запек повреме на бременост

  • 41 309
  • 163
  •   2
Отговори
# 30
  • Мнения: 539
Освен малко кафе и една цигара на гладно ,нищо друго не помага Embarassed

# 31
  • Мнения: 764
Сутрин на гладно чаша преварена вода, киви или круша или лъчижка мед.

# 32
  • Мнения: 186
И аз имах същия проблем,първо сутрин на гладно изяждах 1 ч.л сладко от рози след това овесени ядки и после може и 1-2 кивита,това ме спасяваше,особено сладкото от рози Peace

# 33
  • Мнения: 186
А и всйщност забравих да добавя,че в края на бремеността нищо не помагаше,единствено свещички EVA Q действат безотказно още на 2-3 мин.,пробвай ги,абсолютно безвредни и се препоръчват по-време на бременност.

# 34
  • Мнения: 16
Сусамово масло (по 1 лъжичка) и вместо бял хляб си купувам от пълнозърнестите хлябове на VITA

# 35
  • Мнения: 651
Аз хапвах много киви.Това ми помагаше.И дуфалак-понякога!  Laughing

# 36
  • Мнения: 3 929
Освен всичко изброено, има и едни шоколадчета, разхлабващи, които ги продават в големите супермаркети. Мисля, че се казваха "Комфорт".

# 37
  • Мнения: 94
Освен малко кафе и една цигара на гладно ,нищо друго не помага Embarassed

Цигари по време на бременност?  Sick Запекът е доста плитко извинение за да продължаваш да се тровиш.

Аз хапвах много киви.Това ми помагаше.И дуфалак-понякога!  Laughing

Има даже рецепта киви със сол Sick Казват, че действа Crazy

Последна редакция: вт, 19 яну 2010, 22:48 от AnMary

# 38
  • Мнения: 35
Повече течности и плодове през деня и разходки. Друг е въпросът ,че в това време не е много за разходки.Сняг и вируси се разхождат навън Joy Пък и плодовете не са много вкусни. Поне аз мисля така. И се опитвам да съчетая полезното с приятното.

# 39
  • Мнения: 29
  chef момичета купих си сладко от рози, хич ни ми върви,как го ядете вие!?

# 40
  • Мнения: 1 512
Сутрин на гладно чаша топла вода и добре узряло киви ми решаваше този проблем.

# 41
  • Мнения: 106
Само сушени сини сливи, накиснати във вода ми помагаха. Хапвах по много. Може би топлото кафе със захар сутрин (но БЕЗ притурки) също ми помагаше. Второто при условие, че ви се разрешава да го пиете - без противопоказания сте.
Освен това туширайте стреса, ако можете! (Изкарах втората бременност в къщи- нямаше и следа от проблема.)
Успех и дано скоро намерите подходящия за вас "метод" от всички предложени  Wink

Последна редакция: ср, 20 яну 2010, 22:23 от AnMary

# 42
  • plovdiv
  • Мнения: 112
Мили,мами на мен много ми помага плода -манго.Ефекта при мен беше и все още е поразителен. Laughing

# 43
  • Мнения: 17
Моята гениколожка за тая цел ми изписа сироп  ФрутиЛакс,които е извлек от смокиня и слива.Всеки ден по една лъжица и си действа твърде добре.

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 1 202
Ядях сушени сини сливи и това ми помагаше.Сега съм с редовен прием на Лаксит.Омръзна ми от цялата къща само аз да си стоя без да ходя до тоалетна по 3 дни.
Ям супи,плодове,зеленчуци,по принцип си пия по 1-2 литра вода на ден,хапвам кисело мляко,пробвала съм с прясно,мед и нищо не помага,уникат съм.

Общи условия

Активация на акаунт