Забранени подаръци

  • 9 217
  • 140
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 448
Всякакви подаръци обичам да получавам. Единствено за дрехите, когато приятелки са искали да ми купят нещо, което са харесали ходим заедно да го премеря, иначе може да се окаже ненужен подарък, ако не ми стане.

# 16
  • Мнения: 2 478
Капризна съм на подаръци. Но най-безумно ми е да ми подарят картина. Домакинските уреди дори не ги коментирам.

# 17
  • Мнения: 205
Като бях малка много мразих да ми подаряват книги, а сега когато това е сред най-желаните ми подаръци, никой не се сеща  Sad.
Иначе не обичам да ми подаряват цветя и "събиралки на прахоляк" - украшенийца разни. Обичам бижутата  Grinning!

# 18
  • Мнения: 1 252


Аз пък умирам за картини! Обожавам...
А ненавиждам да ми подаряват кърпи и хавлии Shocked

# 19
  • Мнения: 631
Най - много мразя дя получавам за подарък кухненски и домакински артикули - тенджери, тигани, скари, черепляци.....
Книги и картини обожавам, но най - предпочитания подарък е бял плик....повечето ми приятели и познати ме знаят и много често събират кой, каквото реши и вбяло пликче с картичка.....

# 20
  • София
  • Мнения: 3 064
Няма забранени подаръци, лесна съм в това отношение. На всичко, подарено от сърце, се радвам!
Е, има предпочитани, разбира се, но забранени - не!
А приятелите ми познават вкуса и не подаряват глупости.

# 21
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
не съм капризен.
радвам се на всичко.

# 22
  • London,Istanbul,Varna
  • Мнения: 30
Не обичам да ми подаряват бижута и парфюми. Капризна съм и не харесвам всичко,затова  си ги избирам (купувам)  лично.

# 23
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 412
Рядко получавам подаръци и като цяло се радвам на жеста, не на самият подарък. Само букети нехаресвам - целофани, панделки... и цветята в боклука след ден. Затова си казвам да не ми подаряват букети. Бих се зарадвала на цвете в саксия.

# 24
  • Мнения: 4 120
Букети и масова бижутерия,защото съм алергична и не нося. Цветя- в саксии.

# 25
  • Мнения: 660
На всичко се радвам,важен ми е жеста,не толкова какъв е подаръка.Не обичам да капризнича и да чупя стойки за такива неща...

# 26
  • Мнения: 44
Не съм от капризните. Всичко, което е от сърце - добре дошло е.   Peace Вярно е, че съм натрупала много ненужни вещи, ам пък ме е жал да ги изхвърля. Все пак това са ми спомени, от даден повод или празник, свързани с близки хора. Все пак да не забравяме, че не всеки има възможност за скъпи подаръци. А пък и да не говорим, че се среща явлението "отбиване на номер". В крайна сметка - важен е жеста или по-точно начина по който ще направи. По някога една мила дума и топла прегръдка, е напълно достатъчна. Всички други подаръци бледнеят!  Hug

# 27
  • Мнения: 758
Като чета, ми става ясно, че няма как да уцелиш вкуса на всеки и да му угодиш. Аз специално има доста подаръци които не харесвам - големите коледни украси - венци, свещи и прочее (за мен това са прашоберки), дрехи, които е ясно, че не са ми в стила и няма да нося, парфюми. Но това не ми пречи да оценя жеста и да благодаря - изобщо не правя разбор, дали подаръкът е неподходящ, отбиване на номер и т.н. По същия начин се стремя да подаря нещо, което ще се хареса на съответния човек, пък ако не му харесва - проблема си е негов.

# 28
  • Мнения: 4 300
Не получавам подаръци от кой знае колко хора, а тези, които ми подаряват са мили, добри и възпитани.
На Милото съм казала- никакви тенджери, кантари, епилатори и прочие простотии. Най близките ми знаят какво харесвам, а ако се колебаят съгласуват с мен.
Рядко  ми се е случвало някой от тях да ме изненада неприятно, за последно преди повече от 5 години.

# 29
  • Мнения: 2 161
Домакински уреди и картини.Не разбирам,как някой може да прецени вместо мен,каква картина да ми купи.

Общи условия

Активация на акаунт