По колко перални седмично пускате????

  • 12 882
  • 210
  •   1
Отговори
# 180
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 317
Всеки ден сменям хавлиите в банята и кухнята (нещо не ми се струва хигиенично цяла седмица да си бършеш краката в една хавлия.... или други части на тялото Crazy )

Гласувах с опция "3-4", но не всеки път е еднакво.
А това за хавлиите ми е малко прекалено, но всеки си знае.

# 181
  • София
  • Мнения: 7 210
Май е нещо от типа "всеки ден". Защото ако 2-3 дни пропусна, в събота и неделя примерно пускам по няколко перални.
Пълна досада.

# 182
  • Мнения: 4 627
всеки ден ми се налага

# 183
  • Мнения: 59
Гласувах за 4-5, но понякога и повече съм пускала седмично, понякога по-малко, но втория вариант е изключителна рядкост.Няма как трябва да сме чисти.

# 184
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Елена Ди, не всички сме с 2 ревящи гърла. Някой са щастливо единични.

# 185
  • Мнения: 49
Гласувах за 3-4, но понякога се налага в събота и неделя да пускам по два пъти пералнята. Спално бельо сменям веднъж седмично, както и хавлии и кърпи.

# 186
  • Мнения: 2 329
Най-малко 3 перални пускам.Даже някой път ми се е случвало 3 перални за 1 ден да изпера  ooooh!

# 187
  • София
  • Мнения: 10 428
Поне 7, макар и да не са пускани всеки ден. Често и повече, но никога не ми е хрумвало да ги броя точно.

# 188
  • Мнения: 50
...
Имам чувството, че най се цапаме в квартала....

И в друга тема споделих мнението си, или по-скоро отвръщението си от хигиенните навици на Бай Ганьо; респективно, че само изцапани дрехи подлежат на пране. Като си го представя нагледно направо почучавам позиви за

# 189
  • Мнения: 113
Пера само в неделя, само тогава не съм на работа и пускам 4-5 перални подред ooooh!

# 190
  • Мнения: 23
Реших да не пренебрегвам интелктуалния потенциал на темата и се вклювих и аз . С един виц:
Мъж и жена се разбрали като искат секс да казват , че ще перат.
Веднъж мъжът бил много мераклия и почнал да увещава жена си да перат , но жената имала някакви грижи и отсвирила.
На следващия ден , обаче и се приискало и започнала:
-Мъжо  ,хайде да перем.
-Е аз вече препрах на ръка.

Инче смятам че темата е задълбочена и честотата на пране говори доста за харектера на човек, аз примерно от 5 години зареждал пералня. Ама то и не гладя , бе мани мани

# 191
  • Мнения: 2 018
Най-малко 7. Няма ден без пране и зимата вече се чудя къде да суша и простирам.

# 192
  • Мнения: 471
...
Имам чувството, че най се цапаме в квартала....

И в друга тема споделих мнението си, или по-скоро отвръщението си от хигиенните навици на Бай Ганьо; респективно, че само изцапани дрехи подлежат на пране. Като си го представя нагледно направо почучавам позиви за

Извинявай , но на пране не подлежат само дрехи с явни петна и лекета.
Изключениев правят на малкия дрехите които още след 1-я час са нацапани.

И стига с този остър тон и реплики.
Да българи сме и малко или много сме и Бай Ганю!

Ех все има някой крив във тоя форум.........

Весели празници!

# 193
  • София
  • Мнения: 9 888
Поне по една пералня на ден,а веднъж в седмицата,когато пера и чаршафите,пускам две перални дневно.Средно по 9 перални седмично. CrazyОт тази зима съм със сушилня и нямам проблеми. Grinning

# 194
  • France
  • Мнения: 726
Поне 10. Но, повечето пускания са на кратката програма.

Общи условия

Активация на акаунт