Дамските чанти

  • 180 227
  • 742
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 229
От днес, точно такава си търсех, в тъмно синьо, снимката е много кофти, защото е от телефона, но е страхотна, има много джобчета вътре, супер удобна! Heart Eyes

# 76
  • Мнения: 2
Откакто видях тази красавица на витрината съм ужасно и безвъзвратно влюбена.... Heart Eyes
Страхотен модел Peace

# 77
  • Мнения: 1 416
От днес, точно такава си търсех, в тъмно синьо, снимката е много кофти, защото е от телефона, но е страхотна, има много джобчета вътре, супер удобна! Heart Eyes

Честита Hug Със здраве да си я ползваш Simple Smile
Би ли казала, ако е удобно Blush откъде, за колко и кожена ли е?

Търся си чанта, но от изкуствена кожа , ще ме упътите ли в София къде да търся Simple Smile

# 78
  • Мнения: 2 229
Честита Hug Със здраве да си я ползваш Simple Smile
Би ли казала, ако е удобно Blush откъде, за колко и кожена ли е?

Търся си чанта, но от изкуствена кожа , ще ме упътите ли в София къде да търся Simple Smile

От Carlo Fabiani е, имат магазини в подлеза на Плиска и на Графа. Hug
Струва 69лв, от изкуствена кожа. Simple Smile Много им се чудех на техните чанти, но поне изглежда доста изпипана, дано е издръжлива. Simple Smile

Имат голям избор, особено в магазина на Плиска, както и различни цветове от моделите, тази я имаше още в черно, сиво и тъмно червено. От естествена кожа не знам дали имат даже, само изкуствена съм виждала, цените са 60-100лв в този диапазон май.

Аз много обикалях за изкуствена кожа (защото освен ако не са на намаление, естествените са  Money) и техните модели най ми харесаха, отиди да разгледаш. Simple Smile

Днес гледах и едно друго малко магазинче на Графа, но не помня името, по към Славейков от дясната страна, ако идваш от там - имаше хубави чанти, но само черно и бежаво, а аз не исках такъв цвят.

# 79
  • Мнения: 1 416
Мерси много Simple Smile  bouquet Непременно ще отида да разгледам Simple Smile

# 80
  • Мнения: 228
ако в диапазона 60-100 лева е цената на чантата от изкуствена кожа, определено ще си купя за тези пари чанта от естествена кожа. моите струват съответно 67 лв., 91 лв. и 98 лв. ( купувани са в Русе). Бих казала нормално. Изкуствените кожи, които се предлагат в Бг, обикновено са лошо качество и след 3-4 носения започват да се изтъркват или закъсват  или нещо друго. Това е моето мнение.

# 81
  • Мнения: 2 229
ако в диапазона 60-100 лева е цената на чантата от изкуствена кожа, определено ще си купя за тези пари чанта от естествена кожа. моите струват съответно 67 лв., 91 лв. и 98 лв. ( купувани са в Русе). Бих казала нормално. Изкуствените кожи, които се предлагат в Бг, обикновено са лошо качество и след 3-4 носения започват да се изтъркват или закъсват  или нещо друго. Това е моето мнение.

То и аз бих разбира се, но не съм виждала естествена кожа под 100лв.  Sad
Ако някой знае къде има такива в София да казва...имам само една от естествена кожа, взета за 130, намалена от 250.

# 82
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Гледам тук има теми за кажи-речи всяка част от дамското облекло, освен за чантите. Та понеже аз съм им фен, реших, че и те заслужават специално внимание  Simple Smile
нека тук споделим какви чанти ни допадат, дали да са
спортни
елегантни
делови кежуъл
пачуърк
крещящо скъпи или непретенциозни
Нека обсъждането стартира Wink

Последна редакция: пн, 01 ное 2010, 03:33 от joy_r

# 83
  • Мнения: 97
Много добро попадение за една важна необходимост и едновременно важен аксесоар! Чудесно оформяне на начало на тема Peace!
Моите предпочитания са към големите чанти Peace. Веднъж, за много специално парти, трябваше да отида със съвсем символична чантичка Embarassed, ами всички останали атрибути си ги сложих във фирмена чанта за покупки, все едно сега си идвам от пазар Joy, е номерът мина Peace, скрих торбичката под масата и бях една от бляскавите дами на партито Joy

# 84
  • Мнения: 7 418
   Обичам вместителни чанти,с много джобове,разделения.
   Но не обичам да ги сменям.
   За мен една чанта е част от мен.Всичко ми е разпределено в нея,нося си всички нужни за всеки ден и за всеки случай неща.
   И понеже нещата не са малко,абсолютно се затруднявам да ги премествам от чанта към чанта.  Crazy
   

# 85
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
И аз не обичам да сменям чанти заради преместването на съдържанието. Общо взето и затова нямам от повече от една чанта. Обаче това изглежда добър вариант за смяна на чантите и вкарването на единственото нещо, което липсва в една дамска чанта - ред.
По темата: предпочитам големи чанти, за да ми се събира всичко необходимо. Необходимо според мен, де.
Последната ми покупка клони към среден размер и по тази причина е вечно разкопчана. И без това плаче за смяна....та този път ще е каквато ми трябва. Нищо, че се изкривявам от големи чанти.  Simple Smile

# 86
  • Мнения: 93
и аз не обичам да сменям много чантите.ходя си с една и като ми омръзне си купувам друга.обикновено си купувам чанти,които са неотрални цветове.обикновено нося черни чанти(понеже повечето обувки са ми черни),но в момента искам да си купя тъмно сива чанта или черно и бяло Simple Smile

# 87
  • Мнения: 1 247
Интересна тема ще следя  Peace
Обичам големи чанти и да са ми удобни.

# 88
  • Мнения: 850
  Голямо изкушение са за мен чантите , както и незменно необходим аксесоар , дори и до магазина пак ми е нужна , разбира се за там е малка , колкото за портфеил и телефони и с дълга дружка , а за всеки ден голяма и удобна , по възможност с по твърди стени за да става и за документи . Толкова много ги харесвам , че миналия вторник мернах един непознат магазин с доста чанти и от тогава умишлено избягвам района , защото в момента имам други приоритети  Blush

# 89
  • Мнения: 789
Здравейте отново момичета,
смятам че темата е интересна и можем да поговорим дълго по нея! Какви чанти предпочитате - кожени, от изкуствена кожа, от лак, найлон,велур, плат или друг материал? По-големи, средна големина или мини? Кой стил подхожда най-много на дрехите ви и можете да носите ежедневно? Нужно ли е да имаме по-голяма чанта за да съберем всичко в нея? Кой тип дръжка на чантата ви е най-удобен за носене?Възприемате ли чантата като акцент в облеклото си,държите ли особено на нейния външен вид или по-скоро я ползвате като мобилно "шкафче" за вещи без особено значение?

Аз лично предпочитам големи чанти тип торба, неутрални цветове, за предпочитане кожа. Не се справям с малките чанти и не мога да побера нищо в тях, затова не са ми и удобни... Дръжката може да е една, задължително по-дебела и здрава,средна дължина.

Очаквам вашите мнения!   bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт