През ОКТОМВРИ са родени нашите слънца, най-умните и най-чаровните деца!

  • 37 208
  • 744
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 285
Меги, много наддадох. Не ми се споменават цифри... Като ме видиш, сама ще можеш да ги калкулираш... Wink

Адашке, благодаря за комплимента Simple Smile . И по-добри времена съм имала, дето се вика... Но наистина помня, че кърменето много кила изцеди от мен - там ми е надеждата.

Дринка, стискам палци за робри резултати от прегледа днес!!!!!

# 61
  • Мнения: 1 930
Мацки,
понеже надниквам във всички теми, само ние няма да си правим Коледно събиране. Хайде да съберем дечицата, да се запознаят (едва ли се помнят) и да прекараме 2 готини часа заедно!
Ще бъде супер! Навити ли сте? Аз много, само кажете кога?

# 62
  • Мнения: 439
Ади,какво казаха на прегледа...по-добре си нали? Hug Praynig fingerscrossed
Меги,много хубава снимка на кака Йони Hug

# 63
  • Мнения: 5 333
Роси, браво на Тони и Теди  Grinning! Патенца ли бяха?

Ади, бързо оздравяване и никакви болници  Hug.

Мами, как ще процедирате тази година с подаръците, по-точно с обяснения? Всичко ли ще е заслуга на Дядо Коледа или ще има подарък отделно от вас?

# 64
  • Мнения: 1 046
Всичко е от белия дъртак, от нас са за рожден ден и тези между другото дето си ги правим.
Даже и на 1-ви юни си имаме чичко Добричко дето носи на добрите деца подаръци.

# 65
  • Мнения: 703
Аз съм за Коледно парти!Ако го организирате!
Дринка,пиши как си!

# 66
  • Мнения: 1 187
Ади... добре ли си? Да не са те приели в болница... ох дано се подобряваш вече и просто да си спиш сладко у дома.  Praynig Flowers Four Leaf Clover
Наде стискам палци утре да вземеш и двата изпита с лекота.  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

# 67
  • Мнения: 439
Добро утро,
Наде,стискам палци за днес...всъщност аз съм сигурна,че ще успееш ! Hug
Тревожа се за Ади Praynig fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

# 68
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Тук съм момичета. Сори че не писах вчера, но бях много уморена от ходенето по доктори. Имам малко подобрение и си оставам вкъщи. Ще направя още един курс антибиотици и се надяват с това да приключим.
Хубав ден и като мога ще пиша повече.

# 69
  • Мнения: 5 333
Браво, Ади! Това да се чува  Hug!

# 70
  • Мнения: 439
Ох,така ми олекна...радвам се Ади Hug
а ти бъди послушна...силна храна и много почивка...работата може и да почака Naughty
радвам се много,че си по-добре...и все по добре да се чувстваш fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

# 71
  • Мнения: 1 046
Ей Ади стопли ми сърцето с този пост, много се радвам.

Имам две шестици  Sunglasses, но на другите изпити не очаквам такъв пълноценен дъжд от оценки, но знае ли човек може да ми излезе късмета и там.

# 72
  • Мнения: 439
Имам две шестици  Sunglasses, но на другите изпити не очаквам такъв пълноценен дъжд от оценки, но знае ли човек може да ми излезе късмета и там.
Наде,голямо браво! bouquet
забрави да почерпиш Wink
хайде аз ще сервирам вместо теб
Hug
     

аз съм на

за няколко дена оставих цигарите и спрях кафето и се чувствам,като ударена с мокър парцал...


# 73
  • Мнения: 1 046
Ееех Бела мерси, че ме отмени, ама Боби кресна за мляко, Коко си е в къщи и водя словесен двубой с него по повод спането.

Айде за всеки вкус


и алкохола


Ама аз имам 8 изпита, ако за всеки ви черпя ще се алкохолизирате  smile3532

# 74
  • Мнения: 1 930
Еййй, брей, много учено тва наденце бе, мерси, мерси за почерпката!

Аз се чух с Ади, бива - жива е, лежи си в тях и даже готви мусака, което е показатаел, че може да си наддига трътката. Пешо е при баба си, тя е самичка, не и било скучно -пие антибиотик и папа. не пуши, то остава и да пуши...това в общи линии.
А какво правим със събирането? Ади неще- категорично. Аз искам, много (вече казах), Златото също иска.
Кога да го направим, викам другата събота на 19? то е работен ден, ако искате пък на 20, да решим в кой клуб и да се съберем.
Айде по-активни, де...

Общи условия

Активация на акаунт