Дамските чанти

  • 178 947
  • 742
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 101
да твърда е ,но на мен като че ли ми харесва точно това че е твърда:)

а на Майкал Корс къде продават чанти в България?тоест в бълг. интернет сайт? Simple Smile

# 271
  • Мнения: 176
Незнам, аз не съм в БГ и ги купувам от магазин. Иначе и те имат много реплики в интернет.  Peace

# 272
  • Мнения: 6
ето ви цяла страница с чанти - аз гледам и после търся миодела някъде в бг - зашото не съм стигнала момента да давам по 1000 евро за 4анта:  http://www.styledrops.com/viewAll-86.html.
вярно малко скъпички идват от тоя сайт ,иначе има мнооого хубави Simple Smile

# 273
  • Мнения: 101
ето ви цяла страница с чанти - аз гледам и после търся миодела някъде в бг - зашото не съм стигнала момента да давам по 1000 евро за 4анта:  http://www.styledrops.com/viewAll-86.html.
вярно малко скъпички идват от тоя сайт ,иначе има мнооого хубави Simple Smile

супер са,а цените не са за българи...

# 274
  • Мнения: 1 525
Да споделите с мен хубав сайт за online пазаруване, в който има цветни чанти?
Търся си някаква в комбинация от цветове.
Ама нямам желание да обикалям ...

# 275
# 276
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Здравейте Simple Smile
Разрових се из архива за снимки, на които съм с любимите си чанти, и намерих няколко (извинявам се за качеството, но горе-долу се виждат)
тази е страхотнано много тежка
тази събира  уникално голямо количество вещи
тази ми е  най-любимата

# 277
# 278
  • Мнения: 1
Пазарувала съм дамски чанти от този магазин bag.bg , чантите са маркови и много качествени като материя  Simple Smile

# 279
  • София
  • Мнения: 3 414
Някой от вас да има musette,харесах една чанта но как са като качество?издържат ли на "товар"
Преди съм писала че взех масимо зарди от намаления,тежка но втора година я "измъчвам"зверски,нищо не съм и спестила.Бих си взела но не харесвам нищо от новата им колекция.

# 280
  • Мнения: 413
Скрит текст:
- твърде масовата вече:

- Тази и аз я имам, но в тъмно лилаво. Много си я обичам и мисля, че в Бг изобщо не е пускан точно моя цвят  txtloves

# 281
  • Мнения: 1 384
Аз си търся спортно елгантна удобна чанта ,но из сайтовете нищо не откривам

# 282
  • Мнения: 985
Здравейте,
някой има ли наблюдения в/у BELLA MONDİNİ? Конкретно ме интересува има ли съотношение между качество и цена?  Laughing

# 283
  • Мнения: 992
Падам си по имитации. Ето я новата придобивка. Heart Eyes
С удоволствие бих носила и оригинал ако има кой да ми я купи.

# 284
  • Мнения: 116
Някой от вас да има musette,харесах една чанта но как са като качество?издържат ли на "товар"
Преди съм писала че взех масимо зарди от намаления,тежка но втора година я "измъчвам"зверски,нищо не съм и спестила.Бих си взела но не харесвам нищо от новата им колекция.
Преди месеци си взех една на Мусете с идеята да нося лаптоп вътре от време на време. Доста издръжлива изглежда. Кожата поомекна, че в началото седеше по-твърда. Мога да ги похваля, за парите си са хубави.

Общи условия

Активация на акаунт