През ОКТОМВРИ са родени нашите слънца, най-умните и най-чаровните деца!

  • 37 202
  • 744
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 203
Честито на Райчева и Аморе за дечицата! Да са ви живи и здрави, да растат щастливи и големи късметлии!

# 676
  • Мнения: 1 930
Добро снежно мартенско утро и честит празник, мили дами!


Надявам се сте се наспали добре, разкършили сте кокаляците, взели сте си хубавото настроение и очаквате един прекрасен и вълнуващ ден!

Бъдете много обичани!

Спорна седмица и много усмивки!

# 677
  • Варна, България
  • Мнения: 742
Честит празник, мили момичета!
Бъдете обичани, почитани и специални!


Весел празник!
На мен ми се очертава наобяд банкет в стола на университета!  Laughing

# 678
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Честит празник момичета! Да сте здрави и много обичани и неотразими дъщери, сестри, съпруги и майки!

# 679
  • Мнения: 439
Честит 8-ми март,мили дами!
Желая Ви всеки ден за Вас  да е празник,като днешния...да сте обичани и желани,да сте неповторими и неотразими!

На всички майки пожелавам да видят в очите на децата си  благодарност и уважение,обич и признателност!


 Two Hearts  

Последна редакция: пн, 08 мар 2010, 21:44 от bella_

# 680
  • Мнения: 1 930
Ах, Белаааааа, Белааааааа Mr. Green

# 681
  • Мнения: 1 046
Ех Бела пак избухна с мъжкарите-трима си имам около мен и никой не ми върши работа  Joy

Честит празник мили момичета!!!
Бъдете винаги обичани сърпуги, майки и любовници!!!

# 682
  • Мнения: 1 440
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК,МИЛИ ПРИЯТЕЛКИ!

БЪДЕТЕ ЗДРАВИ,ВСЕ ТАКА КРАСИВИ,ОБИЧАНИ И УВАЖАВАНИ МАЙКИ И СЪПРУГИ!

Хей,Бела... Grinning

# 683
# 684
  • Варна, България
  • Мнения: 742
Дилянчеhahaha  #Crazy   ooooh!

# 685
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 805
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК ПРЕКРАСНИ МИЛИ МОМИЧЕТА!!!

Джон Ленън казал, че "жената е робът на планетата"!!!   Е, благодарим за откровението и прозрението, но нас това нито ни обижда, нито ни плаши!!!

Ние сме озарени от съдбата да се радваме на живота и да знаем отговора на вечния философски въпрос "Какъв е неговия смисъл?" .... и не се плашим нито от болка, нито от умора... ние просто умеем да се радваме, да радваме, да обичаме, да ни обичат, да страдаме, да тъгуваме и да сме щастливи, че помагаме на новия живот да продължи

Много слънчеви усмивки и целувки Ви пожелавам в този снежен мартенски ден!    Hug  bouquet
 
 
 

# 686
  • Мнения: 2 494
ЧЕСТИТ 8-МИ МАРТ, майчета!


Ние сме горе долу добре, с изключение, че Йони вчера падна в свекърва ми, спъна се в едно килимче и си разби челото на стълбите, направо в бетона  Shocked ooooh! честно ви казвам, изкарах си акъла, едва не родих, цял следобед бях с контракции на 15-20 минути, сега пак имам, но понамаляха, днес са само 5-6 от сутринта, абе ужас  Crazy Иначе челото и спадна, само синината остана и малко оттока, ама той беше ужасно голям и голям рев падна  Confused

Само лежа и почивам, пия хапове, че...... даже сакчето за болницата не е готово  Whistling

Айде целувки и само хубави емоции!!!

# 687
  • Мнения: 1 930
Ауууу, Меги...ужас.....настръхнах докато те четях....Дано и спадне личицето по-скоро.

Целувки на Йоничка и на теб!

# 688
  • Мнения: 439
Ох,Меги,всичко ми се сви...изпращам много прегръдки на теб и на Йони!
Дано се оправи бързо,а ти се успокой доколкото можеш! Hug

# 689
  • Мнения: 5 333


Честит празник, мили момичета!

Дилянче, поздрав направо спиращ дишане и ускоряващ сърцебиене  Joy! Предлагам да ги вземем с нас на острова.

Маги, целувки на Йоничка  Hug! И повече никакви притеснения.


Ади, бързо оздравяване на Пепи  Hug! Чудни снимки, истинска зима!

Общи условия

Активация на акаунт