Октомври 2006

  • 70 912
  • 588
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 015
Нека Новата 2010 година влезе в дома ни с надежда, радост и любов, да ни избави от тревогите, болестите, грижите и дори от най-малките неприятности. Да ни донесе радостни грижи и работа за душата! Да се смеят децата ни и слънцето да огрява винаги лицата ни. И да ни дари с голямо щастие и здраве. С цялата си душа желая светла и хубава година!

# 91
  • Мнения: 318
Честита Нова година
с блясъка на идващите дни,
нека радостта не ни отмине
с щастие и обич ни дари!

# 92
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 379
За много години...живи и здрави Hug
Честита ви нова 2010 година. Нека тя е по-добрата година.

# 93
  • Мнения: 49
ДОБРО УТРОООО Hug
ТУК ПРИ НАС Е СТРАХОТНО ТАЗИ СУТРИН ,ВААААЛИИИИ СТРАХОТЕН СНЯЯЯЯГ,.
СЛЕД КАТО ЕВА СЕ СЪБУДИ ПЪРВО ОТИДИ И НАДИГНА ЩТОРИТЕ И СЕ РАЗВИКА-МАМО ИМА СНЯЯЯЯГ,УРААА.


И в този дух на празничност-НЕКА ВСЯКА СНЕЖИНКА ВИ НОСИ ПО ЕДНО ПРЕКРАСНО ЖЕЛАНИЕ  bouquet babydust7 Nature Snowmanдано натрупа и го задържи,че ще има голяма игра Hug
ЛЕК И СНЕЖЕЖЕН ДЕН[/b]

# 94
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 473
За много години, момичета! Само положителни емоции през новата година.. Hug

# 95
  • Мнения: 192
Честита Нова Година и от нас!!!

Пожелавам на всички ни здраве и много усмивки и през новата 2010 г.

Аз сега няма да разказвам за посрещането на годината. Изчаквам да минат няколко дни, за да ми избледнеят лошите спомени и да останат повече хубавите преживявания...  Бяхме в едно селце до Априлци - Скандало, в едно семейно хотелче - 7 семейства всички с по 2-3 деца. Маги се държа ужасно през повечето време, та тя беше виновницата за събраните нерви... Twisted Evil

Само да спомена за Херка, че до нас имаше едни луди Заралии, дето ни побъркаха от пиратки!  Crazy

Хубав ден, седмица и година от нас!!!  Hug Heart Eyes Hug

# 96
  • Мнения: 490
За много години момичета! Здраве, много любов и приятни емоции през новата година!
 Heart Eyes Hug  bouquet

# 97
  • София
  • Мнения: 234
Честита Нова Година, момичета!
Желая на всички ви най-вече здраве!
Това е и моето основно желание за нашето семейство.
Ние изкарахме 10 дни при нашите в мързел - ядене, спане, ядене, пълноценна почивка, ядене. Голям кеф, само дето ни тръшна и тримата някакъв Брисбейн, та се наложи пак да търсим доктори в Кж., но мисля, че не е нищо сериозно. Аз още кашлям яко, но дано да мине скоро.
В Новогодишната нощ бяхме на една вила над града с приятели - градът с всичките светлини и фойерверки, заедно с вече осветеното корито на реката, се виждаше като на екран на огромния прозорец в трапезарията, страхотна гледка. Голяма веселба падна - песни, танци, смях. Много доволна останах. Детенце се е държало добре с баба и дядо, и прабаба си.
Са, съчувствам ти, и аз се чувствах по същия начин след Боровец с деца през септември м.г. Да те успокоя, баба ми каза, че още 2-3 години е зорът  Laughing
Ангелина - балерина (Димитър обича това филмче по Jim-Jam), представям си колко си дебела - сигурно си наполовината на мен Wink
Dbs, кажи на кой Дядо Коледа писа писмо, да пратя и аз на същия адрес догодина.

# 98
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 379
Са да знаеш, че определено не ги познавам тези заралии Crossing Arms Crazy аз съм от кротките Mr. Green
Съжалявам за негативите ти...ще чакам хубавите моменти разказани от теб Hug

# 99
  • Мнения: 165
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!!! Пожелавам ви здраве, щастие и късмет. Да се обичате и годината да е добра за всички.  Да останат хубавите спомени от изминалите празници.

С малко закъснение - честито на Василовците и производните им.

# 100
# 101
  • Мнения: 49
 Laughing
добро утро в неделния ден!!!  food010да ви е вкусно Hug
много ядове ми се случаха че само съм влизала за "зак" и пак по задачи.Утре почвам вече работа след отпуска ,а Ева трътна на детска по-рано от предвиденото с тези кахъри,но за сега нещата се уталожиха
лек и спорен ден  bouquet

# 102
  • Мнения: 192
Момичета, не мога да повярвам!!! Знаете ли какво правя в момента?!? Още се излежавам в собствената си спалня със собствения си мъж!  Mr. Green Мама се нави да гледа и двете деца за уикенда - за сефте. А ние по ергенски, снощи бяхме на кино ( на "Аватар" 3D - горещо препоръчвам, но на кино) с приятели, после бяхме на кръчма и накрая завършихте на бар! Имахме страхотна вечер, а преди малко като звъннах на майка ми и тя ме зарадва, че децата се държат много добре и се забавляват, а доказателството е, че иска да си ги вземем чак довечера!!! Heart Eyes Е просто нямам думи да ви опиша колко добре се чувствам! Сега умувам къде да се пошматкаме, кои магазини да обиколим и къде да обядваме =...  Party
И на вас пожелавам прекрасен неделен ден!!!  Hug Hug Hug

Последна редакция: нд, 10 яну 2010, 11:33 от Sa

# 103
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 473
СА, добре завърнала се към живота Mr. Green


Аз за НГ бях за три дни на морето - на Варна. Прекарах си много добре, а и времето беше страхотно... Ради е бил много щастлив само с баба и дядо  Simple Smile

Явно ще се повтори процедурата , но този път съм намислила да си дойда към Пловдив, че не съм ходила от май месец ли беше newsm78 , даже не помня....

Ето и малко снимки:
http://airradi.snimka.bg/advertising/redut.270939.16733619

Успешна нова седмица!

# 104
  • Мнения: 0
Здравейте на всички. И моето слънчице е родено през октомври 2006г. - на 9.10 Казва се Калоян. Ние сме от Русе

Общи условия

Активация на акаунт