НОЕМВРИйската тайфа чака "Шопска" новина!!!

  • 22 791
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • Попово
  • Мнения: 687


Я бързо да си признаете има ли някоя от вас Ива Цокова във фейсбук  newsm78
няма Ива Цокова от ноемврийките, тя ми беше съученичка и дори се почудих от къде сте се сприятелили, но тъй като живее в Пловдив си направих някои изводи  hahaha
за протокола във фейсбук съм  Penka Slavcheva, да не се караме ми изпратете приятелските си покани Simple Smile моля   bouquet



# 721
  • Мнения: 77
ЧЕстита Нова ГОдина, дружина! Желая на всички вас и семействата ви много здраве, защото то е най-важното, много късмет-необходим е навсякъде, много любов-дава сили и криле, много вяра, мир и топлина![/color][/i]Честит Имен Ден на сладкия Васко и на Василенка на Пепенка!Здраве и приказно детство им желая!
Шопи, ти си номер едно! Героиня! И с тези лимони много се смях.
Диданка, защо така толкова изморена, я малко се назобай с витамини.
Алексвестър, много хубави дечица имаш, страхотни са.Чакаме снимки с костюмите!
Ели, всичко най-добро ви предстои!
КОмарче, да оздравява каката!
Да е жив и здрав Любомир и всичко най-добро му желая!
Ние празнувахме у едни приятели на мъжо, много хубаво беше. Като на ресторант, напазарували, сготвили, сервирали, чак ми стана неудобно, но те така искаха.Прибрахме се в 1, той мъжо заспа в 11 на дивана, че много изморен милият.Мите при баба му, при све. Та вчера мъж ми  я пита имат ли планове за днес, тя пита защо, той казва ами да й закараме детето да го погледа през деня. Отговорът беше " ДОведи го, да не мислиш че ще ми пречи!" Аз едвам се сдържах, нищо не казах, но ми стана много болно и мъчно. После ме попита някъде ще ходим ли, казвам ами не да си починем. Да ама не, аз реших да си стои в къщи ида се гледкаме. А мъжо пък не ме разбира.Ха кажете ми вие какво разбирате от нейния отговор.
И да се оплача, че като бяхме при мама, дойде една приятелка със сополивото си дете.Здрави били, така каза по телефона. От тази нощ на Митака му хърка носа, сякаш има задна хрема и покашля. ТА сега аз го отнесох, аз съм била виновна, да съм я била изгонила.Давам витаминки, осцилоккокцинум и коризалия.

# 722
  • Варна
  • Мнения: 365
Здрасти банда!
Мойта Габи я пусна вируса, сега хремава била  smile3511 Пусто, осще съм болна, не става да я взема, а и изпитите чукат на вратата, не че успях нещо да прочета.... въпреки че в този момент са последното нещо , което ме вълнува, искам само да се оправяме вече  Crossing Arms

Във Facebook съм Boryana Mihova  Wink Аз доста си кисна там покрай фермата  Rolling Eyes Crazy

# 723
  • Варна
  • Мнения: 365
OOoo за малко да забравя  Blush Почерпете се за рождения ден на мъжа ми, да ми е жив и здрад, да ме изтътпява и все така да ни обича и глази!

# 724
  • Мнения: 8 554
Нелчо, не се впрягай Hug, жената нищо лошо не е казала, те свекървите така си говорят. Моята като идеше сина при нея в стаята казваше " За ко идиш бе?" Shocked, ей в началото много ме беше яд на нея ама нищо не и казвах #Cussing out, ама после с времето разбах че това е нещо като лаф за нея Joy. По същия начин като дойдат племениците на гости моя син ги посреща не с "Здрасти", ами с "Кога ще си ходите?", ама детето нищо лошо не влага, просто много ги обича и се интересува колко ще си играят Joy, добре че зълвата е с чувство на хумор и не се сърди.

Сикрет, дано вече оздравявате с малката сладурана Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed.

# 725
  • Мнения: 9
Здравейте, момичета!

Нелчо, и аз си мисля, че свекито нищо лошо не е вложила в изказването си. Просто израз.

На мен от баницата се падна екскурзия, на мъжо здраве и късмет, а на Наси - бебе.

За Facebook: Светлана Атанасова

# 726
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
Здравейте, момичета!



За Facebook: Светлана Атанасова

как да те познаем във фейсбука дай някакъв жокер
излизат ми с това име 5 човека

# 727
  • Мнения: 22
За Facebook: Светлана Атанасова
как да те познаем във фейсбука дай някакъв жокер
излизат ми с това име 5 човека
а при мен излизат 9 с това име
аз разпратих покани - Дияна Колева съм там

# 728
  • Мнения: 34
 kaffeetrmker_2

Шопи,  fingerscrossed

Сикрет,  nbirthday на вашия татко! Да е жив и здрав и много да ви глези!

За късметите - падна ми се повишение  hahaha Освен да си направим още едно бебе  newsm78 и да ме  повишат да се грижа от 1 за 2 бебета  Mr. Green На Борко се падна късмет, а на мъжа ми здраве.  Flutter

За нова година Борко ни изнесе двучасов концерт  Twisted Evil и още ме болят ушите от писъците му Crazy След концерта се сети че е гладен и се цедих почти 3 часа за да му смогна на глада.  #Crazy ooooh! Tired

Ходихме на 31 на зъболекар(успях да запиша час преди 6-ти) и ни казаха че е кариес. Сега няма да правят нищо и да отидем пак след 6 месеца. Много е малък (кариеса) за пломба.

Нели, някой хора са си такива не можеш да ги промениш колкото и да им се ядосваш.  Sad Сигурна съм че тя даже и не предполага колко те е подразнила с това изречение.  ooooh! 

# 729
  • Мнения: 280
Здравейте, момичета!



За Facebook: Светлана Атанасова

как да те познаем във фейсбука дай някакъв жокер
излизат ми с това име 5 човека

Една мацка със сив панталон и черен потник. Разконспирирах я по това, че е почитател на бгмама  Laughing само да не греша  Rolling Eyes

# 730
  • София
  • Мнения: 167
Нелка, тези дребни неща ги хвърляй зад гърба си  Hug. Въпреки, че аз лично не виждам умисъл в думите на свеки ти си познаваш хората.  Peace Аз повече се дразня на нашите защото винаги като имам нужда я взимат и я гледат с кеф, но на вратата ме посрещат с въпроса - Кога ще я вземете? В началото ми беше криво, но не мога да им се сърдя и те използват почивните дни да свършат нещо или да идат до някъде, правят си планове хората. А затова, че си искала да си починеш, няма защо да се чувстваш виновна, аз също понякога ги моля да я вземат 1 ден просто да се наспя, и ние сме хора въпреки, че го играем супер мами  Hug

Във фейсбука съм Валерия Воденичарова, Калинка е на снимката, но честно казано не влизам вече там, нещо загубих интерес.

Мартуша, душа мярвай се по-често, вече тайно бях решила, че сте спретнали втората двойка близнаци и затова те няма  Mr. Green

# 731
  • Мнения: 173
как е банда
немога да се  докопам до  компа от гости.Така ще е чааааак до след 7-ми.Даже се чудя дали въобще да вдигам масата.
моя звяр яко дивее.

ООоо,гледам за свекърви си говорите smile3508 нали знаете че аз никак не я понасям моята,много неща ми идват на акъла да и направя bash #Sniper #Splat newsm66 ritnik общо взето само хубави работи

За фейсбука-аз съм деница василева
пращайте покани

# 732
  • Мнения: 114
привет банда!И аз нев мога да се докопам от гости.3 дни само   cheersи ан 7 януари съм именничка,на 15ти мъжо и свеки рожденници,и кога ще се спи незнам.Аз от мояята свеки не мога да се оплача,сега е 10 дни в отпуска и малкия по цял ден е долу при тях.Ние живеем в къща,с мъжо сме на 2 етаж а те на първия.Чак ми става неудобно  Embarassedкато стане малкия го взимат и чак вечер го качват когато трябва да спи при нас.Да са живи и здрави много ми помагат.Шопи,малкия наистина май е решил да си дочака датата.Стискаме здраво палците и чакаме новото попълнение с нетърпение  Hug.Изчезваам,че имаме гости  .

# 733
  • София
  • Мнения: 215
Ех как си мечтая да има кой да го вземе Криси за 1-2 часа, голям кеф ще да е Laughing. Моят мъж въпреки, че сега е почивка си гледа неговия кеф, на нас никакво внимание. Единствения шанс за почивка ми е ако отида при баба ми на село, тя много се грижи за детето и ме оставя да поспя. Heart Eyes

# 734
  • Стара Загора
  • Мнения: 494
Добър вечер Hug

Да се появя и аз тази година Simple Smile Пожелавам на всички да са живи и здрави, каквото са си пожелали в полунощ да им се сбъдне!!! На мен, да си призная, 31.12 ми е най-гадният ден от годината, едни тежки мисли ме налягат тогава, изобщо не ми е до празнуване Confused Дано малката като почне да разбира и да го чака с нетърпение, както бях аз като дете, да се попроменят нещата Simple Smile Та затова малко се бях умълчала, но иначе следя нещата, стискам палци на Шопи и аз!

Много се радвам, че се намерихме във Фейсбук Hug Аз там поддържам контакт със съученици и приятели извън БГ, затова си го отварям редовно. Все още устоявам на Фармвил Mr. Green

Лека вечер на всички, Стефи и баща й се приспиват, аз ще отивам да го сменям Simple Smile

ПП.: Във Фейсбук мейла ми е megs@abv.bg

Общи условия

Активация на акаунт