The Vampire Diaries-„Добрият,лошият и неориентираната„ 4 тема

  • 34 931
  • 731
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 828
Аха, мерси, ще разгледам как става Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 3 581
Аз пък гласувах за анкетата - по-скоро да
Разбира се, това мое мнение се базира само на сериала, тъй като не съм чела книгите, в които може да има друга информация, която не взимам предвид

# 17
  • Мнения: 18
И аз не съм чела книгите,гласувах,че по-скоро е бил объркан.
Той е обичал Катрин ,но същевременно я ненавижда за това ,че тя е вампир и че ги е направила вампири заедно с Деймън.Така си мисля де,не знам подробностите от кингите и моето мнение се базира на това което съм гледала.
newsm78

# 18
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
  animal037 тичешком в новата тема

За анкетата, не знам още.Аз съм гледала само сериала, и съм едва в началото на 1ва книга и засега само на едно място се споменава Катрин. Но пък в сериала той непрекъснато разнася нейна снимка. Стефан не го чувставам като мъж който може да мрази жена,доката образа на Деймън напълно ми се покрива с представата за омраза /любов.

# 19
  • Мнения: 12
И аз не съм чела книгите,гласувах,че по-скоро е бил объркан.
Той е обичал Катрин ,но същевременно я ненавижда за това ,че тя е вампир и че ги е направила вампири заедно с Деймън.Така си мисля де,не знам подробностите от кингите и моето мнение се базира на това което съм гледала.
newsm78

Във филма това е така , но в книгата  Спойлер Деймън и Стефан са напълно наясно с промяната на Катрин и доброволно искат тя да ги промени   Peace  Там  тя не им пълни главите с глупости , не им истрива паметта , а е искренна с тях , и те с нея ...
А във филма е представена като отвратителна жена , която използва братята и си е правила с тях каквото иска ...  #2gunfire

# 20
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 844
Всъщност във филма все още не са показали точно какво се е случило... само загатнаха /стана ясно че ги е направила вампири и че си е играла с тях,но дотам/.

# 21
  • Мнения: 96
Здравейте и от мен  Grinning
За анкетата, не мога да преценя, мисля, че все още не са ни показали достатъчно за Катрин и за братята за да знаем.
Липсва ми седмичната доза, момичета, но пък имам толкова много работа, че като се прибера в къщи играем с малката маймунка, после малко разпускам и си лягам като бабите в 10 - 10.30 часа. Тъкмо януари ще ми олекне откъм натоварване и ще се появи пак Стефан Laughing
Четох из нета, че в следващата серия ББ нов вампир щял да ухапе Елена и Стефан щял да го мачка заради това /лош Стефан, лош,  Mr. Greenчакам с нетърпение да го видя/.

# 22
# 23
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
Супер са.Само да вметна,че на първата старшно много ми прилича на един италиански актьор.Играеше в първите сезони на сериала Отдаденост,мисля Масимо се казваше там,

# 24
  • Мнения: 116
Момичета, аз малко се разсейвам така като няма серии.
Но пък за сметка на това вчера си взех третата книга и днес ще чета довечерааааааааа

 Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 12
                                            МАЛКА СЛЕДОБЕДНА ДОЗА ВАМИПИР



               1. Ново интервю с Пол Уесли \Стефан\ може да видите  ТУК !


               2. Ново интервю с Катерина Грахмън \Бони\ може да видите ТУК !


               3. Кориците на "Дневниците на вампира" в Германия и Франция

             
            


               4. Дневниците на вампира участват в People's  choice awards 2010 за най-добър нов драматичен филм. Може да гласувате ТУК!


               5. Снимки на каста от наградите "Златен глобус". Може да видите всички от ТУК ! Къде ли е Пол ?

                                 
 


               6. Два скана от списание ! Натиснете върху снимката за по-голям размер !

                                


                7. Превръщането на Елена във вампир с фотошоп може да видите TУK !

# 26
  • Мнения: 295
На мен хич не ми допадна в началото книгата,все едно за Вики чета,изобщо много съм разочарована от книгите за Дневнициет,много са повърхностни.

# 27
  • Мнения: 0
Момичета кога се очертава да пуснат следващия сезон

# 28
  • Мнения: 1 558
Момичета кога се очертава да пуснат следващия сезон

Ами първо трябва да свърши този сезон,преди да пуснат новия...... Whistling През януари ще продължат новите серии,а за нов сезон е твърде рано да се говори Peace

# 29
  • Мнения: 17
Здравейте и от мен  Hug
За анкетата смятам, че Стефан е бил искрен в чувствата си към Катрин.
Катрин благодаря за новините   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт