ЧЕСТИТА НОВА СЕДМИЦА 26.09-02.10

  • 3 035
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 320
Честито на госпожа Гери!:)

Денди, ти сега при нова лекарка ли ходи? Не можеш ли да отидеш при още някой? Парлодела се изписва за висок пролактин. Как ти ги назначиха тези лекарства? Изследвахте ли хормони /извинявай, но не си спомням, ако си го писала вече/?

# 16
  • Мнения: 3 010
Честито на госпожа Гери!:)

Денди, ти сега при нова лекарка ли ходи? Не можеш ли да отидеш при още някой? Парлодела се изписва за висок пролактин. Как ти ги назначиха тези лекарства? Изследвахте ли хормони /извинявай, но не си спомням, ако си го писала вече/?

Здр., ми аз си ходих при старата лекарка, затова сега съм още по-объркана и незнам какво да правя?! Хормонални правихме май месец, като пролактина е 431.41 /при 90-523/, /сякаш манлко е висок - в горната граница е/ в момента обмислям кого да посетя за второ мнение, но съм много объркана къде да се насоча. Оф незнам, какво да правя........... Cry Cry Cry

# 17
  • Мнения: 1 320
Денди, аз на твое място бих сменила лекаря. Направи си и едни хормони, не може просто така да се пият лекарства. Пролактинът е хормон, който шава от всичко, изследвай го пак. От май месец досега картинката може да е различна. Всъщност не зная дали парлодел не се изписва и за нещо друго, досега поне не съм прочела такова нещо. Но иди и при друг лекар, май това е най-важно за теб сега. Успех!

# 18
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Денди, спокойно мила Hug
погледни ми графиката... също като теб 7-ми ден имам зацапване.
Имам и една извънматочнА....
Според мен хормонките нещо са се спекли... случва се
Горе главата, и мисли положително.
Мери и температура.


Моренка, благодаря   bouquet, но изобщо не се надявам.
Да идва по-бързо, че трябва цветна снимка да правя.
 Hug

# 19
  • Мнения: 1 951
Денди, аз на твое място бих сменила лекаря. 

И аz така мисля, най малкото се консултирай с оЩе едни преди да се натъпчеШ с куп (скъпи) лекарства. И горе главата, не се отчайвай.

# 20
  • Мнения: 3 010
Момичета, благодаря Ви, че ме подкрепетя така, много сте мили!

Diana, скъпа твоята графика е добра и няма нищо общо  с моята, тъй като при мен втората фаза е с ниска температура, пък и май тоя месец съм нямала овулация.
Аз реших, сега проучвам при кой лекар да се запиша за да почваме от начало - прегледи, изследвания и така, вярвам, че ще стане. Моят мъж много ме подкрепи! Благодаря Ви отново момичета! За сега съм се насочила към една доста известна в борбата със стерилитета тук във Варна - доц Маркова, пък ще видим. Притесняваме само това, че при нея ще ми дадат час за след месец, а до тогава, да започвам ли лечението на мойта  newsm78

# 21
  • Мнения: 9 093
Е защо толкова късно ще имаш час newsm78 Май имаше доста противоречиви мнения за Маркова, ако се не лъжа Rolling Eyes Но имаше и доста теми за нея, така че...ама ти вече си се насочила, според мен не почвай с лечението-доста ме съмняват всичките тези диагнози които са ти сервирали newsm78 Успех ти желая и спокойно Heart Eyes

# 22
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Момичета, благодаря Ви, че ме подкрепетя така, много сте мили!

Diana, скъпа твоята графика е добра и няма нищо общо  с моята, тъй като при мен втората фаза е с ниска температура, пък и май тоя месец съм нямала овулация.
Аз реших, сега проучвам при кой лекар да се запиша за да почваме от начало - прегледи, изследвания и така, вярвам, че ще стане. Моят мъж много ме подкрепи! Благодаря Ви отново момичета! За сега съм се насочила към една доста известна в борбата със стерилитета тук във Варна - доц Маркова, пък ще видим. Притесняваме само това, че при нея ще ми дадат час за след месец, а до тогава, да започвам ли лечението на мойта  newsm78
[/size]

исках за кървенето да те успокоя.

# 23
  • Мнения: 4 306
Денди,  и на мен графиката ми миналия цикъл беше с ниски температури и доктора ми го обясни с недостига на прогестерон. Надявам се и при теб да се окаже това.

# 24
  • София
  • Мнения: 4 272
Гери, честито и от мен! Желая ти дълъг и щастлив семеен живот, пълен с весел детски смях!
Денди, потърси и друго мнение. не може без изследвания да ти предпишат толкова лекарства. А ендометриоза не се установява с обикновен преглед. Стискам ти палци!

# 25
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
ЧЕСТИТО Гери
Много години безоблачен и щастлив семеен живот, с много любов, разбирателство, търпение.

# 26
  • Мнения: 2 015
 smile3508Здравейте,момичета.Неможах да прочета всичко,защото не съм се и надявала,че днес ще сте толкова усърдни.Искам и аз да ви пожелая весела седмица,испълнена само с положителни емоции.

# 27
  • Мнения: 1 951
Таzи седмица сме по усърдни... Миналата седмица си помислих, че съвсем се  е иzпраzнил тоzи форум... То дано наистина се иzпраzни и го zакрием даже, ама беШе малко самотно тогава.

# 28
  • Мнения: 2 015
 [smilie=smile3513.gif]Morinski да ти кажа аз искам този форум да се изпразни и да си пишем в съседния на майки те.Така нека всички се заемат и по бързо да се присъединим към вече очакващите бебоци.Готови старт..... smile3513

# 29
  • Мнения: 1 320
[smilie=smile3513.gif]Morinski да ти кажа аз искам този форум да се изпразни и да си пишем в съседния на майки те.Така нека всички се заемат и по бързо да се присъединим към вече очакващите бебоци.Готови старт..... smile3513
Мишка, оценяваме чувството ти за хумор, но този форум се казва "Проблемно забременяване", което ще рече, че пишещите тук имат някакъв проблем, който пречи на бързото идване на бебетата. И едва ли ние просто се помотваме и нищо не правим по въпроса. И сме се заели отдавна. Но ти благодаря за пожеланието да се преместим по-бързо в мамешкия.

Общи условия

Активация на акаунт