Изпрани неща в джобовете на тати.

  • 18 627
  • 120
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 558
На съпругът ми съм заявила, да си изпразва джобовете щом хвърли дрехи за пране, защото аз джобвете му няма да прероввам, да не взема да намеря "нещо".
Наскоро изпрах служебната му флашка и бях сигурна, че нищо няма да става от нея, но тя е с външно гумирано покритие и нищо и няма - цялата информация си и там.

# 16
  • София
  • Мнения: 407
Аз, например, настоявам..................
Ей тука ти е грешката  Mr. Green
Ей, това ли била причината! Embarassed  Другия път ще помоля.   bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 12 611
Моят любим вчера лично пусна в пералнята дънки с ipod  в джоба.  Mr. Green Факт е, че само онзи, който пуска пералня може да изпере и нещо неподходящо с нея.

# 18
  • Мнения: 17 546
Най често пера пари.  Mr. Green Но, когато парите са 200 лв по 20 левови банкноти и са в червено кожено портмоне, в което има толкова боя, че спокойно можех да боядисам цял наръч дрешки в свежо червено, не е добре. Вдичките 200 лв бяха в банкноти от по 20 с черешово червен цвят.
Та когато от този вид , придобият този даже и в БНБ е трудно да ги убеди човек защо са такива. Как да обясня, че просто пера пари!? Голяма разправия беше.
Иначе GSM се пере най-успешно на 60о с течен препарат за пране и омекотител... Безвъзвратно е!

# 19
  • София
  • Мнения: 830
...Иначе GSM се пере най-успешно на 60о с течен препарат за пране и омекотител...
Пере се само веднъж. Laughing

# 20
  • София
  • Мнения: 407
Всичките 200 лв бяха в банкноти от по 20 с черешово червен цвят.
Laughing
Сега трябва да ги пуснеш още веднаж с Вениш.  Joy
 Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 407
Моят любим вчера лично пусна в пералнята дънки с ipod  в джоба.  Mr. Green Факт е, че само онзи, който пуска пералня може да изпере и нещо неподходящо с нея.
А дали някой е пробвал, какво става, ако пуснеш някаква електроника в пералнята и след това и в сушилнята? Laughing

# 22
  • Мнения: 17 546
Всичките 200 лв бяха в банкноти от по 20 с черешово червен цвят.
Laughing
Сега трябва да ги пуснеш още веднаж с Вениш.  Joy
 Hug
Ти ако мислиш, че не го направих! Twisted Evil Това са най-добре препраните пари на света! Първо на пълна програма с Вениш, после още една с белина. hahaha Резултатът беше нулев и после лично изпратих мъжът ми до БНБ да си ги подмени, защото малко преди това проверих джобовете му, но дрехата остана на закачалката в коридора, а той слезе до колата в малкото време, което мина между проверката на джобовете, висенето на закачалката и поставянето в пералнята...

# 23
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Прала съм документите на колата с лична карта и шофьорска книжка.Най-пострадала беше застрахователната полица.
И разбира се класиката в жанра преди години изпрах любимият GSM на съпругът ми, още си го споменава. Wink

# 24
  • Мнения: 830
 Перете пари а?! Mr. Green Сега остава да намерим и някой да ги напечата фалшивите и може да се мятаме в схемата Laughing

# 25
  • София
  • Мнения: 407
Перете пари а?! Mr. Green Сега остава да намерим и някой да ги напечата фалшивите и може да се мятаме в схемата Laughing
Само не трябва да перете фалшивите в пералнята, че ще лъсне веднага измамата.  Laughing

# 26
  • Мнения: 417
Преди 2 години изпрах на мъжа ми панталоните с печеливш фиш от Еврофутбол Mr. Green
От тогава си изпразва джобовете преди да си хвърли дрехите за пране.

# 27
  • Мнения: 8 242
Едно USB съм му го прала сигурно поне 3-4 пъти.. Еми работи си като куче  Crazy
То е толкова миниатюрно, че и двамата го пропускаме в джоборовенето  Laughing
Иначе съм прала няколко пъти и дистанционното.. събирам го с покривката и .. Ама и то си работи..
Пари, ключове, стотинки, играчки на дребния.. Какво ли не  Crazy
Още повече, че той има мания да си крие разни дребосъци в пералнята.. и не винаги го усещам като съм я приготвила за пускане  Crazy

# 28
  • Мнения: 233
нямам навика да бъркам в джобове.Много ми е нетипично,затова пера всичко.А играчките са едно на ръка секунди преди да я пусна,между дрехите има багери и мотори.

# 29
  • Мнения: 116
Винаги пера пари, най- голямата сума която съм изпрала е 180лв, пускам прането на 40 градуса и паричките винаги излизат чисто нови, няма им нищичко. Peace

Общи условия

Активация на акаунт