения: 0
zna4i da vi kaja kak se vurtqt qicata:1-izkarvate vsi4ki koko4ki ot koko6arnika i 4akate da uzreqt Simple Smile  2- vkarvate samo edna uzrqla koko6ka  nezavisimo kakuv cvqt e i posle dobavqte drugi 19 neuzrqli i ako imate kusmet 6te vi dade da publikuvate qice 6ansovete sa 30% ako ne dade qice po4vate ot na4alo i taka dokato ne vi pisne Simple Smile 3- cveta na qice zavisi ot tova koi koko6ki preobladavat v koko6arnika . Dano da sum bil polezen

# 737
  • Варна
  • Мнения: 10 493
На мен когато ми се занимаваше слагах по 4-5 кокошки.Например едно кафяво узряло и 4 златни.И така вкарваш 5 кокошки убираш ги,изкарваш.И пак една узряла и 4 неузряли и така.

# 738
  • Варна
  • Мнения: 1 840
На мен когато ми се занимаваше слагах по 4-5 кокошки.Например едно кафяво узряло и 4 златни.И така вкарваш 5 кокошки убираш ги,изкарваш.И пак една узряла и 4 неузряли и така.
И аз така. Общо събирах 6 кокошки вътре. Но първата винаги трябва да е бяла и готова. Ако сложа готова черна или златна процентите падат на 90.

# 739
  • Мнения: 0
zna4i da dobavq kakvi sa 6ansovete da dade qice , a te sa : po 1.5 % na koko6ka , toest za pulen koko6arnik 30 %

# 740
  • Варна
  • Мнения: 1 840
При това въртене, при 20-25 бели кокошки за основа ми дава средно по 2-3 яйца на ден.

Айде кой ще пуска нова тема? Кали ... къде си, бре!

# 741
Фердинант, огромно благодаря от мен Hug  bouquet


Май е по - лесно да получиш айце, отколкото адекватно обяснение във форума Mr. Green, пред вид изчетените теми ooooh!

Сега обаче, следва да попитам, как аджаба аз да ги въртя тез пусти кокошки, като всичките по едно и също време са ми узрели Crazy Joy

# 742

Общи условия

Активация на акаунт