Дамските чанти

  • 180 525
  • 742
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 211
Здравейте,
Пазарували ли сте от сайта на Guess, какво мислите за техните чанти? Изкушена съм от намаленията там, но как са като качество?

# 616
  • Мнения: 1 206
Скрит текст:
Харесах темата, харесах и много чанти!
Не съм пазарувала чанти по интернет и затова имам въпрос относно конкретна чанта, от сайт, който сте коментирали. Става въпрос за това
http://www.cocodivo.com/bg/prod-118-%D0%94%D0%B0%D0%BC%D1%81%D0% … D%D1%82%D0%B0.htm
От много време издирвам подобна чанта в цвят коняк и сега я откривам тук, но нямам идея как и от какво е изработена. Според сайта кожата е естествена, телешка, а отвътре е хастар. На снимката се вижда, че отвътре няма хастар, а обратната страна на кожата, което е точно каквото търся.
Ще съм благодарна, ако споделите мнение Simple Smile

Моделът се води реплика на Зара. Имам такава чанта от 100% телешка кожа, телешки бокс мисля се води. Няма хастар, отвътре е самият велур. Купувана е от търговец в олх за 90 лв. В момента дори мисля, че ги продават на около 80 лв.

Би ли ме насочила към сайт?  bouquet Heart Eyes

https://www.olx.bg/ad/damska-chanta-estestvena-kozha-namalena-0t … a.html#30ed6b34d1
Заповядай Simple Smile
                                                                     Много съм ти благодарна! Точно такава искам Simple Smile

# 617
  • София
  • Мнения: 23 060
Днес получих тези чанти от "Vera" - Adora, цвят коняк и Lorita, цвят черен:


Скрит текст:




Чантите са много хубави. А още колко модела харесах....
Много бързо изпълняват поръчките.  Peace

# 618
  • Пловдив
  • Мнения: 1 449
Здравейте.Иска ми се да си купя чанта , която може да се носи и като раница.Виждали ли сте в някой сайт или в реален магазин в Пловдив ?

# 619
  • Варна
  • Мнения: 1 474
Здравейте, дами!  Влюбих се в два модела раница и чанта от новата колекция на Verde (гръцки са). Въпроса ми е къде в София, да ги намеря? Има ли магазин, който зарежда само тяхни модели, може и онлайн?

# 620
  • София
  • Мнения: 11 798
Тази марка по спомени съм я виждала в магазин за чанти на Раковски.Ориентировъчно между Лидл и сградата на СДС,но на отсрещната страна.
Успех! Peace

# 621
  • FRANCE
  • Мнения: 2 248
 Супер са Heart Eyes. Дали ги има някъде он лайн ? Благодара

# 622
  • Пловдив
  • Мнения: 2 807
Здравейте, дали някой може да ми помогне една чанта да я намерим по снимка за продажба он-лайн

# 623
# 624
  • Пловдив
  • Мнения: 3 747
Здравейте, дали някой може да ми помогне една чанта да я намерим по снимка за продажба он-лайн
Покажи я. Възможно е издирването да се окаже по- лесно, отколкото предполагаш.

# 625
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 337
Днес получих тези чанти от "Vera" - Adora, цвят коняк и Lorita, цвят черен:


Скрит текст:




Чантите са много хубави. А още колко модела харесах....
Много бързо изпълняват поръчките.  Peace


И аз пазарувам от там.Харесвам чанти от естествена кожа.Ето последната,която си купих.

# 626
# 627
  • Пловдив
  • Мнения: 140
Здравейте.Иска ми се да си купя чанта , която може да се носи и като раница.Виждали ли сте в някой сайт или в реален магазин в Пловдив ?

Здравей! Предимно си купувам чанти от малкото магазинче на центъра до Евроленд. От близо година използвам една много компактна раница от тях и съм много доволна. Hands V

# 628
  • Мнения: 595
Дано потребителката си е намерила раница,все пак е искала съвет миналото лято Stuck Out Tongue Winking Eye
Виждам темата за пръв път и веднага се вдъхнових да се разровя по сайтовете!Благодарение на вас скоро ще си имам 2нови ранички и голяма плажна чанта за сезона Hug /в paolobags ги открих Heart Eyes /

# 629
  • Мнения: X
Чудесна тема, присъединявам се. Харесвам ранички /не много голями, но не и малки/, лятото ходя с чанти през рамо. Горе -долу този размер.

Общи условия

Активация на акаунт